Nejlepší akční hrdina

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 23. 11. 2005 07:31

Z Q3 je tvrdší Hunter.Kdo jiný by běhal po aréně jenom v podprsence a tangách :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Chumbaba 23. 11. 2005 09:02

GOODOLDALEX: Squall sice není akční hrdina, ale rozhodně jsi mi udělal radost! FF8 považuji za ještě lepší než FF7, i když většina hráčů FF87 bezdůvodně podceňuje.
Naopak jsi mě zaskočil s Maxem Paynem - já ho moc rád nemám. Ale jak tě tak čtu, měl bych si to zahrát znova!
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod goodoldalex 23. 11. 2005 20:25

Chumbaba: Sedmicku som nehral (ale zhanam, kto viete kde splasit nemecku PS verziu dajte vediet), ale podla AC mi Cloud nepripada ako doveryhodna postava. Squall je divny ale takym svojim, spravnym sposobom :)

A Max - sice sa jedna o dost vyumelkovanu postavu, ale nastastie to vobec neprehnali (o dvojke by som to uz netvrdil) a Max posobi ako clovek prirodzene. Napriklad, sice viem ze je to uplna nahoda, ale uz len tym ze nevyzera ako typicky hollywoodsky americky pomstitel a oblieka sa ako blb (to by som si ani nevsimol keby to kedysi v recenziach nekritizovali). Osobne je mi v takychto hrach prijemnejsie hrat za postavu - bezneho cloveka ktoreho postretli nestastne udalosti nez za zabijaciu masinu :) Tym skor som zvedavy na Tommyho v Prey.
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 23. 11. 2005 21:48

GoodAlex: FF7 doporučuju, Cloud je super postava. Ale Squall je mi bližší.
Jinak k tomu Maxovi, mně připadne celý první díl nesmyslný. Kdyby se Max na začátku vzdal policii a všechno vysvětlil, nikdo by ho nehonil. Tahle mám pocit, že hraju úplně zbytečný příběh a tím mě to nebaví. Dvojka mi připala příběhově zajímavější.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod goodoldalex 24. 11. 2005 03:03

No Max bol takmer hned na zaciatku obvineny z vrazdy svojho kolegu, ktoru navyse (ako sa neskor ukaze) spachal a na Maxa zhodil jeho sef, vysoka to postava v policii. Cele sa to navyse stalo za dost neprijemnych podmienok, nemyslim teda zeby Max nieco stihol vysvetlit, asi by zcernel v base alebo na psychiatrii :) O svojom obvineni sa dozveda z medii ktorych je v hre kopec. Na konci sa uz vzdat mohol ked mal zabezpecenu ochranu zhora a svoje dielo dokoncil. A ono je to iba polovica pribehu, cele to dava dobry zmysel... Aspon mne asi po 15 prejdeniach urcite :P Dvojka ma vynikajuci scenar, ale praveze pribeh je nasilne natlaceny. Ako bude vyzerat MP3 ked sa uz uplne vsetci vyzabijali? Ozivia Michelle?
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 24. 11. 2005 09:35

goodoldalex píše:Chumbaba: Sedmicku som nehral (ale zhanam, kto viete kde splasit nemecku PS verziu dajte vediet), ale podla AC mi Cloud nepripada ako doveryhodna postava. Squall je divny ale takym svojim, spravnym sposobom :)

Je to zvláštnost japonských RPG, ale všechny postavy jsou veskrze divné :wink:. A CLOUDa si zamiluješ :mrgreen: .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 24. 11. 2005 15:20

Príbeh a aj hlavná postava v hre Max Payne 2 nemajú chybu! Nielenže má super príbeh príbeh (hlavne komixy) štylizované ako klasické komixy (videli ste sin City? Obľúbenci MP to musia vidieť!), ale rýchla akcia spolu s Shootdodge a Bullet-time hre dodávajú super atmosféru. A príbeh v MP2 bol tiež super, hru som dohral 3x (všetky obtiažnosti) aby som ho celý pochopil. A ak dohráte MP2 na najtažšej obtiažnosti, tak... povedzme, že by z toho mohla byť MP3. :) Však niektorí vedia o čom hovorím. :) Ale MP3 nebude, remedy pripravuje hru Alan wake. :cry:
Naposledy upravil Fever dne 25. 11. 2005 15:42, celkově upraveno 1
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod goodoldalex 24. 11. 2005 20:18

Fever píše:A ak dohráte MP2 na najtažšej obtiažnosti, tak... povedzme, že by z toho mohla byť MP3. :) Však niektorí vedia o čom hovorím. :) Ale MP3 nebude, remedy pripravuje hru Alan wake. :cry:s/quote]
No ano, z toho zaveru by mohla byt MP3 (aj ked ja preferujem .ogg :) ) ale to by bolo trapne lebo mnoho ludi nevie ako MP2 na onej najvyssej obtiaznosti konci a robit z hracov blbeckov je skor domena EA a Ubisoftu. Navyse, co by malo byt naplnou pokracovania? Eroticky simulator s motion blur a bullet-time? :P

Kazdopadne, MP3 BUDE, iba ho nerobia Remedy, predali prava Rockstaru aby mali prostriedky na Alana. Preto som zvedavy co to bude zac, ako hovorim doveru v pribeh nemam, nastastie prava vlastni prave Rockstar ktori predsa len nevypustaju typicke komercne kraviny. Predpokladam ze sa nebude jednat vyslovene o MP3, ale bud o prequel alebo o pribeh inej postavy, prepleteny s Maxovym osudom (ako Half-Life, OF, BS). Tak sa aj dobre uplatni retrospektivny sposob vykladania pribehu.

Apropos Rockstar a anime, neviem ako som mohol zabudnut ale jedna z mojich oblubenych postav je Konoko z hry Oni, mam ju urcite radsej ako akekolvek "prave japonske" postavy z FF8, a pritom je to americka hra, anime stylom iba inspirovana. Velmi pekny pribeh, odporucam (ale treba sa pripravit na peklo pri hrani a nakupit mysi a klavesnice do zasoby). Tento vyvojarsky tym Bungie neskor pre Microsoft spachal slavne Halo, ktore ma tiez udajne velmi akcneho hlavneho hrdinu.
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 25. 11. 2005 15:41

Takže Max Payne 3 bude? To by pre mňa bola najlepšia správa tohto roku!
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Pipin 25. 11. 2005 18:34

Hmmm, a ono je na konci MP3 na nejtěžší obtížnost nějaké překvápko? Mě nebaví hrát tu samou hru pořád dokola jen na těžší obtížnosti, je an tom konci něco zajímavého?
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod goodoldalex 25. 11. 2005 22:25

Ten alternativny zaver je taky, no, uspokojivy...
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 26. 11. 2005 00:44

Lepší. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod BoBor_007 6. 12. 2005 16:53

:D

prvá Ridick - pekné oci

Obrázek

co viac chcete .

no potom este Ice Cube v xXx next level ( kôly kradezi tanku ) .

Obrázek

a este Jonhy Rambo .

Obrázek
;-)
Kým držím zbraň mŕtvy nejsom .
BoBor_007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 6. 12. 2005 20:03

Mě se ten Rambo nelíbí.....víc se mi líbí taková ta krásná věcička co má v ruce :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 12. 2005 20:29

Myslíš Role Playing Game ? :mrgreen:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka