Assassin's Creed 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 11. 2012 20:53

I kdyz pochybuju ze je tu nekdo kdo je z AC serie odvazanej stejne jako ja, tak to tema zalozim. :D

Obrázek

Dneska mi prisla Join Or Die edice a prakticky jsem u toho stravil cele odpoledne. Dojel jsem prvni 3 sekvence, a na konci te treti jsem byl teda docela v soku. :D S timhle mne celkem dostali..(Haytham byl jakoze fakt sympatak)

No jinak jak si tady lidi stezovali na ty chyby v konzolovych verzich....v PC verzi jsem na nic vaznejsiho nenarazil, kdyz nepocitam nejake ty mizejici a preskakujici kone a podobne.

Za mne ma ta hra zatim plnej pocet (nic jinyho jsem stejne ani necekal) :tleskani
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 25. 11. 2012 08:41

Ale jo, někdo další tu je. Trůní mi tu Freedomka. :D
Ale nedostanu se k ní jen tak, ještě sem nerozehrál ani Revelations.
Jaký to je celkově, třeba v porovnání s dvojkou (nejlepší díl!)? Zatim se mi vůbec nelíbí hlavní hrdina, Ezio byl majstrštyk, a teď sem plácli jakýhosi nesympatickýho, nemluvnýho týpka, co vypadá jak po náletu roje včel. Trochu se toho bojim.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2012 12:02

Ta Freedom Edice se mi taky libi, ale uz jsem si koupil Connorovu figurku zvlast tak jsem nechtel mit dve...

Mne se dvojka jako nejlepsi dil nezdal...osobne mam radsi Brotherhood, ale to jen tak na okraj. Tech zmen je tam zase docela dost (byt jadlo je samozrejme stejne). Zlehcilo se ovladani pri soubojich a freerunu. Ty lokace jsou obrovske, sice ne tak jako treba ve Skyrimu, ale vazne to na mne udelalo dojem. Rozhodne je to skok od dvojky, kde ti cesta z jednoho mesta do druhyho trvala 5 minut.

Co se hlavniho hrdiny tyce, tak jeste nevim. Jak jsem psal ty prvni 3 sekvence hrajes za jeho tatika (ten ani neumi splhat po stromech) a toho jsem si oblibil asi po 10 minutach - ale nechci zbytecne spoilovat. Vsiml jsem si ze upravili i styl boje. Kde Ezio zabijel elegantne, Haytham se s tim nesere a nektere fatality jsou celkem brutalni.

A co se pribehu tyce, tak bych to prirovnal ke dvojce. Tedy chytne a nepusti.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 25. 11. 2012 12:20

Lo!Zza píše:Zlehcilo se ovladani pri soubojich a freerunu.

Hm. Aby to nedopadlo tak, že držíš dvě tlačítka a zvládneš všechno. Už v minulých dílech sem si moh dojít na kafe, a ti blbci mě zabili až tak po dvou minutách, i když jich bylo třeba pět. Nevim jestli je zjednodušení zrovna spásnej nápad.
Lo!Zza píše:Ty lokace jsou obrovske

Toho se taky trochu bojim. Ve dvojce sice třeba byli menší, ale zase nebyli roztahaný a všude něco bylo. Brotherhood byl chvílema dost prázdnej.
Lo!Zza píše:osobne mam radsi Brotherhood

No, jasně, Brotherhood byl fajn, ale dvojka byla...nevím ani proč lepší. Víc se tam toho dělo, co se týče příběhu, mělo to širší záběr. A už od začátku tam byl prostě cejtit ten genius loci. Taková Florencie měla neopakovatelnou atmosféru.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2012 12:36

S tim zjednodusenim to neni tak horky. Ten soubojovej koncept se podoba treba starsimu PoP:WW. Napriklad kdyz nepriteli vykryjes ranu tak se muzes rozhodnout co mu udelas...jedno tlacitko ho odzbroji, druhym ho hodis do davu a podobne. Btw v ACB myslim ani pri soubojich chcipnout neslo. :D

K rozloze nic blizsiho nepovim. Projizdel jsem to jenom chvili a to z bodu A do B, ale zdalo se mi ze to v tom svete zije. Lidi chodi po cestach, obcas se objevi nejaka chata a podobne. Navic to splhani po stromech je proste super...s tim si museli dat celkem praci.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrankSinatra 26. 11. 2012 16:51

prosim vás, ako vypáčim zámok ? na PC...ja som uz zufaly stoho...
FrankSinatra
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2012 17:31

AC 3 za 899 Kč. http://www.muve.cz/pages/search?query=ac3akce
Zatím jen konzole, ale PC taky bude :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 26. 12. 2012 22:16

Prodavam jednu digitalni kopii Assassin's Creed 3 za 599,-

Mel by nekdo zajem? Kod byl prilozen ke graficke karte a ja ho nevyuziju ;-)
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 12. 2012 00:30

Asi to bude znit divne, ale AC3 je asi jedinna hra kde mne bavi se jenom tak flakat kolem, blbnout na stromech a lovit zvirata. Dokonce ani fast travel prakticky nepouzivam a pokazde si k cili radeji dobehnu. To se mi treba napriklad u Skyrimu nestalo...tam jsem po par hodinach jenom naklikaval lokace..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 3. 2013 22:09




Awwww yis


I kdyz nevim jestli je dobrej napad to vydavat za regulerni IV dil.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 2. 3. 2013 23:36

To vis, ze je to dobrej napad, prodaj tak daleko vic, nez kdyz se to bude prezentovat jako pouhej spin-off :D
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 3. 2013 23:53

No zda se ze Ubisoft se vydava ve stopach EA a to se mi vubec nelibi. Ale treba prekvapi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 3. 2013 11:08

Prachy no... :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod still_wolf 15. 3. 2013 18:47

Dobrý den,
pokud porušuji nějaká pravidla, tak se předem omlouvám. Ale nechtěl by někdo koupit kupón na Assassin's Creed III?
Děkuji
still_wolf
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků