Takedown: Red Sabre

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 18. 9. 2013 17:24

Obrázek

Takedown: Red Sabre je taktická hra viděná z první osoby, jež svým stylem odkazuje na sérii SWAT a starší díly Rainbow Six. Vymezuje se tedy proti běžným arkádovým střílečkám a snaží motivovat k aplikaci reálných taktických postupů pro řešení situací. Toho, stejně jako její žánroví předchůdci, dosahuje především důrazem na realismus v některých základních mechanismech a náhodně generovanými pozicemi nepřátel a úkolů.

Hru vyvíjí nově vzniklé studio Serellan pod vedením Christiana Allena, jednoho z bývalých zaměstnanců Red Storm Entertainment, který se podílel mimo jiné i na vývoji některých dílů série Ghost Recon. Takedown byl částečně financován z úspěšné kickstarterové kampaně.

Datum vydání: 20.09.2013
Oficiální stránky: http://takedownthegame.com/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koukám, že na fóru tu o hře není ani zmínka, co to? Žádní fanoušci originálních Rainbow Six?:) Vychází to pozejtří a pokud si to na steamu předobjednáte (za 14 eur), odemknete si nějakej spešl layout modulární killhouse mapy.

btw: Tady je krátká a poměrně pozitivní preview od Total Biscuita. Spousta těch věcí, který v tom nahrávaným starším buildu nebyla, už je pro release dodělaná (customizace loadoutu, vybírání insertion pointu atd.).

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků