ArmA III

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 20. 5. 2011 12:47

Hind je Mi-24. Tohle je Mi-28 s rotorem z Ka-50.

Mi-28
Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 5. 2011 12:50

A joo, vždyť jsem debil :-) Nicméně nejen s rotorem, taky ocas je z něčeho jiného :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 20. 5. 2011 12:57

Třeba na ty krámy nemaj licenci, tak to řešej jako u Take-On. Nelincencovaný stroje hodně podobný svejm reálnejm předlohám.:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 5. 2011 12:58

Zatím měli licence vždycky, takže by to bylo divný :-) Nicméně možný to je :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod specnatz 20. 5. 2011 13:40

Smyšlené jednotky mě sice štvou (asi jako většinu lidí co jsem četl), ale i tak mám radost, že se Arma bude dále vyvíjet. Stejně se brzy po vydání dočkáme reálné bojové techniky od komunity.

Tuhle sérii už od vydání Operace Flashpoint žeru. Nikdo ještě nikdy nevytvořil nic co by tak reálně simulovalo moderní bojiště s takovou hratelností. Ale je pravda, že to není hra pro každého. Týpci co nejsou zvyklí u hraní přemýšlet a taktizovat to většinou zahodí, že to je nehratelná slátanina.

Stejně tak narážky na vysokou HW náročnost mají většinou socky, co nejsou ochotni do kompu kvůli hře vrazit ani korunu.
specnatz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 5. 2011 14:13

Korunu by člověk i investoval, ale ne 20 tisíc... Radši být socka než vyhodit těžký desetitisíce jen za to, abych mohl hrát beta-techdemo s názvem ArmA nebo ArmA II.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 20. 5. 2011 14:27

Ako som spomínal vyššie, mám tušák, že tie "sci-fi zlátaniny" budú len nejaké spestrenie hry a budú tam aj normálne licensované jednotky a vehikly.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 21. 5. 2011 20:31

inexplicit píše:
Weightlifter píše:Tak já myslím že ARMA 2 není na grafickém trůnu, vypadá dost dobře ale nejlepší grafiku nemá


..kdyz nepocitam modifikovany crysis 1 ...tak ktera hra ma teda lepsi grafiku? ... :hm

Crysis to asi ještě překoná, ARMA nemá takové efekty a technologické vychytávky jako Cryengine. Zase ale nadruhou stranu není moc přeefektovaná a tak proto možná vypadá tak dobře že se dost blíží realitě
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 5. 2011 09:38

Požadavky:

OS: Windows 7 / Vista
CPU: Intel Core i5 nebo AMD Athlon Phenom X4 či rychlejší
GPU: Nvidia Geforce GTX 260 nebo ATI Radeon HD 5770 či rychlejší
RAM: 2 GB
HDD: 15 GB volného místa
DirectX: 10
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 22. 5. 2011 09:57

jak se tak znova divam na tohle

Obrázek

...tak premyslim..proc by BI vytvareli takovy hybrid ze dvou stroju .kdyz uz maj tolik puvodnich ve hre.. ... predni tretina stroje je Havoc.. a kridla+rotory+ocas odpovidaji Hokumu ...nevim o tom, ze by v realu neco takoveho existovalo ..ale ve hre bych radej videl originaly... ..jinak navrat (nezmutovaneho) Comanche mi opravdu nevadi.. .. (jakoze radsi bych uvital primo novou enemy engaged hru :) )
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 5. 2011 10:21

Možná si nemohli dovolit zaplatit za licence... A možná taky proto sáhli po blízké budoucnosti.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 22. 5. 2011 10:22

Nebo jsou licence v jednání a až je budou mít, tak jednoduše vymění ocas a rotor.:D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 22. 5. 2011 10:39

Je ale nutne podoktnúť, že varíme doslova z vody. Máme 3 screenshoty, kde je na obrázku nejaká technika a už je konšpiračná teoria na svete. Štandardné vehicly na 100% budú... a čo sa týka licencii, je kontraproduktívne licensovať časť techniky (rotor atp.) a časť z druhej a potom ztoho robiť hybrid.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 5. 2011 10:45

Části techniky se ale nelicencujou... Licencujou se jen jména a identifikátory značky (celkový design a loga).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 22. 5. 2011 12:40

Tak ale myslím si, že tam budú aj normálňatka ako v ArmA II :) Ono na druhú stranu, mne sa to páči. Veď na E3 ako poznám BIS, ukážu nové featurky a popritom zodpovedajú zvedavé otázky... dúfam, že niekomu to napadne sa opýtať na tie jednotky a situáciu v novom ArmA III univerze (dôvod, prečo tam sú tie modifikované vehikly atp.)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků