GTA San Andreas Steam verze +Modifikace GGMM

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 27. 11. 2013 18:44

Dobrá, asi hodinu jsem hledal nějaký topic s GTA SA ale nenašel, jen obsáhlou diskusi s GTA4, no nevadí.
Jde mi o tohle: kdysi dávno, když jsem ještě neměl originálku, tak jsem přes GGMM ládoval auta do SA bez problému. Jenže jsem si doplňil sbírku gta na Steamu a koupil tam v akci SA. Je sice hezké, že je ve verzi 3.0 (která nevím co přináší), na win XP stejně občas nestabilní, na w7 zatím bez problému, ZATÍM. No jenže GGMM mi nejde rozjet. Včera jsem to koumal asi půl dne a přišel na to, že spouštěcí soubor v neoriginální hře (a asi i krabicovce) má název gta_sa.exe, čili s podtržítkem a s tím GGMM funguje, jenže Steamácká verze má název gta-sa.exe, a kvůli tomuto se GGMM nedaří spustit, jal jsem se tedy přejmenovat ten exáč na podtržítko, abych GGMM rozjel a nandal tam jedno auto, musel jsem exáč přejmenovat změt, ptz steam nebyl schopen rozjet hru (logicky), no jenže po přejmenování to spadlo při načítání sejvu. Takže bylo nutno "verify integrity of game cache" a stažení cca 500 MB aby hra znovu fungovala. Zkoušel jsem i novější verzi GGMM 2.3, ale ta taky nefunguje, navíc to vypadá, že ani Steam hra s modifikacemi nebude fungovat, nic moc jsem o tom nikde nenašel, neřešil už to někdo? Se*e to vůbec dneska někoho z vás u tak staré hry? (když už se tak slušně zeptám :D)

Chtěl jsem se prostě odreagovat u staré dobré hry, okořenit si ji pravými modely aut svých předloh (o což jsem se pokoušel už kdysi, je to parádní, pokud modely fungují a nahrazují ty správné předlohy), dokonce hrát originál, ptz jsem dosud mel jen ilegal verzi (na které ale vše funguje), teda mělo by, když jsem vedle Steam verze nainstaloval ještě tu *ehm* verzi a nahodil tam model, tak mi to taky spadlo, nevím, možná jsem udělal něco špatně, ale znovu jsem to nezkoušel, ptz ani nevím, jestli je dobrý nápad mít dvě verze v PC vedle sebe (možná nefunguje ten save ze steam 3.0 verze SA na tu ilegall verzi?!)
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 11. 2013 21:38

Nainstaluj černou a kašli na to. Koupeno máš, tak neděláš nic nečestného.

-- 27. 11. 2013 21:38 --

Tím myslím odinstaluj origo a nahoď čistou instalaci černý.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 27. 11. 2013 22:02

No budu asi muset, nic jiného mi nezbyde, a to jsem se tak těšil z originální hry, ta steam verze přeskakuje při spouštění ty první dvě loga, které se nedají překliknout, to je zatím asi tak jediné, čeho jsem si všimnul :D
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2013 22:13

Steam si bohužel hlídá svoje soubory. Nicméně mohlo by pomoct v nastavení hry vypnout automatické aktualizace.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 27. 11. 2013 22:47

No, tak jako to mi sic nenabídne atomaticky opravu souborů, nebo je to prostě automaticky nestáhne znvou, ale nevyřeší to problém s nefunkčností hry :D
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 28. 11. 2013 00:59

Hmm a ta steam verze (čili asi 3.0?) nepobere staré savy, stejně tak ta "černá" verze zas nepobere ty nové savy ze steam verze, takze nemuzu pokracovat, tam kde jsem skoncil ve steam verzi, paneboze ja se na to vys*****

BTW mam savy z let 2005,2007 i 2009, :D každé v nějaké jiné fázi rozehrání (hru jsem dohrál už min 3x), celkově těch starých savů asi 30, schraňuju je už tolik let, no toto :D Tak asi nejdu ten nejpodobnější tomu, kde cca jsem (což je začátek hry), ptz vždy jsem novou hru začal tím, že hned po první misi (nebo druhé, s tím sprejem) jsem začal dělat všechno možné, co by mi celý dalsí postup ve hře usnadnilo:
- nasprejování všech tagů
- získání letecké licence kvůli přístupu na letiště pro M4 (lze přelézt plot a pak lítat s Shamalem)
- nasbírání dostatečné munice (alespoň do fáze, než vás ti fízli převezou a vy nic nemate, nebo jak to bylo)
- ziskani co nejvíce umění jízdy v autě/motorce/kole
- naexpení všech možných zbraní na max
- udělání policejních misí (nejlíp na motorce s MP5tkou, to jde parádně, z auta vůbec), to samý sanitka i hasiči a třeba taxi
- co nejvíce vyhrát v sázení na výdělek tak 20 mega (pak se nemusím celou hru absolutně starat o prachy :D)
- už si víc nevzpomínám, každopádně toto vše udělat hned po prvních cca 2-5ti misích a hraje se to pak parádně, cca půlku z toho už mám v novém savu na steamu a znovu se mi to dělat nechce :( (ptz jsem chtěl hru hrát od začátku se skvělými modely aut, co jsem si tam nahrál, vytvořil jsem si pro každé auto soubor, ze kterého už se to pak snadno nahrává), snažil jsem se nahradit původní auta takovými, které mají jakoby napodobit, což se mi ve velké míře povedlo, samozřejmě ne všechny, spousta je jich udělaná tak, že nahrazují něco úplně jiného, ovšem teď už je tam návod i na to, jak změnit to, které auto se změní. Právě kvůli hraní celé hry od začátku s vyměněnými modely jsem začal po letech hrát, ale nwm jestli se mi chce začít zase znovu.
Naposledy upravil mmmjack dne 28. 11. 2013 01:14, celkově upraveno 1
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 11. 2013 01:09

To chce konzoli :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 28. 11. 2013 01:14

A jak konzole vyřeší to, co jsem teď popsal v tom ukrutně dlouhém příspěvku? Dyť do ní beztak nejdou dávat ani módy...
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2013 09:29

Policejní mise se dělají nejlíp s vrtulníkem, který dostaneš za všechny zlaté v letecké škole :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 28. 11. 2013 11:43

No, tak jasně, ale leteckou školu a třetí ostrov nemáš po dvou misích žejo :D
Ale jako fakt je ten, že pro min první půlku ani ten nahypovaný armor až tak potřeba není, ty mise nejsou tak těžké, spíš na poslední čtvrtinu se to fakt hodí no.
Protože třeba to dobývání území (poprvé) je totálně zbytečné dělat, stačí udělat pár misí a zdrháte z Los Santos, takže to vůbec nemá smysl, páč to na konci hry budete dělat stejně celé znovu (navíc pohodlně s rotačákem např.).
No uvidim, napřed zkusím naládovat zbytek aut a udělat si takovou pěknou kolekci všech co půjdou nahradit :) Hra pak má úplně jiný rozměr.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackm 28. 11. 2013 17:10

Steam verze GTA:SA je na modifikace nejspíše nevhodná. Už jenom ty save taky mi nešly, ale to se dá vyřešit externím prográmkem, který je znovu uloží pro novou verzi GTA:SA.
http://gtaforums.com/topic/542150-gta-sa-pc-save-editor-314-released/ <<< TU
Intel Core 2 Duo E8400 @ 3GHz | 4GB RAM DDR II |ATi Radeon HD4670 512 MB GDDR3 | MSI G31MV2 |400W| 250GB SATA II | Win 7 Pro 32 bit
jackm
First Blood


Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 11. 2013 21:55

:D To bych si tam určitě dal. Stejně jako ta auta. Ta hra se má hlavně hrát a ne tam měsíce měnit grafiku a modely na horší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 12. 2013 10:59

To jsi nasel nahodne videa a hodil jsi je tady nebo jsi vybral ty nejlepsi, ktere by me meli presvedcit, at si to omoduju? Protoze me tak akorat ujistili, ze to modovat nemam...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 12. 2013 12:21

Přesně :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků