Tomb Raider (2013)

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 3. 2013 23:07

Topic nikde nevidim, tak zalozim.

Obrázek


Zda se, ze ta nalepka 18+ tam konecne neni jenom pro srandu.

Osobne mi to prijde jako takovy temnejsi Uncharted.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 6. 3. 2013 23:47

Coze tam budou nejaky prasarnicky nebo co, ze to neni 18+ jen tak pro srandu? :-))
Hlasi mi to 1/3 a nic specialniho jsem tam nevidel.

Zatim teda celkem zklamani, respektive prumerna (dobra) hra, ale po pomerne uspesnejch recenzich jsem cekal vic. Pribeh nikde, jednou se to snazi prezentovat Laru jako nejzranitelnejsi cloveka co by lance neublizila, a chvilu na to tam natlacej 4 vlny nepratel, kde to bez milosti musi krosit jednoho po druhym. Stealth moznost by tyhle hre dle myho nazoru slusela mnohem vic.

Jinak TressFX (vlasy) naprosto uzasna vec, skoda jen, ze mi sleti fps z 60 na 15, ale doufam, ze tohle bude standard pro next gen :love:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 3. 2013 08:36

Tak jsem se na ty TressFX podíval a je tam to, co ve všech jinejch hrách. Když se ohne, tak jí vlasy zkrátka drží u hlavy místo toho, aby šly rovně dolů...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 3. 2013 08:47

O prasarnickach nevim, ale ti lidi tam umiraji celkem hnusne.

Ty vlasy mi prijdou celkem zbytecny. Rozdilu jsem si nevsiml. Samozrejme to mam vyply protoze, to zere vykon jako prase.

Ale je fajn, ze ti nepratele nejsou tak blby jako v ostatnich hrach. Ze se cloveka snazi obejit, krejou se za prekazkama, delaji si novy kryty..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 3. 2013 08:56

No zbytecny to mozna je, co taky neni, ze? Ale rozdilu sis nevsiml? Rozdil jestli ti kmita jeden cop nebo vidis pekne vsechny vlasky samostatne nejde nevidet ... :-))

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Cp_JQODBmg
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 3. 2013 09:35

Jo, zdá se, že ten koncept nedomysleli úplně do konce... Jinak to vypadá celkem hratelně.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 3. 2013 09:46

Jo, ma to svoje chyby, co jsem si to testil sam, tak mi obcas na moment zmizeli vlasy uplne :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 3. 2013 09:47

Myslel jsem celou hru, nejen vlasy ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 3. 2013 10:04

Rozdil v tech vlasech je, to urcite. Jenom mi to prijde jeste dost vzdaleny tomu cemu bych ocekaval. Cekam az budou vlasy jako na tom nvidiackym techdemu s tou morskou vilou pred par lety.Zatim je to asi na zpusob simulace obleceni v Mafii.

Mohli se spis venovat napriklad vernejsimu ztvarneni deste. Kdyz prsi tak ty skaly vypadaji jen jako pohyblivy textury.

Na druhou stranu konecne hra, kde vzhled hlavni postavy fakt reaguje na okoli. Dost se mi libi ze kdyz je Lara cela zaprasena, pak skoci do vody a je cista. ;)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 3. 2013 22:51

Ta hra je delsi nez jsem cekal. A zatim rozhodne sbira plusovy body.

Graficky, pribehove i hratelnostne si u mne zatim drzi minimalne osmicku.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 12. 3. 2013 23:34

Delsi? Ja to mel sjety za 2 dny, i kdyz jsem teda jel primo start - cil a sbirani vsech tech ckrbliku jsem pokud mozno ignoroval.

Prvni den jsem to dotahl na tu 1/3, a druhej den uz mi to hlasilo end kdyz jsem byl kolem 60%. Coz bylo super, jelikoz na 50% teda kdyz jsem si tak rikal, ze jsem cca v pulce me to hodilo do posledni zachranny "mise".
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 3. 2013 08:35

Hry jako je tahle jsou o prolizani vsech koutu a hledani bonusovych veci. Kdyz bych si chtel zahrat tuneloid, tak jdu do CoD.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 13. 3. 2013 09:31

No nevim, to se meli v tom pripade snazit vic. Hru prezentujou, ze nejdulezitejsi je preziti a dostani se z ostrova, a vystresovana Lara z niceho nic zmeni toninu o 100% a zacne mi prednaset o tom jakou super zalezitost si muze srcit do bezedny kapsicky schovany za opaskem.

Nehlede delani super veci, jak zapalovani baneru, soch ... ehm.
Challanges typu posbirej vajicka nebo znic totemy ... ehm.
- To urcite pomuze, kdyz se snazi byt co nevic stealth to jde.

A zavrseny je to nudnejma denikama, ze kterejch se nic novyho/zajimavyho nedozvis (nebo alespon ne z tech co jsem tu moznost si precist).

Mam rad hry, kde se proliza kazdej kout, ale u Tomb Raider mi to proste nesedelo. Gameplay to ma velmi slusnou, proc k tomu delat extra nesmysly.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 3. 2013 10:16

Extra nesmysly? Zapsal jsi dobu tak o 10 let. Kazda hra ma dneska nejakym zbusobem zpracovane veci ke sbirani. A v TR mne to na rozdil od spousty jinych her bavi, protoze maji celkem prijemnou obtiznost - nejsou moc tezke najit, ani prehnane obtizne se k nim dostat.


Osobne se minimalne po dohrani singlu k hledani veci vratim. Hru jako je tahle si nebudu kazit speedrunem.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 13. 3. 2013 10:22

Ano kazda hra, je to i v Call of Duty, to jeste neznamena, ze je musim za kazdou cenu sbirat s domnenim, ze mi to zlepsi zazitek ;-)

Proste mam na Laru jinej pohled, ja bych si tu hru zkazil kdybych ten "speedrun" nejel.

A kobky mam v planu prolezt jen co bude cas, ale zbytek abych to mel na 100% to fakt ne-e.
SPY
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků