Doom 1&2 vs Doom 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 29. 9. 2005 08:26

Horor?No je to dobrý.Teda,hóóóódně dobRÝ!!!!!!!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Weightlifter 30. 11. 2007 18:22

jezek píše:Hexen byl super,ale někde jsem ho ztratil a z disku je už smazaný :(-/quote]

To zase já mám doma originální verzi :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 11. 2007 18:29

Tvoje jedina originalka? :twisted: :)

Vic nez dva roky stary thread :lol:

Ale abych nebyl OT. Nerad se bojim, takze D3 neni pro mne :D Ale na jednicce a dvojce jsem vyrostl a i ted si to sem tam zahraju :wink:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 30. 11. 2007 18:30

holubek002 píše:Tvoje jedina originalka? :twisted: :)

Ne ještě pár by se jich našlo :twisted: jo starý thread to je našel jsem ho a odepsal :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pilf4r 30. 11. 2007 18:34

Mě se DOOM 3 teda vůbec nelíbí. Ale když sem byl menší tak sem hrál DOOMa 1.
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 09:21

mě se doom3 líbil a přepínání mezi zbraní a baterkou bylo dobře vymyělený a často z toho byly deprese,"stačím vytáhnout zbran?..."nechápu,jak se někomu může v dnešní době líbit Doom1.kostrbatá,šeredná grafika a naprosto primitivní hratelnost.když hra vyšla,tak mi bylo nějakých 13 let a to je jasný,že sem to žral,když v té době to bylo dobrý a hry byli primitivní.na rok 1993 to bylo dobrý,ale na rok 2007?to je jako kdyby jsem si koupil starý Alcatel(to černobílý pádlo) a tvrdil že je to super mobil kvůli tomu,že jsem z něho byl unešenej před 10.lety.
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 1. 12. 2007 09:31

Doom 1 + 2 jsou klasiky, ktere se neohrajou a ktere hraju dodnes. Tato hra dokazuje, ze v jednoduchosti je sila a nazor nejakeho normena je naprosto nevypovidajici :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 10:11

jako kdyby jsem pral na valše a nazíval to klasikou.znám plno lidí,kteří hrajou hry na pc a všichni chtějí realistickou grafiku a dobrou hratelnost a s "klasikou" jako je Doom1 by mě poslali někam.možná je to tím,že to jsou lidi mezi 25-35 let.přeci nedám plno peněz do PC,aby jsem pak hrál skoro 15let starý "klasiky".chci hrát hry s dobrou grafikou jako např.Gothic3,bioshock,FEAR,Crysis...ale jinak vám to neberu,jen se tomu divím :wink:
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 1. 12. 2007 10:14

ja mam 30 let - jen tak pro poradek :wink:
A zrovna Doom je dukaz toho, ze hratelnost vyvazuje grafiku.
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 10:26

že mačkám zběsile jeden čudlík a snažím se trefit hordy kostrbatých nepřátel a občas uskočím doleva,doprava aby jsem se vyhnul červený kouli,to mi jako hratelnost moc dobrý nepřipadá,ale když jsem to dostal poprvé do ruky,tak se mi to taky hodně líbilo,ale doba pokročila.asi se schodneme na tom,že každý má rád něco jinýho.30 let?tak to už si taky stará páka :D je docela sranda,když jdu z jedním týpkem z práce,kterému je 32 let a má ve zvyku když mluví řvát a jdeme po ulici a on mluví že zabil nějakýho draka,useknul někomu hlavu... a tak a lidi koukaj co to mluví a já jen pořád "neřvi tolik" :mrgreen:
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 1. 12. 2007 10:32

normen.bates píše:že mačkám zběsile jeden čudlík a snažím se trefit hordy kostrbatých nepřátel a občas uskočím doleva,doprava aby jsem se vyhnul červený kouli,to mi jako hratelnost moc dobrý nepřipadá /quote]

No, ona kazda akcni hra je o tom, ze zbesile mackam cudliky a snazim se trefit hordy nepratel a obcas uskocim doleva, doprava abych se necemu vyhnul :wink:
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 10:54

to je pravda,ale 1000x líp zpracovaný,reálnější.nedá se přeci srovnávat krytí se za nějakou např.bednou ve FEAR a ve zběsilém běhání v Doom.i když je Doom3 taky jenom střílečka,tak se zážitek z hraní nedá absolutně srovnat.Doom3,super grafika,hudba,postavy...hráč se do toho může vžít,bojí se,leká se...ale u Doom1?připadá mi úplná blbost srovnávat tu hry rozdílem 10.let.jako kdyby jsme srovnávali hru Saboteur na didaktik s dnešním Splinter cell:Double agent.
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rboost 1. 12. 2007 10:56

norman.bates - přesně tak. Maximální souhlas. A potvrzuju, že DOOM 3 byl (je) pecka. Je to prostě jiná hra než HL2, který je taky perfektní - všechno má svoje.
Rboost
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 1. 12. 2007 11:04

Jenže grafika taky není všechno... Ona je tady i jistá kolonka "hratelnost" a právě díky ní se dodnes hraje CS 1.6, HoMaM I-III atd.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 11:06

a Doom1 na nějakou dobrou hratelnost?jakou?
normen.bates
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka