Doom 1&2 vs Doom 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 14. 6. 2005 05:04

Ok,ok.Včera jsem o něm říkal kámošovi a prý by ho doma u rodičů taky ještě někde vyhrabal.Ale kdyby to nenašel,tak se ozvu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pantomim 21. 6. 2005 20:40

Doom 1,2 Super..no comment.

Doom3 není špatný, ale zklamal mne použitý (těžkopádný) engine oproti HALF LIFE2. Datadisk Taky není špatný ...ale ten engine):

Jinak hratelnost suprová, myslím že jsme dostali přesně to co jsme očekávali. Hodnotím 7 z 10
pantomim
First Blood

Odeslat příspěvekod J2 25. 6. 2005 20:10

Naprosto souhlasím, takovej průměr. Nějak mi to fakt nesedlo, HL2 je pro mě naprostý vítěz...!!!, jinak Doom 1 a 2 byly better.
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2005 05:28

No zrovna jsem dopařil všechno ostatní,co mám doma a tak jsem se vrhnul znovu na D3 a zas mě to po dvou dnech přestalo bavit.Žádná sláva :(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 27. 6. 2005 06:29

ja jeste D3 poradne nehral (jen zkousel na Invexu ci u kamarada), ale jedno vim jiste: sve predchudce proste nemuze nahradit a ani jim konkurovat
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 27. 6. 2005 08:16

no, ja si D3 ted ani zahrat nemuzu, mam slaby komp, ale zato jsem schopny s kamosem proparit cely den nad jednou jedinou mapou z multiplayeru D1(nebo D2?), nevim ted jak se jmenuje, je to hned z prvniho levelu, takova malicka s tajnymi dvermi ve stene, kdyz koncime hrani, tak je kompletne bezezbytku plna nasich mrtvol:-)
stejne tak dobre jsem si oblibil z Halfa 1 mapu crossfire...ta taky nema chybu...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 6. 2005 08:45

Hmm, ta mapa byla taky moje oblíbená. Když o tom tak přemýšlim, tak jsem mulťák v D1 ani nikdy v jiný mapě nehrál.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fri100 13. 7. 2005 13:40

Doom 3: vynikající grafika, skvělá atmosféra, mizerná hratelnost. Nakonec jsem ho sice dohrál (po 3/4 roku od instalace), ale nemám důvod se k němu vracet.
"Každé zbytečné slovo je zbytečné" - Jára Cimrman.
fri100
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 7. 2005 05:00

Tak nějak.Vždycky,když něco dopařím,tak ho chvíli hraju.Pomalu se blížím ke konci,ale nevím,jestli se k němu ještě někdy vrátím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Tom 15. 7. 2005 12:53

Taky se vám zdá grafika DOOMa3 takové modelínová, plastická?
HL2 je na tom IMHO líp. 8)
Co to vidí mé křehké oko?!
X-Tom
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rondo 17. 7. 2005 16:52

fri100 píše:Doom 3: vynikající grafika, skvělá atmosféra, mizerná hratelnost. Nakonec jsem ho sice dohrál (po 3/4 roku od instalace), ale nemám důvod se k němu vracet.m/quote]
Tak to me vubec neprislo. Ja sem velkym zastancem Dooma 3 a dohral sem to jednim dechem asi za 4 dny. Podle me proste vyborna parba.

X-Tom píše:Taky se vám zdá grafika DOOMa3 takové modelínová, plastická?
HL2 je na tom IMHO líp. 8)s/quote]

Mno ono grafika u Dooma je hlavne uplne jina a myslim, ze k tomu doomovy se hodi. Je delana na neco jinyho. Doom je delanej na interiery, kdezto HL2 musi zvladnout oboje. Kazdej engine ma neco do sebe a je na neco jinyho.
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 12. 9. 2005 04:28

Můj názor je ten,že co se týče interiérů,tak Doom 3 jednoznačně vede.A co se týče nervů-taktéž.V tomhle na něj Far Cry ani HL2 nemaj.Jinak samosebou svištět na zodiaku mezi tropickýma ostrůvkama,nebo procházet s gravity gunem a cirkulárkovejma kotoučema nočním Ravenholmem je taktéž eňoňuňo.Vynechat jednoho z téhle trojky by myslím byla chyba. :wink:
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 9. 2005 14:05

Teď jsem hrál demo F.E.A.R.u a celá grafika Doomu i Halfu může jít do .....,víte kam.To je pajáda!!!!Zkuste to taky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 9. 2005 14:13

Otazka je na jakem PC, na tom svem asi ne, nebo jo?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 12. 9. 2005 22:10

zas je rec len o grafike .. take fps hry tu boli uz pred rokmi .. len v horsej grafike
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků