Mafia 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Vodny 27. 4. 2008 23:59

party boy píše:
includes píše:Až bude nějaké ingame video, pak se zde budu bavit o grafice, přeci jen všichni víme, jak to bývá :)

Přesně tak, někdy to až nemile překvapí.

Překvapuje to především z toho důvodu, že oficiální screenshoty jsou dělaný v maximálním nastavení detailů, rozlišení, s full AA, full AF a to si prostě většina z nás nemůže dovolit, takže když pak hru hrajeme na 2x horším nastavení, tak se nemůžeme divit. Mimochodem u některých her je to naopak - screenshoty jsou horší než samotná hra v pohybu, což třeba dokazuje HL2: EP Two, která v pohybu vypadá naprosto úžasně.
Horší to je u screenů, kde se prokáže, že byly upravený ve Photoshopu - viz. Killzone 2.
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 28. 4. 2008 12:25

Tak jako já neřikám, že mám nějakou špica mašinu, ale momentálně si můžu dovoloit tam natřískat všechno na max, sice kvůli LCD jen 1280x1024, ale to nevadí. Spíš reaguju na ty upravený ve photoshopu
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Vodny 28. 4. 2008 17:43

Mafia 2 screeny jsou podle mě autentický, bez jakýchkoliv úprav, takže ta hra by měla vypadat přesně tak jako na screenech a nemusíme se bát, že by Illusion Softworks na hráče dělali nějaký triky v podobě úprav screenů. Nemají to zapotřebí a navíc vydání Mafie 2 je ještě daleko a dřív jak na konci roku to nebude.

Jo a zde je nový oficiální wallpaper:
Obrázek

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 28. 4. 2008 20:24

Přesně naco úpravy...viděli jste nový 3DMark Vantage ???A tohle bude ještě hezčí :P
A k těm screenům z Half-Life kvalita je hrozná i pro to že pokud to fotíte přímo F5 je tam 90% komprese...
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Vodny 28. 4. 2008 21:14

BotuloToxin píše:A k těm screenům z Half-Life kvalita je hrozná i pro to že pokud to fotíte přímo F5 je tam 90% komprese...

Já dělám normálně screeny z her pomocí freeware prográmku ScreenShots,ten je super, jenže u HL2: EP Two mi to jaksi zachytí jen černou obrazovku, tak jsem zkoušel Fraps a tam je zase u JPG formátu naprosto šílená komprese, takže kvalita je otřesná. Ve Frapsu nikde kvalita nastavit nejde, tak zkusim ještě BMP formát.

Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 1. 5. 2008 14:38

No jo no.....tak skus ještě printscreen....:P
BotuloToxin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 1. 5. 2008 16:07

Zkus prográmek Xfire - je to sice primárně kecálek, ale jako bonus umí fotit i nahrávat přímo ve hře (screeny hází do .png - dostatečná kvalita).
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod frenkýs 3. 5. 2008 18:29

Novy screeny
Kód: Vybrat vše
http://www.mafia2forum.com/media/
www.mafia2forum.com
frenkýs
First Blood

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 3. 5. 2008 19:32

Stejně je nejlepší ta košilo-bunda :P
BotuloToxin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 5. 2008 12:12

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davsan 15. 5. 2008 14:17

obrazky vypadaji vzdycky opravdu nadherne!! uz aby to tu bylo.. :)
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 7. 2008 18:22

Hodne zajimava prezentace o 2K Czech, next-gen a Mafii 2:
http://www.duber.tv/cs/maxcon-2008/nede ... a-mafie-2/
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 7. 2008 18:54

No já sem hodně natěšený na druhé pokračování... Prezentace zajímavá, akorát mě trochu i mrzí, že to trochu flákají po grafické stránce a nedostatky zakryjí post-procesingem. Pravda u konzolí jsou omezení a tato prezentačka byla především zaměřená na tyto konzole, ale na PC verzi by mohli trochu více zapracovat...
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 23. 7. 2008 20:07

No já doufám, že to udělají s pořádnou grafikou, na co jinak jsou ty super výkonné karty, když pouze jediná hra jim dává pořádně zabrat (Crysis) a jinak se ty karty flákají
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 7. 2008 21:09

Já bych řekl, že ještě dává zabrat GRID a CoD4, ale je pravda, že třeba CoD4 rozjedu na svém stroji, leč na minimum, ale s průměrným FPS 65 (min. 22 ve smoku a max. 146, ale těch 65 beru jako průměr na všech mapách) v multiplayeru.
Sattero
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka