Doom 1&2 vs Doom 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 1. 12. 2007 11:07

Tak za tuhle otázku bych tě rád představil všem těm hordám gamerů, co považují Doom 1&2 za vysoce hratelnou hru... Včetně mě.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 11:12

to by jsi klidně mohl.u mě je dobrá hratelnost:HL2,FEAR,Max Payne2,Riddick,Splinter Cell,SWAT4....a né skoro 15let stará kostrbatá jako že střílečka
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 1. 12. 2007 11:13

V téhle diskuzi nemohu pokračovat, jelikož při tomhle typu tvých odpovědí by tady došlo buď k masivnímu flamu, nebo by tady někdo (nejspíš ty) přišel ke zranění... :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 11:18

jelikož se věnuji 6let posilovně a boxu,tak se o sebe nebojím :wink:
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 1. 12. 2007 11:20

Darwel píše:V téhle diskuzi nemohu pokračovat, jelikož při tomhle typu tvých odpovědí by tady došlo buď k masivnímu flamu, nebo by tady někdo (nejspíš ty) přišel ke zranění... :wink:>/quote]

Pridavam se.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 1. 12. 2007 11:21

normen: Jak vidíš, tak evidentně nebudu sám... :twisted:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 11:27

myslím,že ani já nejsem sám,ale psát si něco o úrazu přes internet mi připadá dětinský.kdyby jsme byli ze stejného města,pak by jsme se mohli o něčem bavit
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 12. 2007 11:38

normen.bates píše:to by jsi klidně mohl.u mě je dobrá hratelnost:HL2,FEAR,Max Payne2,Riddick,Splinter Cell,SWAT4....a né skoro 15let stará kostrbatá jako že střílečka
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 11:47

máš pravdu,nevím a ani mě to nějak nezajímá.jestli by jsem se porval za Dooma3?to určitě né,ale za toho "noumu" by jsi asi byl bitej
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 12. 2007 12:03

bla bla bla... Ty by jsi taky vsechny bil, ale zas jen vitrualne. Uz jen proto jsi nouma. Nicmene, pokud o nejake hre vlastne ani nevis a nezajima te, nemuzej ji kritizovat, protoze jinak budes logicky za noumu. Tak to proste chodi.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 1. 12. 2007 12:12

_DAVE_ píše:cele je to akcelerovane pres OGL s filtrovanim textur?


Ja zase znam port,co umi i D3D. Jinak dooma 3 jsem hral, pusobi to na me jako remake klasickeho dooma. Tak jsem hral Doom 3: Classic Doom (predelavka levelu Dooma 1 pod Dooma 3).
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 12:16

já tu nikoho na rozdíl od tebe neurážím,ani nikomu nevyhrožuju.já jen reaguju na to co píšete vy.Doom1 mě fakt nezajímá,to je pravda,ale k tomu aby jsem ji porovnal s Doom3 nemusím být znalec.ty by jsi zase neměl lidi urážet a držet se nějakýho tématu.bud rád,že se neznáme osobně,to by si mě myslím nouma neříkal
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 12. 2007 12:30

"Normene, najdi ho a zab ho, nikdo ti nebude rikat nouma! Ano Matko, najdu ho!"
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 12:47

nějak tak asi.tak já se loučím,mám na práci důležitější věci než vysedávat celé dny na foru a posílat 4000 příspěvků.škoda,že se tady nekteří lidi nedržejí tématu a místo argumentů raději píšou urážky a provokujou.já si myslím,že jsem narozdíl od vás psal alespon (podle mě) nějaké ty argumenty.s takovýma lidma mě to fakt nebavý se o něčem bavit.bud to jsou zhulený gympláci,nebo proplešatělí hubený intelektuálové,nebo fakt už nevím.nedávno jsem byl na nějakém foru o kutilství,zahradě a tak a ty rozhovory byli úplně o něčem jiném.(slušnost...)no jde vidět,že tam chodí jiná skupina lidí
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 1. 12. 2007 16:31

OK. Dobře. Ať je tedy po tvém. V tom případě nám napiš argumenty PROČ je podle tebe Doom 1 a 2 nehratelná blbost. Grafiku prosím vynech, ta není v otázce hratelnosti hlavním ukazatelem.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků