Half-Life 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 12. 2015 21:42

No ja myslim ze HL3 muze byt jak Gabeuv majstrstyk tak zaroven to muze byt i hrebicek do jeho rakve. Ocekavani jsou velmi vysoka a DN:Forever ukazal, ze ne vzdycky to muze dopadnout dobre.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 13. 12. 2015 21:46

Já myslím, že When it's done.

V podstatě se šprajcnul tehdy Laidlaw, takže jestli se někdy odšprajcne, tak něco bude. Jestli to bude trvat 5 nebo 10 let je celkem irelevantní, klidně počkám.
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod retf 14. 12. 2015 00:19

Jono, ta nevědomost je nejhorší. Ale nedávno jsem slyšel člověka mluvit o tom, že si je na 100% jistý, že nový Half-Life oznámí každým měsícem. Bohužel žádné důkazy nezmínil a těžko ho teď hledat.
retf
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 12. 2015 12:41

Podle mě se bojej, protože se od nich očekává naprostá špička a když se zamyslím pár let zpátky, tak kdy představili třeba po technický stránce konkurenceschopnou hru? Prostě si říkám, že už možná neumí vyrobit AAA hru.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 14. 12. 2015 16:03

Tak vyvíjí si potichu vlastní engine, první obrázky nevypadaly úplně zle, takže fakt, že u současnýho portfolia využívaj Source, který už deset let nestačí, bych zase za bernou minci úplně nebral. Navíc Titanfall na tom běží taky a docela úspěšně, řekl bych, je to hodně o implementaci.

Já si ale hlavně nejsem jist, jestli současný publikum o Half-Life stojí. Half-Life bývaly docela chytrý hry, dnes už se to moc nenosí. Jestli víte, co tím myslím :)
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 12. 2015 16:37

Souhlasim se Sasakrem. Ty ocekavani od fanousku jsou tak velka, ze jen tezko pujdou splnit.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 12. 2015 19:02

Jaký první obrázky?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod mmmjack 14. 12. 2015 20:20

Podle mně se šprajcli, a třeba i několikrát hru začali dělat odznovu a to je důvod, proč nic nezveřejnili a jen tak nezveřejní, a prostě aby to stálo za to, tak jim to bude trvat...
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retf 14. 12. 2015 21:29

Já si myslím, že o finance a lidské zdroje (tedy i schopnost vytvořit AAAAAAAA hru) nemůže mít Valve nouzi. A i vzhledem k pracovně svobodnému vnitřnímu fungování Valve nechápu, kde by mohla být pomyslná stopka pro Half-Life.
Čim dál častěji si všímám toho kultu na sociálních sítích "we want Half-Life 3", i když pochybuji, že všichni, kteří to napíšou, jsou fanoušci, nebo tu hru hráli -Kdyby do tohoto prostředí přišla propracovaná hra v duchu tradice obohacená novými originálními prvky (TO VALVE UMÍ), taky by se mohlo jednat o hru desetiletí. Je to výzva které by se neměli zaleknout. Možná čekají na lepší dobu. Ach jo. Kdyby aspoň řekli, že nebude, nestrávil bych nad tím půlku života.
retf
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 12. 2015 21:30

Hm, tak z takovýhleho obrázku by se stříkalo tak před 7 rokama. Ne dneska. Proto nespěchaj.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 15. 12. 2015 16:02

K čemu je moderní grafika, když je hra tupá jak troky?
Pokud by HL3 vypadal takhle, tak jsem naprosto spokojen. Popravdě nevidím problém ani s prezentací u dvojky, HDR a motion blur tomu pomohl dost. Na grafické orgie mám jiné hry, u HL si chci hlavně trochu zastřílet, trochu zapřemýšlet, jestli má headcrab tisíc nebo milion polygonů je mi úplně jedno.

Už aby konečně byly fotorealistické hry, pak se tahle stupidní honba zastaví a konečně se třeba vývojáři zase začnou soustředit na to důležité..
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 12. 2015 22:06

Kdyby někdo řešil grafiku, jak píšeš, tak by samozřejmě Minecraft nebyla skoro nejprodávanější hra všech dob hned za Tetrisem. Takže žádná honba, jen ty vidíš věci, které nejsou :)

Což zase říká i něco o tom, že ve Valve jsou lemplové, kteří to asi s tou volností v práci přehnali a nikdo tam nic nedělá 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 12. 2015 22:26

:-D No, na tom něco bude :-D

K tý grafice, oba HL byly celkem průkopníci nových technologií a pokrokové grafiky. Pokud přijde trojka, co bude průměrná, vyústí to přinejmenším v dost solidní rozčarování všech.

Btw. co je dnes vůbec nejlíp vypadající hra? Omoděná GTA4? Ale co si pamatuju, když jsem hrál BF4, tak mi z toho taky celkem padala čelist.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retf 16. 12. 2015 01:01

to zní skoro jako kdyby sis myslel, že to jak dobře hra vypadá, je úměrný tomu, jak realisticky působí grafika :/
retf
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků