CALL OF DUTY 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Grammator 15. 2. 2006 13:33

Já sem skončil tam jak odstřelíte ten barák... TO JE NUDA!!! Jdu pařit Q4 nebo HL2 radši...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 15. 2. 2006 17:29

Grammator píše:Já sem skončil tam jak odstřelíte ten barák... TO JE NUDA!!! Jdu pařit Q4 nebo HL2 radši...d/quote]
jo tak to je fajn kdyz to po druhy misi skoncis...mel si to zkusit dal, nebo alespon multiplayer. Ale zase nutit ti to nemuzu a kazdej je jinej noo :)
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 15. 2. 2006 21:38

Ja som hral CoD2 mobilnú verziu a dobre vám radím: nekupujte to! Ušetríte čas a nervy. Grafika, koncept a dobré meno síce sú, ale ak vás po 10 minút zabijú jednou ranou a vy musíte odznova (ja som to vzdal po 50 pokusoch), to človeka naštve...
Naposledy upravil Fever dne 16. 2. 2006 22:28, celkově upraveno 1
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Standa 15. 2. 2006 22:03

Fever píše:J asom hral CoD2 mobilnú verziu a dobre vám radím: nekupujte to! Ušetríte čas a nervy. Grafika, koncept a dobré meno síce sú, ale ak vás po 10 minút zabijú jednou ranou a vy musíte odznova (ja som to vzdal po 50 pokusoch), to človeka naštve...v/quote]
imho uplne nejhorsi na te mobilni verzi je rychlost, java je proste pomala.
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Player. 16. 2. 2006 20:22

CoD je velmi fajana hra... Ruska kampan skratka ownz
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 16. 2. 2006 22:28

Standa píše:
Fever píše:J asom hral CoD2 mobilnú verziu a dobre vám radím: nekupujte to! Ušetríte čas a nervy. Grafika, koncept a dobré meno síce sú, ale ak vás po 10 minút zabijú jednou ranou a vy musíte odznova (ja som to vzdal po 50 pokusoch), to človeka naštve...v/quote]imho uplne nejhorsi na te mobilni verzi je rychlost, java je proste pomala.

Aký máš mobil? Mne to išlo dosť rýchlo.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 2. 2006 19:40

Jo, CoD2 je super hra. Po dlouhé době zas něco hraju (neposled GTA SA), co mě baví. Super grafika, hratelnost, prostředí, atmosféra. Jednička s hvězdičkou :) .
ConPower
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Malkovich 20. 2. 2006 19:45

No dohrál jsem to,ale myslím si,že to mohlo být delší a taky.že jednička byly hratelnější. :wink:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
First Blood

Odeslat příspěvekod JJejter 15. 3. 2006 11:31

jak hratelnější podívej se na grafiku jedničky a dvojky neříkám že jednička nebyla dobrá ale dvojka byla odost lepší co se týče grafiky ale příběh byl spracován výborně u obou!! když to tak vezmeš jednička taky nebyla dlouhá!
JJejter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Trinni 15. 3. 2006 14:53

Ja jsem to dohrala, ale zda se mi, ze jednicka byla lepsi v provedeni misi. Pripadalo mi ze skoro vsechni mise ve dvojce byly na jedno brdo...furt obsad, znic....obsad,znic.... znic. Potom uz me to moc nebavilo a prislo mi to stereotypni :(
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 15. 3. 2006 14:55

2Trinni: Musím docela souhlasit, 1ku jsem dohrál asi 3x jestli ne 4x,ale 2ku jsem dohrál možná tak do 1/3 celé hry a už mě to nebavilo :(
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Trinni 15. 3. 2006 15:27

Hrala jsem i MOHAA a datidisky. V COD 2 me mrzelo ze neudelali treba takovy mise, ze si ukradl uniformu a vydaval ses za nemcoury (viz MOHAA) nebo ukradnout tajne nejaky plany atd... myslim ze je to hodne dobry spestreni hry a to mi v COD2 hrozne chybelo. Na konci hry uz jsem ji chtela akorat dohrat ale jinak docela nuda. Hraju COD, 2 obcas i on-line.
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 15. 3. 2006 16:07

tj...ale když jsme zase u toho MOH mě nebavil,jak AA tak ani PA, sice měl asi lepší mise, ale prostě mě nechytl....zatímco CoD jo!
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Trinni 15. 3. 2006 16:25

PA jsem nehrala tak nevim ale ty predtim byly super. Libi se mi oboje jak COD tak MOH
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 15. 3. 2006 17:31

Neřikam, že MOH bylo špatné, to ne...ale CoD a CoD:UO mělo v sobě něco,co mě k tomu přitáhlo a pařil jsem to a pařil a tohle se z CoD2 a tak i docela z MOH vytratilo...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka