Portal 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 5. 2011 18:52

Torham:
Uz jsem si to precetl. popravde toho ten komiks moc nevysvetluje. V nem je to jadro fialove, takze Wheatly to IMHO nebyl. Taky nemuzu prijit na to, proc by to delal? Jestli jsem to pochopil dobre, tak Wheatly byl jedno z jader, ktere melo omezovat Glados. Takze jelikoz byla na konci P1 offline, kdo teda ty Chell odtahl? Ted mne napada odkud se Wheatly teda vubec vzal (vzhledem k tomu ze nebyl v P1 a nebyl ani nainstalovat do Glados, jelikoz vsechny zabila)?
Druha vec, proc Wheatly vubec Chell probudil? Podle mne, az tak chytrej nebyl, aby si to vsechno naplanoval dopredu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 24. 5. 2011 18:54

Lo!Zza píše:
Torham:
Uz jsem si to precetl. popravde toho ten komiks moc nevysvetluje. V nem je to jadro fialove, takze Wheatly to IMHO nebyl. Taky nemuzu prijit na to, proc by to delal? Jestli jsem to pochopil dobre, tak Wheatly byl jedno z jader, ktere melo omezovat Glados. Takze jelikoz byla na konci P1 offline, kdo teda ty Chell odtahl? Ted mne napada odkud se Wheatly teda vubec vzal (vzhledem k tomu ze nebyl v P1 a nebyl ani nainstalovat do Glados, jelikoz vsechny zabila)?
Druha vec, proc Wheatly vubec Chell probudil? Podle mne, az tak chytrej nebyl, aby si to vsechno naplanoval dopredu.


he was designed to be a moron :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 5. 2011 18:58

Jojo, ale proc? Vsak v komiksu a koneckoncu i na konci (tesne pred finalem, kde je to odkladiste rozbitych jader - mimoto si na to i sama Glados stezuje) rikaji, ze jsou proto aby ji udrzely na uzde.

Wheatly byl ocividne osina v zadku, a nejsem si jistej proc vubec originalne vznikl. (IMHO chteli omezit Glados inteligenci, ale to nedava smysl - proc by ji superpocitaci omezovali?)

//btw co si myslite o tom,
ze:
jmeno Caroline je ve vykladu stejne jako "free man"
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulos 31. 5. 2011 16:13

Možná:
Wheatleyho nasadili do Glados proto, že asi byla moc chytrá. :-D Vraždící mašinka. Tak jí tam strčili mluvící mašinku a vidíte, co z toho vzniklo...
Paulos
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 2. 6. 2011 23:14

da se multiplayer v portalu 2 hrat z xboxu s hracema na pc? myslim ze sem nekde cet ze to bude prvni hra co to podporuje ale nejsem si jistej :hm
seek discomfort
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 2. 6. 2011 23:21

Poweball: Xkaři mají smůlu :-P Crossplatform MP umí jen PS3, protože na ní běží Steamworks platforma. PS3 hráči mohou hrát coop s PCčkáři. Xkaři jsou osamoceni a mohou hrát jen s ostatními xkaři :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 7. 2011 23:19

SOundtrack z Portalu 2 je k mani ke stazeni.
http://www.thinkwithportals.com/music.php

Pozn. Zdarma!
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Torham 24. 8. 2011 08:57

Inex: Také jsem to viděl a mají to povedené :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 8. 2011 11:18

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wayne 21. 9. 2011 15:41

Hraju v cooperativním modu na PS3. Jsem v prvním kole v šesté místnosti. Našel jsem disk, který vložím do nějakého zařízení. Posléze vybuchunu. Nevíte jestli je to konec jak má být nebo co mám udělat?
MackBook Pro 13" (mid 2009), OS 10.11 / ASUS G75VX-CV163H Win10

PC
Core i5 2500K, MSI Z77A-G43, 2x4GB DDR3 1333MHz, GTX260 896MB, Corsair 750W, HDD 500GB 7200RPM SATA II, DVD LG GH22LS, Samsung TV UE40D5000, Win10
Wayne
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 9. 2011 17:27

Pak se resnes zase v tom centralnim hubu a otevrou se ti nove mistnosti. Pokud si to pamatuju dobre.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 2. 2012 19:39

To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 7. 2012 22:28

Jak je to, singl a coop jsou oddělený kampaně nebo si mám rovnou od začátku sehnat někoho na coop? Nebo nejdřív projet sám a pak v coopu? Co doporučujete?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 7. 2012 23:03

Coop navazuje na singl.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků