Doom 1&2 vs Doom 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 28. 1. 2014 19:47

PoliceCollector píše:Doom 4 oznámen je...
Jaký engine ? Ten co pohání Rage ? Mě příjde v pohodě, ze začátku byly tuším nějaké problémy ale dneska je vše v pořádku. Hlavně se ukázalo že iD prostě umí hry ve kterých vás baví střílet :)

D4 nikdy oficiálně oznámen nebyl. Unikly sice nějaké koncepty, ale nakonec nebyly z Doomu. http://herniweb.cz/obrazky-z-doomu-4-podruhe/
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 1. 2014 22:34

V zásadě tím potvrdili, že na čtyřce minimálně pracují. Otázka je, jestli ji dodělají, protože už je to fakt dlouho...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 2. 2014 16:58

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 2. 2014 13:31

Mě tam pořád mate to logo starého dooma. Navíc když je to beta, tak to bude multiplayer. *****í mi to remakem prvního dooma, který bude zaměřen hlavně na multák něco jako COD nebo BF.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 20. 2. 2014 13:36

Bude to prostě nějaká nová hra, DOOM se to jen jmenuje.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2014 13:59

PSK: Mohlo by být :) A nebo to bude DOOM 4 s multiplayerem a beta je jen multiplayerová :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 2. 2014 14:22

Remake prvního Doomu? Jako že bychom chodili rovně a doleva a doprava?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2014 14:50

To by byl remaster ;-) Remake může být klidně na enginu Rage...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků