GTA : San Andreas vs. GTA : Vice City

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 12. 2007 18:02

Teď jsem rozehrál asi ty nejhorší mise v celým S.A.
Jsou to ty RC letadýlka (Z) v San Francisku.
OMG s letadýlkem co má palivo tak na 5 minut musím zabít instalovaným sapikem celkem 5 kurýrů (3 dodávky, motorka, kolo) rozházenejch a jedoucích po celým městě a po tom co je všechny zabiju tak se ještě musím vrátit a dobře přistát na střeše obchodu. Zápasit se samotným letadlem mezi budovama, lampama, semaforama, stromama, nalítávat si přesně na ty kurýry, mířit a střílet, nedostat od nich moc ran a to všechno v brutálním časovým limitu. No to mě teda po*er ! :shock: :o
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 12. 2007 18:05

Tahle mise ještě jde, horší je letecká škola, tam jsem skončil :)
Naučit se s RC letadýlkem není tak těžké, navíc tyhle mise NEJSOU povinné.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 31. 12. 2007 18:11

Leteckou školu jsem taky nikdy nedodělal a k cheatům jsem se snižovat nechtěl :?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 12. 2007 18:27

Leteckou skolu jsem dal. Az na ten vrtulnik to nebylo tezke :) A cheaty(pouze na zbrane) jsem pouzival od Vegas. Nebavilo me furt chodit do army shopu
A tu misi s RC jsem myslim udelal tak, ze jsem nelital, ale snazil se jezdit po zemi :lol:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 12. 2007 18:55

Ale ta škola je docela krátká :) ... Letadlo - vzlet, letadlo - přistání, letadlo vzlet + kolečko o 12-ti čekpojntech, letadlo vzlet + kolečko o 12-ti čekpojntech + přistání a je to :mrgreen: ... no a potom vrtulník něco podobnýho :P

A cheaty na zbraně ? ... já okrádám mrtvoly a tak mám dost zbraní :mrgreen: ... ale protože jsem na koních vyhrál 2,500,000,00 $ (tři sázky na outsidera) tak jsem se řádně vybavil v shopu a no problemo 8) ... akorát pořád někde shánět vestu na další misi :|

Ještě že to RC není povinný pač teď jsem ztroskotal na misi s vrtulníčkem :cry: ... jak tam je umělá krajina a ten ocas tam jede s autíčkem a já musím bombama odstraňovat tanky + odklízet sudy + stavět mosty (cca 12 úkolů za 6 minut) :?
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod stejah 31. 12. 2007 22:06

Výhoda v SA je že se muže cvičit, oblékat, naučit se něco, atd. ted už nevím jaká nevýhoda oproti VC byla (hrozně dlouho sem to nehral) ale v něčem to bylo lepší.
Santa umí Batmen čumí !!!!!
stejah
First Blood

Odeslat příspěvekod Wint3r 1. 1. 2008 02:49

No já jsem hrál prvně SA a musím říct, že dodneška nezapomenu na ty dny. A pro to mi přijde SA i lepší, pak jsem VC hrál jen kvůli příběhu abych věděl.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Revan 1. 1. 2008 12:47

nevim, me prislo ovladani letadlel a vrtulniku naprosto intuitivni. Mise s letadlama a vrtulnikama me bavily nejic.
Mozna bych pridal nejaky mise s lodema, ta tam nebyla ani jedna (krom jednoho pronasledovani)
Dohral jsem 3x
jednou bez cheatu, dvakrat s cheatama (only na privolani stihacky - nebavilo me porad jezdit z jednoho konce mesta na druhej a zpet. Ovsem pouzivano pouze na dopravu).
Jinak na San andreas me vadila policie (na VC vlastne taky). Na poradny honicky moc nebyli, ale neuveritelne prudili (respawnovani pocejnich aut primo prede mnou apod.)
Revan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 1. 1. 2008 14:01

Fuck8r píše:Ještě že to RC není povinný pač teď jsem ztroskotal na misi s vrtulníčkem :cry: ... jak tam je umělá krajina a ten ocas tam jede s autíčkem a já musím bombama odstraňovat tanky + odklízet sudy + stavět mosty (cca 12 úkolů za 6 minut) :?u/quote]
To RC je nepovinný pro postup v příběhu, ale povinný pro dojetí hry na 100 % :wink: Jinak ta Zerova poslední mise s vrtulníčkem - jedna z nejlepších a nejnápaditějších misí 8) Já to vždy dal na poprvé a baví mě to. Fakt pohodovka. Naopak zuřím u Pitfallu (s Dodem musíte stopnout tryskáč) a u další mise, kde na motorce musíte vjet do nákladového prostoru startujícího letadla. Jeho osádka vám do cesty hází barely a máte HODNĚ MÁLO času! Hnus :?

K tématu: Vice City mě dostalo možností shraňovat majetek a plnit "jeho" mise, čímž vám pak bude vydělávat. Dobrá věcička. Líbilo se mi i pár misí a i celý město bylo pěkně udělaný. Ale je to PLACKA! Žádnej kopec či výraznější vyvýšnina :? Zklamalo mě celkovou obtížností příběhové části hry - je opravdu lehká.

SA mě ohromil rozlohou...se nedivím, proč je hra tak náročná na RAMku...jediný loadingy jsou před misemi, animačkami a při vstupu do budov. Jinak CELEJ SVĚT MŮŽETE PROJÍT/PROJET NARÁZ BEZ JEDINÝHO LOADINGU!!! :shock: :shock: I RPG prvky vidím jako plus. Alespoň se o svého hrdinu musíte nějak starat a konečně je vidět, když se CJ naučí pořádně zacházet s nějakou zbraní. Mise jsou skvělé, variabilní a mnohé mají nápad. Obtížnost je mezi Vice City a trojkou (její obtížnost je místy MEGAHALUZNÍ!). Celkem mě zklamala grafika - není zase o moc lepší než ve VC, ale aspoň podporuje AA 8) Déšť ale vypadá dost divně (šumivý obraz). Zase se zlepšilo LoD - ve Vice City to byla hrůůza, tam se dočítaly budovy klidně vám přímo před nosem i s LoD texturami (každý objekt má dvě verze textury - normální pro pohled zblízka a "zmršenou" LoD texturu pro pohled z dálky kvůli nárokům na systém). V SA funguje celkem dobře. GTA SA má taky mnohem větší výběr mimopříběhových aktivit než VC. Vrací se loď "import/export" z jedničky, tedy je možné relativně v pohodě získat pěknou vatu za prodaná auta :wink: SA je lepší než VC - v mnoha ohledech.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 1. 2008 20:23

Mně to ztěžuje ta kamera. Když se s vrtulníkem otočím ve vzduchu (na místě kolem osy) tak kamera se neotočí a já nevím kam letím. Kamera se otočí až po tom co ulítnu cca 2 metry dopředu. S tím vrtulníkem mám trošku problémy. Letadla úplně v pohodě. I když ve Vice City v misy "Demolition Man" mně to s vrtulníčkem na stavbě docela šlo - ale teď si vzpomínám že jsem měl kus ovládání na pedálech od Moma - myslím že pohyb dopředu a dozadu - no asi zapojím G25 :mrgreen:

Jo tak vrtulníček je za mnou ale to letadlo nedám ani howno. Letět 10m nad zemí a kopírovat terén to se nedá takže letět normálně a vyhejbat se raketám ze stíhaček (to mně opravdu jde) a kdybych měl ty 3 cíle rozsekat bombama co mám na letadle tak by to šlo ale já se musím ještě vracet po každým útoku pro bomby a když přistanu tak mně ty stíhačky rozsekaj. Jinak limit je 10minut a jenom dolítnout vzdušnou čarou (bez kopírování terénu) tam a z5 pro bombu mně zabralo 6minut a to bych měl zopakovat ještě 2x - muhehehehe :lol: ... tak to vypadá na uninstall pač toto je jediná mise co mám na výběr :evil:

Nevíte prosímvás někdo jak se vovládá vojenská stíhačka (ta co se umí na místě vznést jako vrtulník) ? ... mám misi kde jí šlohnu a když dám šipku nahoru tak letí vzůru, když x tak se naklopí a letí dopředu (stejně jako vrtulník jo), end zatáhnu podvozek ... ale nevím jak to přepnout na trysky do módu stíhačky pač po mně jdou asi 3 stroje a pálej rakety a já takhle v heli módu letím strašně pomalu a oni mně rozsekaj :cry:
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Wint3r 1. 1. 2008 20:44

Osmičkou na num. klávesnici podržíš a trysky se ti narovnají vodorovně. Zpátky to jde zase dvojkou.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 1. 2008 20:56

Díky jdu je rozsekat.
Tady jsem našel video s tou misí. (jsou tam úplně všechny mise ze hry)

http://stuckgamer.com/video_pages/gta_s ... d602.shtml
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod apin 2. 1. 2008 19:28

VC jsem tolik nehrál, ale v SA mě udivovala umělá"inteligence" (spíš demence)policajtů.
V tom lese (mám ten pocit že to bylo v Red Country), jak bylo to jezírko s tím malým ostrůvkem a měl jsem jednu hvězdičku, stačilo vylézt na ten ostrůvek a vzít si rotačák na pozdější sundávání vrtulníků a jak se policajti snažili ke mě dostat, dotkli se vody a bylo po nich :D to samé s tanky a transportéry-uvízli na břehu, posádka vyskákala a utopila se. někde jsem četl, že když má člověk všechny hvězdičky, tak moc dlouho nepřežije... mě to po půl hodině přestalo bavit...
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Wint3r 3. 1. 2008 11:58

No jo ale zkus jet někde po městě autem nebo pěšky a uvidíš jak dlouho přežiješ :mrgreen:
...vyskákat si na nějaké chráněné místo umí každý :roll:
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 1. 2008 16:10

Na GTÁčkách se mně líbí ta gigantická herní doba - S.A. 100 hodin místo dnes obvyklých 5-ti :mrgreen:

A zajímal by mně rekord dohrání - bez čítů samozřejmě :)
Fuck8r
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka