GTA San Andreas Steam verze +Modifikace GGMM

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 2. 12. 2013 11:28

Ještě jsem na ně nekoukal, ale změna aut na ty, které mají napodobit mi přijde parádní, je z toho úplně nová hra, policajti už vás alespoň trápí při útěku, vy se proháníte v Camaru, nebo Jeep Grand Cherokee, který konečně vyjede i ten strmejsi svah což předtím nezvládl ani rancher. Hummer vypadá jako Hummer H1, no asi škoda mluvit když jste to nezkusili. Původní auta jsou nudné, stereotypní, všechny naprosto stejné, mají podivne chování.
A navíc, v jaké jiné hře si můžu zajezdit s tak velkým počtem pravých modelů? Taxi vypadá konečně jako právě am taxi, čili Chevrolet Caprice, policejní auto z LV - vlastně to samy akorát z nějakých 70.let.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 12. 2013 15:40

Podle mě to zní taky dobře. Je nějaký video, kde je ukázka těch reálnejch kousků? To se tam dá hodit jako balík nebo musíš po jednom?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 2. 12. 2013 16:33

Tak já dneska večír, jestil se k tomu dostanu, něco nahraju jó? :) nebo je všechny nafotím a udělám megagalerí.
No v tom GGMM se dá už upravený model (většinou se to dělá s původním) zazálohovat do jednoho souboru, čili když jsem je tam postupně nahrával a vyzkoušel jestli fungují, tak jsem si je dycky vyexportoval, teď nwm jakou to má koncovku, každopádně nasázení již ověřených a funkčních modelů přes GGMM je pak otázkou pár minut, možná se z toho dá udělat i nějaký balík, ale to neumim.
Samozřejmě nejdýl trvá sehnat a vyzkoušet nějaký vhodný model, např jsem nesehnal (před asi 5ti lety) Porsche Carrera místo Cometu, protože byl vždycky za úplně jiné auta, teď už je tam i návod, jak to předělat na jiné auto, jen jsem se k tomu ještě nedostal.
Nedejbože, když ta hra spadne úplně a musí se instalovat, za to potěšení mi to ale stálo.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 12. 2013 16:55

No dělat to po jednom zní děsivě...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 3. 12. 2013 17:43

Tak tady jsem si dovolil naklikat pár obrázků, po kliknutí se dostanete do složky se screenama.

Obrázek

Jo ten Viper je sice novější, než co by měl být cheetah v gta, ale vhodnější jsem tehda nenašel.
Dělal jsem to podle tady toho seznamu: http://www.gta.cz/san-andreas/auta
maj tam napsané, které auto má být co, takže např Admiral-MercedesBenz 300D atd.

Třeba na Huntley se mi podařilo tehda sehnat jen Discovery, měl by to být Range Rover apod.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 12. 2013 19:13

To seš dobrej nadšenec. No trpí to trochu tím, že každej model je jinak detailní a pak to vypadá divně.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 3. 12. 2013 21:00

Tak, sice je každý jinak detailní, ale pořád víc, než ty původní ve hře :D
Hrozně se mi líbí Cherokee s tím navijákem vepředu a s přídavnými světly.
Jsou to modely, co už jsem tam měl nastrkané před 5ti lety, takže za tu dobu už to může být zase úplně jinde.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 12. 2013 21:09

Původní jsou nejlepší, tohle je hnus. Pokud by to ale všechno ladilo, tak by to třeba za to stálo. Obvykle to ale neladí :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 3. 12. 2013 21:42

Tak to by musel udělat jeden člověk no, aby to tak nějak sedělo, možná jsou nějaké packy, ale ty budou bůhvíjaké, nwm.
Tak každý má jiný vkus no. Já prostě chtěl jezdit s Camarem a ne s tou plechovkou co tam byla :D
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 12. 2013 19:06

Ja hlavne reagoval na ty Sasakrovy videa, ktere jsou hrozne jak kvalitou, tak obsahem.
Ale modely se mi taky nelibi. Pro me tam pusobi jako pest na oko.

Obecne proti modovani vubec nic nemam a pokud si to nekdo umi pretvorit k obrazu svemu, jenom dobre. Taky mi nedela problem dat napriklad mod na dohlednost do Mafie, texture pack nebo lepsi modely do Deus ex. Ale musi to byt udelane kvalitne a nesmi to pusobit prilis rusive. Ale ze si tam nekdo nahodne pohraje s kontrastama, sytosti apod., udela model, aniz by nejak respektoval puvodni nebo se poradne naucil pracovat s materialama, aby nesvitily okna nebo kola (a to nenarazim jen konkretne na tento pripad), to me nejak nebere.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxXx1 8. 3. 2014 10:56

Pokoušel jsem se o něco podobného u Vice City (viz.: http://maxxxcomp.blogspot.cz/2013/12/gt ... -v-hd.html) a setkal jsem se s tím samým... Savy nešli přenést (pouze pomocí Save editoru) mezi Steam a DVD verzí. U steamu jsem při upravování MUSEL vypnout synchronizaci souborů jinak byla po restartu práce pryč. (resp. nešlo to spustit). A pak se mi stával problém který jsem zatím nevyřešil a to ten, že v po určitém období hraní (např. 14 dní) save již nešel načíst... a to i ve steam i DVD verzi. Nevím, která z popsaných úprav to způsobila...
CPU: Intel Core i5 7500 @ 3.8 GHz, GPU: Asus DUAL GeForce GTX 1060 O6G, RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 @ 2666MHz,
MB: GIGABYTE Z270N-WIFI, HDD: WD Blue 1TB, PSU: Seasonic S12II-430 Bronze, Case: NZXT Manta White, Cooling: GELID Tranquillo
maxXx1
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků