Alien Isolation

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 8Paul 21. 10. 2014 21:37

No a hlavně když se plížím kolem Xenomorpha, držím si ho v zorném poli abych věděl kam se pohybovat, když mě chytne za nohu polomrtvý android se svým usměvavým "here you are" a dá mi cca 2 vteřiny na to ho umlčet než si mě všimne Xeno...momenty k nezaplacení

Zatím je to vcelku pohodlně hra roku
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 10. 2014 23:27

Hra roku? S tema bugama co tam jsou?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 10. 2014 17:57

Ty jsou všude :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2014 11:16

Ale ne tak ocividny.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 25. 10. 2014 19:43

Lo!Zza píše:Hra roku? S tema bugama co tam jsou?

jakejma? Já tam za 20 hodin hraní (chapter 13) měl jen jeden bug, ikdyž to není zrovna hezký pojmenování pro Xenomorpha.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 10. 2014 11:03

1. Cekam na vlak, a najedou si vsimnu ze ke mne nekdo bezi (na tom nadraznim hubu nebo co to je). Panak si mne absolutne nevsimne, probehne kolem mne az na druhej konec mistnosti (v tu dobu si rikam - okej asi pred necim zdrha), tak jdu za nim jenom abych chcipl protoze to byl nepritel (kterej byl totalne prekvapenej kde jsem se tam vzal :D).

2. O kousek dal jsem videl dvere ktery se sice otevriraly ale neslo do nich vejit.

3. Na nadrazi cekam na vlak ze ketryho vystoupili 2 uplne stejny chlapci. Kteri hned co vystoupili zabehli do kouta kde se skrcili. To by ani nebylo tak zvlastni, kdybych od Ripleyove necekal neco jako "Hele, dalsi lidi co jsou zivi a nesnazi se mne zabit..." Netusim jetli to tak byt melo nebo ne, nicmene to zabilo celkem solidni atmosferu.

Plus mi prijde ze nepratele jsou schopni mne obevit uplnou nahodou. Obcas se krcim za bednou a i pres to mne vidi, jindy muzu stat primo pred nima a ani to s nima nehne.

Jo a po ctyrech hodinach jenom 2 strety a Alienem? Vazne? Ta hra se mela spis jmenovat "Alien Universe: Annoying Androids"
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 26. 10. 2014 12:51

Ty první dva body se mi nestaly, ten třetí u mě byl jinak (ti dva týpci tam pak normálně stáli, nikam se nekrčili), ale uznávám že tam to bylo lame, taky jsem od Amandy čekal že něco řekne.
Jinak Xeno je tam hodně až od medical a dál, na začátku je tam minimálně, tak to holt je.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 1. 2015 09:43

po Colonial Marines som sa k tejto hre moc neponahlal,ale nedalo mi neodskusat ju.Mam za sebou vsetky Deadspace,rozne nove hry,ale Alien Isolation prekvapil... Colonial Marines bola arkada a tak som od Segy necakal nic prevratne... a prisiel survival v style filmu Gravitacia

Tato hra je podla mna revolucna,presne tak ako v nedavnych casoch Doom3.Excelentna grafika so skvelymi texturami,novy SMAA bez rozmazaneho obrazu,skvele zvuky,pohyby postavy - chyba uz len OCULUS RIFT.Engine hry je skvely a hra ide krasne hladko.

Po troch hodinach hrania som zatial nasiel len baterku a to sa mi paci.Dufam ze hra nesklame.Zatial 10/10,podla mna je to hra roku
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 1. 2015 21:46

trosku chyba ze som dal od zadu chlapika po hlave a padnutu zbran som zo zeme nemohol zobrat a navyse som ju zakopol pod stolik :D ...a este trochu weird,ze su tam kazetove pasky :?: nechapem preco,skor by som uprednostnil nejake SD rekordery
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 31. 1. 2015 23:19

trochu mi posekava video,ktore je medzi epizodami.Neviete ako to odstranit? ci treba nejake video kodeky.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 4. 2. 2015 06:34

Lo!Zza píše:Plus mi prijde ze nepratele jsou schopni mne obevit uplnou nahodou. Obcas se krcim za bednou a i pres to mne vidi, jindy muzu stat primo pred nima a ani to s nima nehne

presne,alebo sa schovam v skrini a votrelec sa prechadza okolo mna aj 2x a ked vyjdem po 5 minutach zo skrine von,tak o 20metrov v druhej miestnosti si postavaju tri osoby.Tie si votrelec samozrejme nevsimol az ked som prisiel do ich blizkosti,potom doslo medzi nimi k potycke.

Mohli do hry vlozit aj ine prvky napr.zamknutie dveri,ktore ostanu stale zamknute a bolo by tak po nalakani mozne sikovne votrelca uvaznit,pripadne mat na chvilu pocit bezpecia i v pritomnosti votrelca (jednoducho si zamknut dvere a byt v miestnosti v bezpeci)...alebo zvolit dve moznosti otvarania skrinky - rychle a pomale (tiche).Osobne som mal pocit,ze Ripleyova trieska dverami akoby tam bola sama.

hram to na strednej obtiaznosti a na konci v misie 6 http://www.ign.com/wikis/alien-isolation/Mission_6 to bolo obzvlast tazke.V misii sa po otvoreni dveri nachadzali tri nepriatelske osoby.Po rychlom prebehnuti ta mohol votrelec chytit z hora a zaroven aj z hora v nasledujucej miestnosti,co dava pocit akoby bol v rovnakej chvili na dvoch miestach sucastne.Raz sa mi dokonca stalo,ze som ostal stat pri tecucich slinach z hornej sachty,kde bol votrelec a dalsi votrelec vysiel z dveri nalavo.Myslel som ze bojujem proti jednemu votrelcovi :hm
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků