Simulátor jedovatého hada aneb PC míří na KS

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2013 22:10

Podobný nápad jsem dostal taky, počítal jsem ale s kočkou. Tam by se dala také podniknout spousta zajímavých věcí - aneb co dělá vaše kočka, když se nedíváte... Postupně by se odemykaly různé lokace - začínalo by se útěkem z lesa, kde by běžely titulky, poté by se hráč ocitl v útulku, kde by ho ostatní kočky seznámily s ovládáním a pak by již podnikal akce v domácnosti, ve městě, u veterináře, na vesnici, v kanále apod. Prostě všude, kde může kočka být. Jak by kočka rostla (začíná se od kotěte), tak by měl hráč také možnosti vylepšování postavy (rychlost, skok, drápy, syčení, komunikaci, plížení, ...) a tak dále. Ale tygr taky nemusí být špatný, taky má chlupy, které by se v dobrém enginu pěkně vlnily a pohupovaly, tak aby ladily s dokonale navrženými ladnými pohyby. To by pak chtělo obléci kočku do senzorového obleku a vše pěkně nahrát. Týjo, to by byla paráda...moje vysněná hra (a to si nedělám prd*el :-))... Je dobře, že to napadlo taky někoho jiného, třeba se toho jednou dočkám...:-)
anonymni

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 10. 2013 09:29

Sasakre nemyslíš Operaci Wolf ? Střílečku za ruského SPETZNAS který má ochočenýho vlka ?

Tak s kočkou by to mohla být zábava, i když kočky jsou třeba v SIMS anebo v Petz. A kdysi dávno v mých oblíbených Alley Cats kde jste museli hopsat po knihovně, vyhýbat se pavoukům a zuřivým buldokům a randit v roli černého kocoura s bílou kočičkou.

Tak tygr je o dost větší než kočka a hlavně je to lovec-zabiják. Kočka loví taky, pravda, třeba by z toho šlo DLC...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 10. 2013 09:41

Dead to rights to je.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigsmoke200 11. 6. 2014 19:03

Mně by se to líbilo.Už to je k sehnání?A je to na PC?Myslím tím ten simulátor hada. :-)
bigsmoke200
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 6. 2014 20:04

Není :)))
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 6. 2014 20:07

Takže zase jen fantazie stejně jako tvé milostné příběhy? :(
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 6. 2014 16:24

Řekl Tdjohn :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigsmoke200 29. 6. 2014 19:23

kdy to vyjde na pc
bigsmoke200
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2014 19:28

PC bohužel předprodal práva Nintendu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků