Jak "zhoršit" grafiku u Crysis 2?

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ondrej01 1. 7. 2012 19:59

Zdravím, koupil jsem si hru Crysis 2 s domněním že to můj komp zvládne, ale asi jsem se spetl. (hrál jsem jedničku tak jsem musel pokračovat dál. ;-) ) Hra se tak jakoby seká při pohybu, dalo by se to teda jakžtakž hrát, ale zdá se mi že je přehnané nastavení na nějaké ULTRA grafárny. Podíval jsem se a dá se nastavit Vysoké, Velmi Vysoké, Ultra a pak ještě něco.. a kde je Slabé ? To na mě s 3 roky starou grafikou nikdo nemyslel? Nedá se prosím vás stáhnout nějaký patch s horší grafikou na tuhle hru? Já ji fakt chcu, když už jsem si za ní zaplatil. :-/ :grr: Díky moc.
(PS mám geforceky 210 :D)
ondrej01
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 7. 2012 20:47

S takovou grafikou se tomu nelze bohuzel moc divit. Je div, ze vubec sla hrat jednicka...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beckey 1. 7. 2012 20:51

dalo by se na tom hrat crysis 2 ale vse na nejnizsi detaily,800x600 rozliseni.
Ta grafika neni na hry,ale na akceleraci hd videa.

-- 1. 7. 2012 21:55 --

muzes si jeste stahnout nejake .cfg
http://www.techsupportforum.com/forums/ ... 27017.html
Beckey
First Blood

Odeslat příspěvekod Slash_luke 1. 7. 2012 20:58

Ono ani tak nejde o to, že máš 3 roky starou grafiku, ale že máš 3 roky starou LOWENDOVOU grafiku..to znamená že už před těmi třemi lety to byla nejslabší sehnatelná (nová) grafická karta. Divím se, že se ti Crysis 2 vůbec spustí, nVidia 210 je kancelářská grafika vhodná tak na hraní Hledání min a Solitaire (teď samozřejmě trochu přeháním, méně náročné hry z roku 2004 a starší by na ni mohli jet obstojně) a i kdyby šlo v Crysis 2 snížit nastavení ještě více, tak by ti to asi bylo prd platné.

Jsi si jistý, že máš opravdu GeForce 210? Protože už Crysis 1 musela být s touhle grafikou i na nejnižší možné rozlišení a detaily strašná slideshow.

Pokud si chceš Crysis 2 zahrát (a vlastně jakoukoliv současnou hru) plynule alespoň na minimální detaily (a máš vyhovující zbytek sestavy), tak si pořiď přinejmenším AMD HD6670 nebo nVidii GT630. Nic slabšího na hry nemá cenu kupovat (a ani tyto dvě nejsou herní grafiky, nicméně mají dostatek výkonu pro méně náročné hry a nebo náročnější hry při velkém snížení detailů)

-- 1. 7. 2012 22:02 --

Valím bulvy, ale nakonec možná jde s trochou úprav Crysis 2 na nVidii 210 opravdu hrát :shock: (na začátku videa je návod)


Dost se ale divím, vzhledem k tomu, že minimální doporučená grafika pro C2 je 8800GT, která je několikanásobně výkonnější než 210 :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 7. 2012 21:21

Všechno na nejhnusnějc, ale hlavně dvonásobný vyhlazování :-D Jinak v komentářích píše, že mu to jede na 25 FPS. To moc hratelný není.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 7. 2012 09:16

ondrej01 - Pokud to nehraješ na notebooku, tak vytáhni GF210 a kup třeba starší grafiku za cca 500Kč a můžeš C2 normálně hrát.

Pokud bys měl zájem, dej vědět a poradíme levný typ co bude citelně rychlejší než GF210
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej01 2. 7. 2012 18:16

Promiňte nebyl jsem doma.
Takže, já na na této grafice GF210 hrál na střední detaily bez kousání Batmana: Arkham Asylum z r. 2009 a Arkham City na slabé krásně bez problémů(medium lehce sekání při náročném boji). TES V: Skyrim myslím na nízké bez problému, Crysis střední detaily minimální lagy, DiRT 3 to už se sekalo i na nejnižších, ale hrát by se to taky dalo :) Takže bych řekl že tenhle krám neni úplně jen na hraní min :D
Ten návod na Crysis 2 jak je ve videu jsem zkoušel, ale to se moc nedá hrát, radši si počkám až někdy budu mít lepší grafárnu. :P Mi přijde že tu fakt strašně přeháníte, já hrál spoustu nejnovějších her a žádná nebyla taková, kterou bych si prostě nezahrál ani při těch nejnižších detailech.. akorát je to prostě nepříjemný když míříte a pak se vám kousne obraz.
Jinak _DAVE_: Jestli máš nápad na nějakou lepší grafiku za tudle cenu, uvítám když mi pošleš odkaz, nebo něco.
Díky moc všem!
ondrej01
First Blood

Odeslat příspěvekod DaisukeT 5. 5. 2013 08:47

hele ono to celkem jde na slabsich grafarnach ja mam express chipset family a rozjedu na tom i dead island riptide. zalezi na pc tuningu a snaze to rozjet ;)
DaisukeT
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 5. 2013 09:37

Snaha to rozjet... míníš tím to, že se spokojíš s VGA rozlišením a 15 FPS? Já si zase říkám, že když je tolik starších her, tak proč to lámat přes koleno...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků