Metro Last Light Complete Edition od CENEGY

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spider74 15. 7. 2014 18:49

Tak dneska jsme si v prodejně Xzone koupil tuhle hru od distribuční společnosti CENEGA a jaké bylo mé překvapení, když místo aktivačního kódu na zadní straně manuálu bylo pouze prázdné okýnko. Jak jsem tak juknul na net zjistil jsem že nejsem jediný komu se to stalo. Takže jsem se chtěl zeptat jestli nás je víc a je tu ještě někdo s podobnou zkušeností. Abych řek pravdu s podobným šmejdem jsem se ještě nesetkal. >:-( >:-( >:-( Poslal jsem to mailem na jejich tech. podporu a jsem zvědavý jak se k tomu postaví. Jinak pochopitelně to po mě při instalaci ten kód chtělo, ale ať jsem si ho cucal z prstu asi 1/2 hodiny výsledek byl negativní ;-] . A nebo jsem to jen špatně pochopil a hra je myšlena jako imitace a pouze jako dekorativní doplněk bytu :D . V každém případě, za mě zatím CENEGA dost silně palec dolů uvidím jak mi odpoví :pozor :pozor :pozor
Přílohy
aktivační klíč.jpg
Naposledy upravil spider74 dne 15. 7. 2014 19:41, celkově upraveno 2
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 7. 2014 19:00

S účtenkou normálně donést zpět do obchodu, tech support s tím asi moc neudělá. Obchod by to od nich dostat měl, nebo obratem dá novou krabičku.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 15. 7. 2014 19:05

Jojo do obchodu samozřejmě zajdu po otvíračce hned zítra jako první a nejsnažší variantu. Pak je tady pořád možnost, že v obchodě mi řeknou ať se obrátím na technickou podporu. A nebo, což není vyloučeno budou mít všechny další krabice co budou mít skladem prázdné políčko také :roll: . V tomhle čechostáně je možné všechno. Nu uvídím zítra.
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 7. 2014 19:36

A je ti jasné, že stát s tím nemá co dělat? Jinak pokud jsou špatné všechny, Cenega je pravděpodobně stáhne (a v Xzone ti normálně vrátí peníze).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 15. 7. 2014 19:41

Uvidíme, zítra se to rozlouskne..... :hm. Každopádně dneska už si nezahraji. :-S
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 7. 2014 22:04

Tak co vím, tak v tomhle případě tě asi opravdu odkážou na cenegu, kde by ti měli poslat kod nový, pokud jim naskenuješ účtenku. A pokud ne, tak pak jedině ten Xzone napřímo a dají novou hru, kterou si rozbalíš přímo na prodejně, aby se nestalo to samé.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 16. 7. 2014 10:19

Tak dopadlo to dá se říct dobře na 200 %. V obchodě mi fixem napsali kódy extra pro tyhle případy. Jaksi při koupi to pozapomněli i když na to byli distributorem upozorněni - prý chyba tisku. A navíc mi z technické podpory poslali další kód taky - ten problém je u každé krabice. Takže CENEGA se k tomu nakonec postavila čelem a řeší to expres :tleskani :tleskani :tleskani
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 7. 2014 10:57

Přesně jak jsem si myslel, tohle většinou řeší opravdu přímo distributor, protože to není chyba obchodu.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 16. 7. 2014 11:55

No obchod tak docela bez viny není. Prodavač se omlouval, že zapoměl ten kód přidat při zakoupení. Distributor prodejce prý upozornil na chybu v tisku a kódy dodal extra zvlášť. No nic hra už frčí a to se počítá :mrgreen: .........ostatní zájemci po přečtení tohohle příspěvku aspoň budou vědět na co si dát majzla. :!:
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 7. 2014 12:45

Jasně, tak to pak je chyba prodejce, ale kdyby se to stalo a cenega obchodu kody nedodala, tak to pak musí řešit každý zvlášť přímo s cenegou.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 7. 2014 14:59

V tomhle případě mluví zákon o ochraně spotřebitele jednoznačně tak, že zákazník reklamuje u prodejce a prodejce následně u distributora (a ten, pokud je někdo nad ním, zase o ten článek výš). Zákazníkovou povinností není to dohledávat - ale prodejce na to samozřejmě má 30 dní, kdy to může vyřešit s distributorem.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 19. 7. 2014 09:56

Naštěstí je to vyřešeno. :mrgreen: V tomhle případě zákon nezákon, kdybych musel čekat 30 dní tak jsem u nich nakupoval naposled. :pozor
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků