SWAT 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod djptak 22. 4. 2005 16:20

Zdarec parani, pod ruku se mi dostal SWAT 4, bohuzel v anglické verzi. Nevíte jestli existuje cestina? Nechtel by se nekdo z vas prekladacu do toho pustit?
djptak
First Blood

Odeslat příspěvekod Kamil Gric 24. 4. 2005 08:18

SWAT 4 u nás vychází v češtině, tím pádem nebude nikdo připravovat amatérskou češtinu - jedinou možností je pořídit s českou originálku...
Kamil Gric
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poljos 16. 5. 2005 21:55

Když budeš dobře hledat, tak najdeš částečnou češtinu. Lepší něco, než nic. :lol: [/b]
poljos
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beny1 24. 5. 2005 19:10

Mam z jineho soudku.

Druha mise, zakys. Frajera jsem zlikvidoval, holku svazal, vse nahlasil, zbane sebral, ale zaboha nemuzu splnit ukol: Osvobodit vsechny civilisty. Je tam uz jen mama frajera a holka co lezi na zemi, svazana a se zavazanyma ocima.
Pls pomoooooooooooc.
beny1
First Blood

Odeslat příspěvekod tora_bora 24. 5. 2005 20:03

Je tam ještě jedna holka, hledej;)
tora_bora
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pecan7 25. 5. 2005 11:06

jj je úplně nakonci
pecan7
First Blood

Odeslat příspěvekod majk Fraclik 30. 5. 2005 23:02

čeština nebude lebo hra vyšla oficialne v českej verzii.Takže ak ju urobí nejaký amater nech mu boh žehná
majk Fraclik
First Blood

Odeslat příspěvekod omicron269 4. 6. 2005 22:01

skončil jsem tusim u 10te mise. Vždycky me dostanou. Je urcite hromada taktik ale uz me to nejak nebavi. Az se dostavi chut tak to budu muset dohrat. Jestli to ma uz nekdo za sebou poradte mi prosim taktiku na e-mail omicron269@volny.cz nebo na ICQ343042782
omicron269
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 21. 6. 2005 16:41

Já mam SWAT 4 a je rovnou v češtině.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JJejter 18. 1. 2006 11:05

nechtlo mě to zdálo se mi to obyčejný ty boje a tak
JJejter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 18. 1. 2006 16:30

Mě se to zase dost líbilo, ne jako v jinejch hrách, že tě střelí a ubere ti to trochu zdraví, ale ve SWATU,když tě trefili, tak si pak kulhal atd....to se mi na tom právě hodně líbilo
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 29. 6. 2006 18:33

Tak jsem vyhrál SWAT 4 + Datadisk: ze začátku se mi to hodně líbilo, pááč tam bylo jen pár neprátel a nějaký ten civilista a celkem klid na všechno, jenomže teď jsem asi už v 5. misi a je to celkem dementní, pááč se dost nepřátel nevzdává, takže je musím picnout a nebo jsou třeba oslepeni a než k nim dojdou, aby je zpacifikovali, tak on se probere a klidně mě zastřelí :? ... a zase když já zastřelím jeho, tak dostanu -10 bodů za neoprávněné použití smrtící síly :? ... a nejhorší je, když na mě nepřítel vybafne, pááč musím nejdřív zařvat, aby ohodil zbraň a než to udělám, tak jsem většinou tuhej :? ... a nebo prdím na řvaní a hned ho odprásknu, ale za to jsem zase ty mínusový body, který potřebuju pro postup do další mise ..... je to prostě takový divný, nevim no, třeba mě to ještě chytne, ale tyhle věci mi dost pijou krev :roll:
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 29. 6. 2006 18:54

Zkus víc používat tým, je rozdíl když na 2 teroristy vybafne 1 fízl nebo 5 fízlů, navíc tví kolegové vždy použijí zbraň až když můžou
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 29. 6. 2006 19:03

danniel píše: navíc tví kolegové vždy použijí zbraň až když můžouy/quote]

jo, to jsem teď taky zjistil, vtrhnu do chodby ( tím myslím celý tým, nechodím sám, to se neboj ;) ), předtím hodíme oslepovák, jdeme do chodby, 4 parťáci se hrnou dopředu, vyběhnou 2 teroristi přímo před 4 fízly a co se stane ? 2 fízlové lehnou, i když na ně čuměli a řvali policie :? .... jinak jsem nepřišel na způsob, jak naplánovat akci ( dvoje dveře - dva týmy, obou přikážu nějakou akci a pak to odpálím -> to ve hře myslím nejde :? ) ..... nevím no, přemejšlím, že všem členům narvou brokovnice s gumovýma projektilama a šokový tazery a budu střílet hlava nehlava ...... a občas by se hodila i pauza, abych rozdal rozkazy a znovu to spustil => přiznám se, asi jsem na tuhle hru moc pomalej :x
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 29. 6. 2006 19:37

Tvým kolegům dej normální zbraně a ty si vem nesmrtící brokovnici a bij to do nepřátel hlava nehlava, pokud by se nechtěli vzdát ani po pár ranách gumovým projektilem tak je zbytek týmu odpraví a je to.
A to s tím naplánováním dvou akcí a jejich provedením na signál jde v datadisku.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků