Doom 1&2 vs Doom 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 13. 9. 2005 14:39

2Dave:Budeš se divit,ale jo :!: Sice jen v rozlišení 640x400,ale i takto 100násobně překonalo Dooma.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 9. 2005 14:12

FEAR mi příjde blbě naprogramovaný, ale je dobrý hororový a je to i celkem řež a AI je výborně nascriptovaná a někdy i tak, že to není poznat... Něco takového jsem čekal od Dooma 3, ale ten to bohužel nesplnil (příliš malé prostory, po chvíli stereotyp a ne strach. Hratelnost v pr... Sice jsem ho asi za 2 týdny dohrál, ale.. 1 a 2 byly best)
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 16. 9. 2005 06:24

Mi právě ta inteligence AI dostala.Nepřipadá mi zas až tak děsně naskriptovaná.Jasně,že se oběví vždycky,když přejdeš určitý bod,ale pak je to docela záhul.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 9. 2005 19:06

jezek píše:Mi právě ta inteligence AI dostala.Nepřipadá mi zas až tak děsně naskriptovaná.Jasně,že se oběví vždycky,když přejdeš určitý bod,ale pak je to docela záhul.e/quote]

jo, ale oknem hned v první místnosti proskočí vždycky a dělá to samé... A sry za pozdní odpověď, nějak jsem to tu zapomněl navštěvovat :)
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 21. 9. 2005 06:36

První místnost jsem šel asi 3x a pokáždé se chovali jinak.Podle toho kde jsem stál a jak se kryl.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 21. 9. 2005 14:44

jezek píše:První místnost jsem šel asi 3x a pokáždé se chovali jinak.Podle toho kde jsem stál a jak se kryl.e/quote]

Umělá Inteligence....WoW...tak to bude dost dobrý...až si na to ušetřim...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 22. 9. 2005 06:16

Hodně jsem se na to těšil,ale s mojím železem jsem si nechal zajít chuť :?
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 22. 9. 2005 19:07

Hm...já to ještě nehrál,takže nemůžu moc řikat,jaký to je,ale o tomhle jsem četl,že jsou Ti nepřátelé rozestavěni vždy jinak....což je asi dobře,ne jako v nějakých hrách,kde víš jak jsou vždy postavěni..
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 23. 9. 2005 06:40

Asi to bude hodně podporovat replayabilitu.Což není nikdy na škodu.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod AlanWake 24. 9. 2005 09:13

No to určitě, ale kdoví jaká bude replayabilita na mé GF FX5200 :)... Tam nebude asi ani playabilita... :)
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 26. 9. 2005 06:18

Já mám Rederon 9600 a demo se zadýchávalo......no spíš docela regulérně zastavovalo :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 27. 9. 2005 14:51

jezek píše:Já mám Rederon 9600 a demo se zadýchávalo......no spíš docela regulérně zastavovalo :D /quote]

Mě to šlo v poho a mam ATI Asus Extreme 128Mb.......
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlanWake 28. 9. 2005 01:45

Zkratka FEAR značí pro mnohé zcela nový rozměr. Budeme mít totiž STRACH, jestli tu hru vůbec rozjedeme... někteří... třeba já :D
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 29. 9. 2005 06:52

Já strach nemám,já vím,že ne :D :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 29. 9. 2005 09:16

Tak demo už dávno mám za sebou......to je teda HOROR....Oh My Good...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka