Battlefield 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 4. 2012 20:29

TAkze EA prodava na Originu balicky s odemklymi vylepsenimi co by hrac normalne dostaval za expy.

Opravdu hrabivost nekterych lidi nezna mezi. Za chvili si koupime hru, a budeme mit moznost si zaplatit DLC za save k poslednimu bossovi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 6. 4. 2012 22:41

Nejdriv si ale budes muset zaplatit za odemceni posledniho bosse.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 4. 2012 09:20

Tohle už bylo myslím u Burnout Paradise :D Asi je po tom poptávka...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 4. 2012 10:19

Mně to přijde bez problémů. Bylo to i u BBC2 a nikomu to nevadilo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 4. 2012 10:53

Bylo, ale ne v cene jake stoji nova hra...
http://store.origin.com/store/eaemea/en ... .247583400

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 4. 2012 11:40

Možná nechtějí, aby si to lidi moc kupovali :) Přeci jenom pak ta hra nemá moc význam :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 4. 2012 11:52

:D To se mi moc nezdá, spíše si spočítali, že více vydělají.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 5. 2014 15:28

Zkusil jsem BF na PC a je to docela pecka. Ani jsem nepoznal, že ten hnus na konzolích by měla být stejná hra :D Budete někdo teď hrát?
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 5. 2014 18:36

Ted ne, ale letos si to jeste zahraju.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 5. 2014 18:38

Bezva, dík za info! :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 5. 2014 19:20

No jo, ted tam budou zne. Na noobech se bude levelovat rychle. :)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 5. 2014 19:37

Jsem hlavně zvědavý, jestli budu mít šanci s gamepadem. Ono tam teď ale fakt bude tolik lidí, že by to neměl být problém.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 5. 2014 21:13

Je to super, už na vás čekám! :D

-- 29. 5. 2014 21:49 --

Nikde nikdo? To si jako budu užívat 120 FPS sám? :/
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 5. 2014 13:14

Já to kdysi koupil v nějakém to humble bundle, pustil to na dvě hodiny a unuděně to zase vypnul... Tyhle FPS pro mě nejsou, ale o to víc se těším na Wolfenstein: New Order
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 13:19

:D Tak to je docela divný. Mně se na tom právě líbí, že se s lidmi probere plno věcí a ještě si zahrajete.
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka