Jaký horor by ste mi doporučili?

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mifus 3. 6. 2005 19:40

Vůbec nemám přehled co je na trhu, nemám rád krváky a ostatní bezduché "voloviny". Raději nějaké psycho s dějěm a bohatou zápletkou. Dík.
Mifus
First Blood

Odeslat příspěvekod Loneck 3. 6. 2005 20:04

Co máš za platformu? PC nebo nějakou konzoli?
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod stereoid 3. 6. 2005 20:51

Resident Evil 0-4 :)
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 4. 6. 2005 09:49

Jestli nemáš rád bezduché krváky, tak já bych to viděl asi na některý díl série Silent Hill. Navíc existují na Playstation i PC (kromě jedničky, která je jen na PS). Je to spíš takový psychický terror, ideální pro introvertní a nejisté povahy :) .
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 4. 6. 2005 12:16

Pokud se nebojíš novot tak vyzkoušej FORBIDDEN SIREN a nebo PROJECT ZERO 1,2 (obojí PS2). U obojího plenky doporučeny :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 4. 6. 2005 12:33

2Chumbaba: Taková sběratelská perlička - fakticky vzato existuje i verze SH1 na PC, ale...jmenuje se to Silent Hill ConVersion a v obchodech to asi nekoupíš - v podstatě je to SH1 na PC, postavená na ePSXe emulát interfacu, takže si s instalací poraděj i lidičky, co jinak v emulátorech nejedou. :D
Chodí to dokonale a bez sebemenších problémů.
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WagoOn 4. 6. 2005 17:36

A jesli mas nekde starou 286, tak alone in the dark :mrgreen: nepotrebujes ani zvukovku, mluvi pres PC speaker a to fakt srozumitelne
WagoOn
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2005 15:18

Jó starej dobrej Alone in the dark....vyšlo to i na MaCky.Někde bych to doma ještě našel.
Ale jinak doporučuju The Suffering na PC.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Mifus 6. 6. 2005 19:13

Dík všem. Snad si něco vyberu. Padlo mi zatím do oka Sillent Hill 4.
Kdybych vám měl nastínit co se mi líbí, resp. asi jaký směr se mnou něco trochu "dělá", tak je to z filmů např. Kruh, z knih King apod.
Co se týče výbavou PC, tak nejsem v současnosti nějak omezen výkonem.
Mifus
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 6. 6. 2005 20:58

kdybys sehnal nekde ps2, zahraj si forbidden siren.... uz nikdy nebudes v noci chodit na wc
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Case 6. 6. 2005 21:23

Silent Hill cokoliv krom čtyřky (pokud se teda chceš bát... jinak supr hra), dále pak Project Zero (Fatal Frame) oba, Forbidden Siren... a pak to už není takový..
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 7. 6. 2005 14:33

Zkus ještě starší věc The Thing.Je to podle toho filmu s Gibbsonem.Taky dobrý,ale je to konzolová předělávka.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2005 17:36

ne s gibsonem, ale s kurtem russelem. ten film je bomba, ale nevim jestli hra taky. kazdopadne mela z ceho tezit.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod jezek 13. 6. 2005 06:30

Jasně.Já si tyhle dva lidi furt pletu.Hru jsem nehrál,ale pár mých dobrých známých jo a prý je to bomba.Sice konzolové ovládání :( ,ale jde si zvyknout.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod axel222 13. 6. 2005 08:13

Vyzkoušej - Saw,Wrong Turn (Pach Krve), Texaský Masakr, jsou to celkem horory na který se dá dívat ale spíš než bát se budeš smat :mrgreen:
axel222
Killing Spree

Další stránka