Battlefield 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 9. 2011 22:51

Nainstalovat Origin.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 9. 2011 09:08

Lo!Zza píše:Tak kdopak jde do open bety? Ja mam limitku MOH takze bych mel dostat early acess. :oboze

Jinak 29. kolem poledne to vypukne.

Kdo má MOH, tak to vypukne dnes kolem 14 hodiny našeho času ;) Já si ji vyzkouším na PS3, zrovna včera jsem teprve ten MOH dojel :D Majitele X360 a PC dostanou kod na meil, majitelé PS3 ji najdou přímo na store.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 09:14

Ja momentalne cekam na mail. Podle ohlasu na foru to zase EA podelala. :(

Jde mi o to (a nejen mne), ze jsem si to chtel uz stahnout at nemusim cekat nez prijdu domu z prace..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 9. 2011 09:15

PSK. Jak jsi na to přišel? Já tam viděl jen ten voucher, ale myslel jsem, že už to dávno muselo být, protože MOH je docela staré. Jestli je na store, tak to bych i zkusil, i když mě to moc nelákalo.

Jak se ti líbil MOH?

-- 27. 9. 2011 10:31 --

Už jsem to také našel, ale kdybych to tu nečetl, tak vůbec nevím :D

"FOR PLAYSTATION 3, THE EARLY ACCESS OPEN BETA WILL AUTOMATICALLY APPEAR FOR YOU IN THE PLAYSTATION NETWORK STORE."
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 9. 2011 10:04

I na českých stránkách EA to pěkně popisují ohledně celé bety BF3. Ty klíče se mají posílat kolem 12-15 našeho času. Tímpádem bude na tom PS3 asi nejlíp, když nebude muset čekat na kod a rovnou se to spustí.

MOH se mi hodně líbilo, ikdyž hodně krátké. Až na to doskakování textur a pár bugů v AI jsem se dobře bavil. Tak nějak mě to více bavilo než celý COD, až na to, že jsem tam neviděl žádný příběh, ale to u takové hry ani nečekám něco propracovaného, prostě mám chut si zastřílet a to mi stačí.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 9. 2011 10:16

Myslel jsem, že beta byla už minulý rok někdy po vydání MOH, proto jsem to bral jako už uzavřené. Takhle to alespoň zkusím, protože jsem zvědavý, jestli to pro PS3 udělali dobře.

Mně se to také dost líbilo. Příběh nevím, jestli tam byl, ale mělo to dobrou atmosféru. Celkově mi to přišlo takové jiné a nečekal jsem to.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 9. 2011 10:38

Beta BF3 minulý rok? :D To fakt ne, tohle je první beta BF3
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 10:52

tdjohn píše:jsem zvědavý, jestli to pro PS3 udělali dobře.

:D

Byla closed Alpha.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 9. 2011 10:57

Že BC2 bylo na PS3 docela hrůza. Tearing byl častý a vyhlazování žádné. FPS sice docela stabilní, ale za jakou cenu. U singlu to nevadí, ale při MP se v dálce všechno hýbalo a nepřátelé to nebyli. Stejně to není můj šálek kávy, ale kdyby to mělo dobrou technickou stránku, bylo by to lepší a možná bych to hrál více.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 11:02

Ta hra bude na konzooich nechutne orezana. I ja budu mit stesti kdyz to rozjedu na High.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 9. 2011 11:06

Také si myslím. Dobré ořezání mi nevadí, ale u BF3 to moc nevidím. Jsem na tu technickou stránku docela zvědavý. Když to nezvládne BF3, tak pořád je tu COD. Ale je to škoda, protože BC2 nebylo herně špatné a tohle bude asi podobné.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 13:19

Beta uz zacala a Evropa jeste porad nema klice. Bravo EA.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 9. 2011 14:01

Objevila už se někomu na PS store ta beta? Mě ne, ale když ji dám vyhledat, tak mi ji najde, ale stejně se nedá stáhnout, píše mi to že není dostupná pro tento account...fakt super se to povedlo EA, tleskám
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 17:03

Mne ten mail prisel kolem druhe. Uz jsem dal instrukce pritelkyni aby mi to stahla a snad to bude hotovy nez prijdu domu. :))
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 9. 2011 17:04

Už to šlape a není to úplně špatné. Tearing sice skoro pořád, ale nějaké slabší vyhlazování přidali.

-- 27. 9. 2011 18:37 --

Ale pro singl to bude mít luxusní grafiku. Sice tearing, ale jinak super.
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka