CALL OF DUTY 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 9. 2005 15:27

Paril uz nekdo demo? Jak se libilo? Bezelo bez problemu?

Moje zkusenost je takova ze je z toho opet akce se az mozna silenym spadem, plno skriptu a vubec cele se to nese ve stylu CoD1..
Kupodivu bylo ale nesmirne zabavne. Navic na me dychavicne R-9600XT to behalo na plno VELMI solidne a fps nespadl nikdy pod 25. Jediny problem byl akorat v tom ze mi hra neustale nutila DX7 jinak to padalo..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 29. 9. 2005 16:12

Jo tak o tom, že by to pod DX9padalo, to nevím, s tím jsem problém neměl. Bylo to akorát nehratelné (strašně to sekalo (ono není divu na mé FX 5200 :D)). Avšak pod DX7 mi to jelo úplně plynule i na vysoké detaily. Vtip je v tom, že to akorát vypadá pod DX7 jako CoD1. Voda je ještě horší. DX7 totiž totálně vypne všechny shader efekty (no... totálně zas ne T&L je zachováno) a pak se nejde divit, že to běží svižně. každopádně s tím vynucením DX7 to udělali vývojáři skvěle. Jde vidět, že to nejsou takové neoptimalizované lamy, jako u MoH: Pacific Assault :D. Demo jako takové mě ale bavilo hooodně moc. Navíc na obtížnost veterán je to fakt dost hardcore (dokonce i enemy hází zpátky vámi hozené granáty - to je potom peklo :)). Každopádně skvělé!!!
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 9. 2005 09:03

call of dutty 1 bola dobra hra, ale kratka a jedno zahratie stacilo, navyse mutliplayer bol nezazivny
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 30. 9. 2005 09:14

hm... tak mě mulťák v CoDu bavil hodně...
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 9. 2005 10:12

RE:AlanWake - Tak ten problem bude asi nekde u me.. :( Jinak s temi DX7 neni ta grafika nic moc, to je pravda ale alespon to frci.

AlienX - Pokud vim tak CoD byl na Gamezone pomerne velmi oblibeny (pres tisic hracu najednou), tedy az do doby nez zacli kontrolovat pravost kopie, to pak hracu ponekud ubylo..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 30. 9. 2005 10:21

RE: Dave - Ale mě to nevadí, že to pojede mi dobře jen pod DX7. Hlavně že to pojede.

Oni na Gamezonu kontrolují pravost kopie??? O tom ani nevím. Asi tak 3 měsíce jsem tam už totiž nehrál.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 9. 2005 11:48

_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 30. 9. 2005 12:33

hmm... to se mi nezdá, mě to dělalo na Gamezonu to samé co dotyčnému na fóru a bráchovi v jeho Windowsu to jelo v pohodě.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xoj 25. 11. 2005 10:35

Me jede hratelne i na R9200 :D i kdyz lepsi karta by asi bodla


Nevite kde sehnat cesky titulky?
xoj
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 11. 2005 12:17

Pres DX7 render to jede i R-9200/GF3, toje pravda. Pres DX9 render to pry misty nezvlada 6600GT :) Titulky nebudou, bude v prodeji lokalizovana verze.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 25. 11. 2005 15:11

coze ?? GF 6600GT nezvlada jet pres DX9 ?? to je pekna blbost, ja to hraju na DX9 s radeon 9550 a uplne v pohode ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 11. 2005 17:04

Slysel jsem to zdruhe ruky, ze vse FULL + 1280x1024 ma GT slabe chvilky. Samozdrejme hrat se to da ale na multi to pry moc neni. Co se tyce me, tak na R-9600XT (550MHz) to na FULL chodilo pod 20fps dost casto, a to uz neni dobry..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 25. 11. 2005 17:17

no tak na FULL :) ... to taky nemusi bejt pouze grafarnou, ale to je jedno, ja myslel, ze to musel orezat tak moc, ze musel vypnout i DX9 efekty :lol:
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 7. 12. 2005 14:50

Mně nenadchlo (zatím) takový Q4 je stokrát lepší...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubL 7. 12. 2005 14:59

Mě se to teda líbí víc, než Quake4 - tam musel člověk dělat furt to samý dokola. V CoD se sice nějaký úkoly opakujou a to i z předešlých dílů, ale jiné zcény a úkoly (lození v trubkách, vyhazování baráku do vzduchu, tažení na bunkry skryt za tankem, dobývání kopce) jsou celkem originální.
-
JakubL
First Blood
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků