GTA : San Andreas vs. GTA : Vice City

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 21. 6. 2005 16:38

V čem vás překvapilo GTA:SA a v čem zase GTA:VC ?
A v čem vás naopak zklamali ?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 22. 6. 2005 20:29

VICE CITY mě překvapila zejména perfektní talk show Vice City Public Radio - "Pressing Issues". Nepamatuju, že bych se předtím u hry tak nasmál. Navíc se jedná v zásadě o bonus, protože veškerou smetanu v recenzích slíznou stanice hudební (které jsou taky super, ale VCPR je prostě původní zábavný pořad v pravém slova smyslu).
Nemile mě překvapila zejména skutečnost, že je Vice City naprostá placka. Po GTA3 docela zklamání...

SAN ANDREAS jsem zatím jenom zkoušel a myslím, že nejvíc mě překvapila rozloha :D .
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 6. 2005 15:11

Mno, SA má oproti VC tolik vychytávek, které převažují nad vším negativním, takže určitě (pro mně) San Andreas.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod cervik 24. 6. 2005 13:53

GTA San Andreas mna sklamalo ze ma len vylepseny engine z VC.........a je este skaredsia grafika ako uz VC lebo tam mi to hadze bodky....a ma to iba trilinearne ...alebo bilinearne..uz neviem ale viem ze je tam to chyba
cervik
First Blood

Odeslat příspěvekod J2 25. 6. 2005 20:08

SA je super, možná trošku jednodušší, ale to se snad spraví..., zatim jsem ve 20%, tak uvidim, jak to bude pokračovat...:-)
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 27. 6. 2005 13:39

Já jsem asi v 15%, ale mam nějaký divný procesor, je to P4 3.0Ghz a mam k němu přidělaný ještě speciální větrák, ale stejně, když zapnu nějakou hru, začne hrozně hučet! A jak jí vypnu, tak do 3sec. je zase tichý. Nevíte co s tim?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 6. 2005 13:57

Kup si konzoli...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 6. 2005 14:38

ocelot69 píše:Kup si konzoli...


...a máš po starostech.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 6. 2005 14:39

...Vice City i San Andreas jsem hrál, a nevidím nijakej podstatnej rozdíl, snad jen mapy jsou jiné :-)

Vlastně si nevzpomínám, zda se ve Vice City dal vylepšovat hlavní hrdina, např. cvičit, vylepšení střelby, sex-epíl...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J2 27. 6. 2005 20:03

Tak to je jeden z rozdílů, potom trošku v grafice a dalších maličkostech... Jinak je to ale fakt velká hra, pořád tápu...!
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 2. 7. 2005 14:40

mě víc bavilo vice city, i kdyz nevim proc...
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 3. 7. 2005 17:29

Musim říct že když se ke mě dostalo VC tak jsem se od něj neodtrhl do chvíle než jsem ho dohrál a pak ještě dlouho potom a že mi to zabralo celkem dost času.Vychytávky oproti GTA3 byly super a prostě mě to bavilo...

No a když přišlo SA na VC už nemam ani pomyšlení páč v SA je zase tolik vychytávek že jsem u něj strávil taky dost času...

Teď už mě ale nebere ani jedno GTA hrál jsem ho moc intenzivně a ono to po ňákym čase přestane bavit...

Hral jsem hru na PS2 a u kamaráda jsem to viděl na PC,myslel jsem že to bude uplně to samé ale musim říst že při prvním pohledu to vypadalo uplně jinak Grafika byla čistá ne mázla jako na PS2...
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 7. 2005 22:32

SA je v kazdom smere lepsie ako VC
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 4. 7. 2005 08:29

S každým příchodem nového GTA je to další lepší než to minulé...
Od jednišky až po SA...
:arrow:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPEEDMAN (novy) 6. 7. 2005 23:04

U procesorů a i u grafické karty je snímána teplota procesoru (Záleží co máš za základní desku) a podle toho se upravují otáčky větráků.Takže čím větší teplota procesoru,tím větší otáčky větráku a větší hluk.
SPEEDMAN (novy)
First Blood
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků