Mafia 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod XTCH 27. 8. 2010 11:49

Vzhledem k tomu že to jde přes Steam tak PC musí být připojeno k internetu (alespoň při aktivaci)
Naposledy upravil XTCH dne 27. 8. 2010 14:08, celkově upraveno 1
XTCH
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2010 11:55

Ona neexistuje nesteam verze?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2010 12:01

Ne ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2010 12:33

To je ta možnost volby na PC. Čeština bude ve 2 :-))

Neví někdo, jestli je má PS3 verze angličtinu? Myslím ta verze prodávaná běžně u nás.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod mirdasl 27. 8. 2010 12:52

Udajně angličtina není.http://www.eurogamer.cz/articles/proble ... ent1863028

Diskuze z DH Tak teda PS3 dojmy. Tearing, check. Framerate poklesy, check. U CZ verze zadne DLC
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod xb0x 27. 8. 2010 13:24

Tak smazim Mafii2.
Vse na max (AF jen 4x ne 16x) a jede to v pohodicce. Jen teda PhysX jsem v ovladacich nvidie nastavil aby pocitalo CPU (mam quadcore q8200) - ati uzivatele to tak maji standard. Protoze v demu teda physx pres GPU bylo nehratelne. Takhle to vypada stejne dobre ale nezere mi to ani 1 fps. Takze mam prumer nekde kolem 45FPS.
(grafiku mam GTX260).

Je to nadherna hra, ale obcas jim nekde nektera textura ulitla no.

ad PS3 verze - Sony koupilo DLC ktere pujde dat na vsecky verze, jen to asi nebude v cestine no..
Jinak i PS3/X360 verze vyzaduje aktivaci pres Internet... takze kdyz se to vezme kolem a kolem, PCckari volbu maji (.-)) konzolisti ne (no mozna na x360 a az se rozjede ten ps3 jailbreak tak i na ps3)
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2010 13:30

Třeba s patchem vyjde i angličtina do hry :-))

To fórum je zajímavé v tom, že platící zákazníci češtinu nemají (už asi ano), ale ti co si to sehnali jinde, tak to mají a ještě s předstihem. Když už někdo chce dobré prodeje, tak musí nabídnout kvalitní služby a ne aby se u koupené verze muselo čekat na dodání dohodnutých věcí.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod party boy 27. 8. 2010 13:41

Takže je tu tedy možnost aktivovat hru i jinak?
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2010 13:43

Já považuju za kvalitní službu, když si můžu nainstalovat hru v angličtině... To abych stahoval skoro všechno, co u nás vyjde...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2010 13:48

To já také, proto nebudu kupovat hru jen v češtině. To jo, ale zase na PS3 zatím nemůžeš. Na PC není problém si pořídit vhodnou kopii a koupit si hru tady. To je zase výhoda PC.

-- 27. 8. 2010 14:51 --

party boy píše:Takže je tu tedy možnost aktivovat hru i jinak?

Podle toho EG fóra jim to běželo i bez steamu, takže je to v pohodě, jen ne podle současných zákonů. Každopádně koupit si to můžeš.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod bedikk 27. 8. 2010 15:09

Tak jsem se těšil, že budu hned hrát, ale čekám na češtinu. Ne, že by s angličtinou byl problém, ale když už jsem si koupil českou verzi, tak chci dabing. A s tím je bohužel problém.

Pokud vím, tak vznikl problém už při výrobě DVD, kde údajně chybí soubory s dabingem. Další varianta je, že STEAM nemá češtinu povolenou. Cenega sama neví co se děje, takže musíme počkat na nějaké další vyjádření, protože "O problému víme a řešíme" nám moc nepomůže.
Indian-tv.cz --- pacin-hra.cz --- bedikk.cz
bedikk
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2010 15:13

I kdyby chybělo celé DVD, tak proto je to přes steam, protože se může dotáhnout cokoli kdykoli. Asi tomu věnovali hodně času...
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 27. 8. 2010 16:12

me by zajimalo kde na ps3 verzi je to super uzasne exkluzivni dlc
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 8. 2010 17:47

Lul, co mi prislo v mailu:
Thank you for pre-ordering Mafia 2 from Amazon.co.uk. We've teamed up with 2K Games to offer you a code to download the Vegas Pack for free. Please find your code(s) along with redemption instructions below.

To asi bude jeste nejaky DLC ne? :D

Lidi je to nekdo kdo hral piratskou verzi a pak si koupil origo? Jak je to se savama? Jdu prenaset?

//jo jinak collectorka na PS3 mi prisla
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 8. 2010 19:43

Alianna: PSK psal, ze u CZ verze neni.

Loiza: Tezko rict. Ja to pak s originalkou rozjedu znovu od zacatku.

Dohrano! Jsem nadseny. Cim vic se to blizilo, tim min jsem od toho cekal a ani demo mne nijak zvlast nenadchlo. Zato plna ano. Hra mne po chvili vtahla a nepustila, dokonce jsem u hry po hooodne dlouhe dobe i zasmal :-) Rozhodne to neni bez chyb a jsou veci co mi vadily, ale celkove super.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka