Nejlepší akční hrdina

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 10. 2005 09:39

Nejlepší akční hrdina na PC - LETADLO! POOR!
Další důkaz úpadku této platformy :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 13. 10. 2005 13:44

Co tě cvrnklo do nosu ? ;) Prostě můj nejoblíbenější hrdina je letadlo, no. A úpadek platformy ? Hi hi hi :) ; ) Na stávajícících konzolích žádné pořádné letadlo nikdy nebylo - třeba na PS-3 bude i když asi ne, páč to není mainstreamový trh pro tento typ her. Ačkoliv výkon na to má, to je pravda.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 13. 10. 2005 15:10

PC píše:Někdy je mi fakt líto že česká letecká komunita je tak neuvědomělá a radši létá za nácky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 10. 2005 15:17

To byla ironie. Proto ten WINK na konci.
No a jestli myslíš simulátory, tak ty na konzolích skutečně nejsou (páč je to nuda :mrgreen:), ale i taková arkáda HEROES OF PACIFIC má něco do sebe.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 13. 10. 2005 15:18

No nuda.....zas záleží na přístupu a na tom ,co Tě baví.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod PC 13. 10. 2005 22:15

Jó nuda, pěkná nuda - jeden motor v háji, kormidla pryč, rozstřílenej jak řešeto a stejně tu svoji bednu dotáhnu na základnu. Prostě simy jsou pro aerofily jaké jsem já :) Jinak - věř nebo ne i PF se dá přeměnit v arkádu - neomezená munice, nezranitelnost atd. Beztak Heroes of Pacific jsou inspirovány Pacific Fighters. Ale zase pravda že lety k cíli (anebo když se opakují bitevní mise) tak to nuda je. Ale jak zazní kulomety - nuda mizí ! A nastává BOJ ! Však co si budeme nalhávat simy jsou ty nejnáročnější hry na výkon počítače-kam se hrabe doom a jiné gamesky ! Nějaká realistická fyzika - ta byla v simech už dávno před FPS ! Osobně tajně doufám že by se přece jen třeba nový Oleg Maddox Battle of Britain(-nástupce série šturmovik- nezaměňovat s Battle of Britain 2 od Rowan Software) přestěhoval na konzole a já měl na roky dopředu vystaráno - jenže zase PS-3 má mít jen 512MB RAM a to je málo, to je málo :(
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 10. 2005 23:11

Kdyz jsem se rozhodoval, ktery akcni hrdina je pro me nej, byl pro me Wario jasna volba :mrgreen:
Obrázek
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 10. 2005 23:14

->PC: coze? 512 MB je MALO? Co je potom 64 MB? Videl jsi Far Cry Instincts?
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 14. 10. 2005 08:53

Jo, pro PC je v současné době 512 MB málo :-)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Case 14. 10. 2005 13:18

512 MB pro PS3 a Xbox 360 je neskutečně hodně, nelze proboha srovnávat věci s zcela architekturu a jejím využitím ...
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 14. 10. 2005 14:33

2 PC:Já myslel tu nudu ironicky směrem k Ocelotovi.Já simulátory jako nudné hry vůbec nepovažuju.Pro mne jsou nervy už při každém vzletu.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod andels 16. 10. 2005 12:01

ja bych to videl takhle

1.Gordon Freeman
2.Prince "Kakolukian" (POP Sot,WW,The two thrones)
3.Sam Fisher
4.Max Payne
5.CJ
6.Tommy Verceti

podle me sou tyto firmy nejlepsi na na PC hry

1.EA Games
2.Valve (sice od nich znam jen Half-Life , ale podivejme se co s nim dokazali :) )
3.Ubisoft
andels
First Blood

Odeslat příspěvekod andels 16. 10. 2005 12:02

...jo jeste za 4.Rockstars Games :mrgreen:
andels
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 10. 2005 17:03

RE: Case - Zcela souhlas, latence a celkova rychlost pameti v PC se s temi v konzolich neda srovnat. Navic konzole maji specialni kompresni metody primo na urovni HW. 512MB v PS3 se da srovnat s 2GB v PC.. Uz se to ale resilo mockrat.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Fever 7. 11. 2005 21:45

Najlepší je Gordon Freeman, lebo je to vyštudovaný fyzik, študoval teleporty vo Viedni, má doktorát z teoretickej fyziky... a kvôli hláškam... on totižto nikdy nič nepovedal. :) A bol v SUPER hre, takže Gordon RULEZ. Na druhom mieste je MAY PAYNE so svojou láskou MONOU SAX. Max je proste frajer, kvôli hláškam a kvôli komixovému štýlu. :) Na ďalších miestach sú Sam Fisher (Splinter Cell), Solid Snake (Metal Gear Solid), Tommy Vercetti (GTA: Vice City) a Carl "CJ" Johnson (GTA: San Andreas). Solid preto, že je COOL a ostatní kvôli hláškam. :) Ešte som skoro zabudol na Bulíka, Uzlíka a Mazlíka :mrgreen: a samozrejme hlavného hrdinu hry ar Cry, len som nejak zabudol meno...
Fever
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka