Watch_Dogs

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 5. 2014 14:33

Tak se pochlubte kdo hraje.

Osobne jsem to vcera asi hodinu a pul instaloval (myslim ze distribuce by se mela presunout na flashdisky nebo neco podobnyho, DVDcka uz jsou za zenitem), a k tomu byl uPlay silene vytizenej takze bylo docela umeni se tam vubec dostat.

Po techicke strance mne potesilo, ze to s HW pozadavky tak horky neni. Na svoji 560Ti hraju v nativu na High (krome zaplyho Bluru, kterej uz z principu vypinam u kazde hry) a i kdyz jsem ze zacatku nadaval na sekani pri jizde autem, tak po snizeni kvality textur (holt 1GB nestaci) to jede fajn. A to jsem si myslel, ze budu muset koupit novou kartu. (U Witchera 3 se tomu uz ale asi stejne nevyhnu :) )

Hral jsem 2 hodky a zatim se ani moc neorientuju v tom kvantu moznosti co hra nabizi. celkem bych ocenil kdyby toho hra na hrace nehazela tolik tak rychle. Jsem zvedavej za jak dlouho se napriklad ty nahodne potencionalni zlociny zacnou opakovat.

Co se mi ale nelibi tak je hrozny chovani aut a rizeni celkove. Zatacet v honickach je utrpeni (jeste kdyz mi kolemjdouci skacou nevzrusene pod auto) a jde videt, ze ta hra byla koncipovana na gamepad (clovek zmackne klavesu pro akceleraci a auto vystartuje jako raketa...). Snad s tim neco udelaji.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bernier 28. 5. 2014 16:30

ahoj, ja ji uz mam dohranou :) teda myslim hlavni dejovou linii,ted si hraju "free world" a delam bokove fajnovky..

muj dojem je,ze je to super hra,ktera se snazi nabidnout opravdu hodne,aby se samotny hrac nenudil,kdyz udela hlavni mise (i samozrejme v nich jako takovych)..je toho tam fakt hodne a kdyz to clovek nesjede vsechno "no life" za 2 dny,tak se bude bavit hodne dlouho..ja to sice sjel za den a pul,ale to je tim,jak me to upoutalo..

kritika aut mi prjde trosku az moc,ale konkretne je pro me zklamani jizda na motorce,to je celkem nedopracovane,ale jizda autem je dobra..kdyz se naucis jak zatacet pres npr.rucku neboli mezernik,tak i vizualni efekt samotneho driftu je moc peknej,po chvile se clovek snazi i efektivne prosmyknout mezi autama na krizovatce..

prave na to,ze ta hra nabizi v danej moment opravdu hodne moznosti,to udelali vyvojari,v jednom rozhovoru,schvalne - chteji dat hraci nekolik moznosti,jak danou situaci zahrat..ja sem se ve hre snazil/snazim hrat styl co nejvic vyuzivat telefon,tzn.ze nevezmu ak47 nebo granatomet a zacnu vsechno vrazdit,ale takovej ten steal style,nahackovat kamery,vybuch nepratel,navadeni nekam do rohu,kde pak bouchne elektricke zarizeni,je fajnovka..

nerikam,ze by s tou hrou jeste neslo si lepe vyhrat a nehodit tam jeste par moznosti,jak ovlivnovat hru,ale to by se uz mohlo zdat prilis..

tot muj pohled :)
bernier
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 5. 2014 12:04

Naprostý souhlas s bernierem. Já si tu hru užívám a zatím moc hlavních misí nedělám. Vždycky se snažím zachránit oběti zločinu, sem tam si vykradu pár bankovních účtů, plním vedlejší mise, hackuji ctOS. Je toho prostě spoustu, takže hlavní mise si dávám v menší míře. Moc nechápu, co se všem recenzentům nelíbí na Aidenovi a příběhu. Aiden je prostě hacker, co se nechce nechat odhalit a nechce na sebe nechat znát emoce, proto je takový chladný. A to, že mu skoro nejde vidět do obličeje, je snad jasné, když je to hacker a nechce prozradit svou identitu ne? Grafika na PS4 je pro mě dostačující, jen někdy za dne to nevypadá nějak extra, protože tam chybí ty efekty jako při dešti, nebo v noci, nicméně jako celek jsem spokojen.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 5. 2014 13:06

Driftovani je sice fajn kdyz se povede ale vetsinou jsou ty silnice strasne uzky, pricemz je ulice jeste plna aut a chodcu. Takze radsi vsude chodim pesky.

Taky dost nechapu ty nedotazeny mise s honickama aut. Kdyz se snazim a udrzim se na ceste tak to auto proste nemam sanci nijak imobilizovat. AI ridi az moc dobre a hackovani semoforu je spatnej vtip. Navic si vetsinou roztriskam auto driv nez ten co ho honim. Ve dvou misich jsem asi 5 minut nekoho honil a myslel jsem ze nekde zastavi abych ho mohl sejmout ale panak porad jezdil zvesela dal.

No po prvotnim nadseni prichazi kruta realita.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 29. 5. 2014 13:38

Zkusil jsem tak 60 minut, vic uz nemusim. Na tomhle me nezaujalo nic. Mise nuda. Jizdni model nepovedenej. Hackovani na me nepusobilo ani v trailerech, ve hre to neni o nic lepsi. Doskakovani objektu horsi jak GTA5 na old genu :-|
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 5. 2014 14:01

No jo, nesmíte to hrát na PC :) Ale vyřídit řidiče není nic těžkého, hackování semaforu, nebo těch bloků co vyjíždějí ze země funguje parádně, takže nemám s tím problém, chyba bude někde jinde LozZo ;) A doskakování objektů jsem zatím ani neviděl, holt se asi nejvíce zaměřili na PS4 verzi.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 29. 5. 2014 14:19

Vykreslovaci vzdalenost je mizerna jak na PC tak na PS4 (zkousel jsem PS4 verzi). Pri jizde v aute to tam skace jak na bezicim pase, od next genu jsem cekal vic. Na PC optimalizace neni zadna slava, na PS4 to neni o moc lepsi.

viz to tvoje video (ps4): https://www.youtube.com/watch?v=3wpVKDg64Po
4:41 - auta; 4:48 konstrukce mostu
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 5. 2014 14:52

Potvrzuju ze vykreslovani mne taky dost nehezky prekvapilo. Ono dokonce anii na PC verzi to nejde nikterak nastavit, aby se objekty vykreslovaly dal.

Ja jsem na rizeni aut na klavesnici zvyklej a kdyz to funguje naprosto perfektne u GTA nebo treba u zavodnich her, tak podle mne chyba nikde jinde nez ve hre nebude. Hackovani semaforu je k nicemu, hlavne proto, ze musis byt od toho semaforu celkem blizko aby se ti vubec nabidl na hackovani. Takze kdyz je to auto od tebe kus cesty tak je to k nicemu a kdyz je bliz, tak se mi zase pravidelne stava ze kdyz ho nahackuju, tak auto vetsinou hladce projede a do toho provozu napalim ja.
Ty bloky myslis ty ostnaty retardery co jsou na videich? Ty se mi k hackovani nenabizeji - mysli, ze na to musis mit urcity level. Dalsi vec proc je naprosto zbytecny mit otevrenych tolik moznosti hned ze zacatku. Na co mi jsou mise s honickama, kdyz to auto stejne ze zacatku nechytim...?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 5. 2014 15:49

Tak ono logicky když jsou ti nepřátelé v patách hned za tebou, tak nebudeš hackovat semafory ještě než jimi projedeš, aby jsi naboural do těch aut ty. Stačí začít hackovat v době, kdy už jsi skoro v křižovatce, ty ji projedeš a ti za tebou nabourají. Já to tak dělám a funguje to dobře. Samozřejmě ale musí na křižovatce nějaké auta být že :) Ty bloky jsem nemyslel ostnaté retardery, na ty oravdu potřebuješ nějaké vylepšení, ale myslím ty sloupy, které vyjíždějí ze země. Tohle myslím http://www.rocketchainsaw.com.au/wp-con ... Dogs-2.jpg
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 5. 2014 16:02

Nechci se vám do toho plést, ale pokud někoho honím, tak si myslím, že nepojede těsně za mnou :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 5. 2014 16:13

Ty jsem teda jeste nikde nevidel.

A ano, mluvim hlavne o pripadech kdy ja nekoho honim. AI si na krizovatce udela mysku a ja do tech aut zpravidla napalim sam.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 5. 2014 17:35

Hele, pojede mi to slušně na Q6600(3.6GHz), 3GB RAM, a GTX 275 896 ? Dosud sem hrál skoro všechno na very high nebo high bez AA a podobných fičur... Nepůjde to very low že ne.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 5. 2014 19:15

Lo!Zzo, aha, špatně jsem si to přečetl. V tom případě do něho prostě buším autem co se dá a používám ty vysouvací bloky, případně už mám i ty propichovací retardéry.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Traax 30. 5. 2014 05:39

Ja teda souhlasim ze hra ze zacatku toho na hrace vybali celkem dost a zoorientovat se v tom vsem chvilku trva...dost casto se mi stava ze kdyz sleduju nejaky potencionalni zlocin ze si me hned vsimnou a je konec.
Grafika se mi libi nevim co vsichni by chteli vic kde je ten nextgen pro tyhle lidi? S timhle jsem spokojen. S cim ale nejsem je jizdni model ten je fakt strasny...zatacet se neda furt do nekoho vrazim a nebo zabijim omylem chodce...a presne jak psal Lo!zza tak si znicim auto driv nez muj cil.
Ale je to zpusobeny hlavne tim ze se mi to neprijemne kouse kdyz nastoupim do auta vubec nechapu cim to muze byt kazdy den po vydani doufam v nejaky patch ci co.....no Ubisoft jako obvykle nezklamal.... :( Nevite cim by to mohlo byt? Mate zaple Vsync? A co to je ten pocet snimku v zasobniku GPU? No novy W. new order me potesil vic...
CPU - 4670K 4Ghz
MB - MSI Z87 GD65
GPU - SLI 2x Gigabyte 770OC 4GB
RAM - Corsair Vengeance Pro 16GB 1866Mhz
FAN - NH-U14S
SSD - Samsung Pro 840 256GB
SSD - Crucial M500 960GB
HDD - Hitachi 2TB
PSU - Corsair HX750
CASE - Fractal R4
LCD - 3x DELL U2713HM
Traax
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 5. 2014 07:27

Je pravda, že na začátku je toho fakt hodně, ale už jsem na vše přišel a tutoriály tam jsou taky ke všemu. Včera jsem hrál více jak dvě hodiny a udělal jsem jen dvě hlavní mise. To proto, že ty vedlejšáky mě prostě šíleně baví a nemůžu se jich nabažit :) A jak to vlastně funguje na PC? To když nejedou Uplay servery, tak to nemůžete ani spustit? To by nebylo moc milé, když jsou teď ty servery dost přetížené. Ještě že na PS4 nemusím nic podobného řešit.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků