Rada s co-op hrou

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod darkB 28. 2. 2014 13:35

Zdravim,

prosim vas, hral som Rainbow Six Vegas 2 a chcem sa spytat, ci nieje nieco dost podobne.
Pozeral som Swat 3 a Swat 4. To vizera dobre.
Mne ide hlavne o to, aby som velil svojmu timu - pretoze tam sa da taktizovat, co sa mi paci.
Na rainbow six sa mi pacilo este snake cam - kamera pod dvere a taktiez termovidenie, nocne videnie, potom este moznost "prilepit" sa na mur a odtial sa vyklanat a strielat.
To vyklananie spoza muru sa mi pacilo aj v Brothers in Arms - tiez by to chcelo nieco podobne, keby niekto vedel... dik.

Tie veci o ktorych som pisal, velenie timu, termovidenie, nocne videnie, vyklananie sa spoza muru a ine veci robili VELMI DOBRU hratelnost.

Ak by teda niekto vedel, ci este je nieco take, tak dik. Ale mne ide hlavne o FPS hry, nie ine z pohladu tretej osoby.

dik.
darkB
First Blood

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 1. 3. 2014 11:21

Ghost Recon Advanced Warfighter
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spider74 12. 3. 2014 12:06

Já osobně jsem Rainbow Six Vegas 2 pařil s přestávkami skoro 2 roky a docela mě mrzí, že Ubisoft tak dlouho natahuje Patriots :/ . No co se dá dělat. Pokud Ti nevadí, že nevelíš týmu, ale jste jen dva tak se mi poslední 3 měsíce docela osvědčil Splinter Cell Black list v coopu. Musíš mít ale někoho kdo zvládne se s tebou domluvit a projet celou mapu třeba jen za použití nože nebo rukou na nejvyšší obtížnost (nic jiného už ani nepoužívám 8-) ). To pak musíš taktizovat a né jen bezmyšlenkovitě střílet a sladit postup s tím druhým. :D
spider74
Killing Spree