Half-Life 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Vodny 7. 2. 2008 13:35

Polaris píše:Problém je v tom že to není možná ale zcela určitě falešné. To že je potvrzené že budou další díly Half-Life se ví dlouho a s tímhle to nemá nic společného. Navíc ten "screen" vypadá uboze.s/quote]


Jestli je screen falešný ti nikdo potvrdit nemůže (jak asi?). Valve se k tomu jedině může vyjádřit, že jde o podvrh, což zatím neudělali. O tom, že budou další díly Half-Life se donedávna jenom spekulovalo a nikdo nikdy do té doby nenapsal, že nějaké pokračování na 100%.
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 7. 2. 2008 13:40

apin píše:
Vodny píše:Taky je pravda že jsem Episode Two ještě nehrál, ačkoliv mám Orange Box od vydání v poličce. Právě EP2 si neodvážím spustit na notebooku a čekám na upgrade stolního PC. V EP2 je náročnější okolní prostředí, stromy, taky lepší postavy, animace a hlavně fyzika. Myslím, že EP2 už navíc podporuje DX10 nebo? /quote]
cože? tys to ještě nehrál a máš blog na téma hry? :shock: :D
taky jsem si myslel, že EP2 nerozběhnu(a portal už vůbec-ale včera jse je dohrál obě), nejspíš mám tu vůbec nejnižší konfiguraci, na které to jde vůbec rozeběhnout, ale stačilo poshánět pár ovladačů a všechno vcajku, teda až na finálovou scénu, která byla na hw dost náročná (ebo blbě nascriptovaná) a dost se sekala, takže jsem si ji v normlním tempu přehrál až na youtube :)
No EP3 se nebojím, páč (jak už tu někde zaznělo) vývojáři slibují, že si všechny epizody zahrajeme aniž bysme museli upgradovat kompy ;)_/quote]


Tady jde spíš o to, že já chci většinou hry vidět a hrát na plné detaily, poněvadž jinak se ochuzuji o celkový zážitek. A u série Half-Life to platí dvojnásob. Takže Episode Two si opravdu zahraji až s novým železem, stejně jako BioShock, Crysis a další. Na low detaily a 800x600 to hrát nehodlám. :lol:
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 7. 2. 2008 18:28

Vodny píše:Jestli je screen falešný ti nikdo potvrdit nemůže (jak asi?). Valve se k tomu jedině může vyjádřit, že jde o podvrh, což zatím neudělali. O tom, že budou další díly Half-Life se donedávna jenom spekulovalo a nikdo nikdy do té doby nenapsal, že nějaké pokračování na 100%.
Naposledy upravil Polaris dne 7. 2. 2008 19:27, celkově upraveno 1
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 7. 2. 2008 19:25

Vodny píše:Tak a je to tady! Na internetu se objevily údajné první dva screenshoty z b]Half-Life 3[/b]. Co na to říkáte?

?img]http://my.playfuls.com/screenshots/content/screenshots/game_1602/ss_86020.jpg[/img]


Najdete je na mém blogu: url=http://vodny.sblog.cz]Gamer's Blog[/url]

:lol:

saakra, to by byla krása, takova grafika :lol:, pokud někdo pochybuje o tom že je to fake, je to blázen...
ale jak říkám, byla by to krása.. jen bych se u toho nejspíš bál o život jak by to bylo reálné :lol:
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 7. 2. 2008 19:31

Je to trochu přibarvená fotografie :D Někdo vyfotil vjezd do skladu supermarketu, pohrál si s kontrastem a hotovo :D:D:D ... nevypadá to na počítačovou grafiku :D ;)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 7. 2. 2008 22:11

HALI32 píše:Je to trochu přibarvená fotografie :D Někdo vyfotil vjezd do skladu supermarketu, pohrál si s kontrastem a hotovo :D:D:D ... nevypadá to na počítačovou grafiku :D ;) /quote]


Asi takhle, kdybych "věděl" jako ty :roll: jak budou vypadat hry za 2 roky tak bych taky tvrdil na 100%, že je to fake. Bohužel jsem ale VŠ Jasnovideckou nestudoval, takže nebudu soudit co je fake a co není. Ale jak známe Valve a jejich SourceEngine, jestli přijde s něčím jako Source 2.0 (což předpokládám), tak by "Half-Life 3" mohl vypadat minimálně jako na tomto screenu z garáže.

Btw. Myslet si a vědět je podstatný rozdíl. Já osobně si myslím (ale nevím na stopro), že jeden z těch screenů, ten venkovní fake je, ale o tom druhém nechci spekulovat.

Dále k článku, fámy na fórech nešířím, jenom se s ostatními dělím o informace z ostatních (prestižních) herních serverů a pokaždé uvádím zdroj. Takže pokud umíte stejně jako já slušně po anglicku, můžete si o "Half-Lifu 3" přečíst třeba zde:
Stuffwelike.com
a o screenech zde: Playfuls.com
- > z těchto zdrojů jsem čerpal a nic si nevymýšlím. :P

Závěrem, fake, nefejk, není podstatný. Důležité je, že se o hře a pokračování ví, můžeme se na to těšit a každý náznak (včetně fake) screenu je pro příznivce her dalším impulzem pro to, aby se na pokračování těšil nebo aspoň o něm snil, hmm :?:
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 7. 2. 2008 23:42

To že má vyjít Half-Life 3 nemá s tím tvým úžasným obrázkem co dělat. Na Stuffwelike.com tenhle obrázek taky není, já sám se považuji za velkého příznivce série Half-Life (někteří členové zde mohou potvrdit) a že bych byl nějak natěšený z falešných screenů se říct nedá...
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Vodny 7. 2. 2008 23:58

Polaris píše:To že má vyjít Half-Life 3 nemá s tím tvým úžasným obrázkem co dělat. Na Stuffwelike.com tenhle obrázekh/quote]


Na Stuffwelike.com tenhle obrázek opravdu není, tvrdim to snad někde? Ne. Tvrdím snad někde, že ty screeny jsou pravý? Ne. Tvrdim snad někde, že ty screeny nejsou pravý? Ne. Protože to nevim, ani ty to nevíš a nikdo jiný. Jen si to můžeš myslet !!! Máš důkaz? Ne. Znáš člověka, který ty screeny udělal/vyrobil? Ne. Jediný kdo ví, jestli jsou ty screeny fake či ne je jejich tvůrce. Takže končim tuhle debatu o fake/ no fake a příště až se budeš chtít vyjádřit o něčem, že je pravda nebo lež, tak si pro to sežeň ověřitelné argumenty/důkazy. :!:
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 8. 2. 2008 09:09

Současné HL3 screeny jsou dle mě zcela dozajista fake, ale co se například tomuto nedá upřít:

Obrázek

je celkem zajímavé prostředí, se kterým bych si troufal říct žádný fanoušek asi jen tak nepřijde.

Každopádně, Polarisova reakce je pochopitelná, ale přehnaná, já jsem taky velkej fanoušek HL série (někteří můžou potvrdit) a falešné screeny sice neobdivuji, ale tolik u nich nevyvádím.

Kdoví? Třeba to fakt není falešnej screen (dle páčidla v ruce a ničeho víc by se mohlo jedna o první úroveň, která by klidně už mohla být ve vývoji. Kdoví?).
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 2. 2008 11:40

Mě to spíše připadá jako nějaký concept art...ty domy vzadu jako by někdo namaloval
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 8. 2. 2008 11:59

presne to same jsem chtel poznamenat i ja...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 8. 2. 2008 12:15

Peter S. Kenedy píše:Mě to spíše připadá jako nějaký concept art...ty domy vzadu jako by někdo namalovala/quote]


Naprosto s tím souhlasím, že to vypadá spíše jako koncept art, ale tady jde o to, jestli je pravý nebo není. A to nevíme. :D

Ten druhý, menší screen z garáže vypadá spíše jako ze hry než koncept art, ale zase je v menším rozlišení a horší kvalitě. Nicméně, jakkoliv to může působit neskutečně, nikdo neví, jak budou hry za 2 roky vypadat. A když si uvědomíme, jaký pokrok od doby Half-Life (1998) do Half-Life 2 (2004) se v grafice podařilo udělat, tak se můžem za pár let divit (v pozitivním slova smyslu). :wink:
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dilinjha 17. 3. 2008 14:23

tak Lombardi z Valve se vyjadril ze ted o HL3 ani nepremejslej. HL2 byl jak dlouho ve vyvoji ? 6 let a zpolkunul pres 100 mega $ podle Lombardiho by HL3 delali 12 let a stal by vic nez 200 $ se jim nevyplati, ted potrebujou vydelat prachy na source enginu a na epizodach
dilinjha
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackal 18. 3. 2008 07:42

Když vidím tu oprýskanou barvu na páčidle, tak se těším na vykreslenost zbraní, realita si blíží. :lol:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 3. 2008 09:37

dilinjha píše:tak Lombardi z Valve se vyjadril ze ted o HL3 ani nepremejslej. HL2 byl jak dlouho ve vyvoji ? 6 let a zpolkunul pres 100 mega $ podle Lombardiho by HL3 delali 12 let a stal by vic nez 200 $ se jim nevyplati, ted potrebujou vydelat prachy na source enginu a na epizodach


Naopak, Doug Lombardi řekl


quote]We haven’t announced anything specific, but Half-Life won’t end at Episode Three – hang on to your crowbars! b/quote]


Je možné, že nepůjde přímo o HL3, ale taky...kdoví, jak to Valve zase zašmodrchá?
Teď je rok 2008, má vyjít na konci roku EpThree, spíš vyjde na začátku roku 2009...
To je skoro pět let od chvíle, kdy vyšel HL2.
A důležité je, že na každé epizodě pracovalo jiný "družstvo", to prvotní, původní chcete-li, už může pracovat na čemkoliv jiném ;-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků