Battlefield 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 1. 2012 23:32

Slabá karta...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 1. 2012 23:51

Karta je v poradku. Cpu mas jaky?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 1. 2012 18:59

Pokud se nehraje ve FHD, tak je karta ok. Důležité je, aby byla hra originál - patchovaná. V prvních verzích, byl B3 technicky komplikovaný.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Karel-1987 27. 1. 2012 10:06

Hru mám originální a staženou povinnou aktualizaci,jinak mi to nešlo spustit.Jinak CPU mám Intel Pentium G620 2.6 GHz Sandy Bridge. Zdroj mám celem obyčejný 400W může být problém v něm?
Karel-1987
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 1. 2012 10:23

Může být problém ve zdroji. Karta ani CPU nejsou žraví, ale pokud zdroj nepracuje správně, může dělat psíkusy.

Jinak CPU není úplně z nejsilnějších. Ale to co popisuješ, nemusí mít vliv ani na zdroj ani na CPU. Těžko to odhalit takhle v diskuzi.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 3. 2012 15:03

Koupil jsem to teda na Originu jak byly ted ty slevy.
Hraje to nekdo, koho si muzu pridat do pratel? Mne ten multak teda moc nejde, prijde mi to strasne neprehledny a vsechno se tam s vami trese. BC2 byl podle mne lepsi.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 3. 2012 17:42

Asi tak :D Na konzolích je to stejné. Nic nevidím, protože se všechno leskne, padá a kouří a ještě se všechno klepe. BBC2 jsem schopný hrát i dnes, i když to na konzolích žádná pecka není, ale smysl BF3 mi docela uniká. Určitě to ale není pro mě, to vím jistě :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 3. 2012 09:52

Pánové já mám neustávající problém-hra mi po chvíli (v MP hlavně) zamrzne a pak spadne. Nevyřešil to žádný patch, ani nové drivery, dokonce ani přechod na "17 LCD... Co s tím ?
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 3. 2012 10:40

PoliceCollector píše:Nevyřešil to dokonce ani přechod na "17 LCD.

A on to mohl vyřešit?!
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 3. 2012 10:44

A co staré drivery? :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 3. 2012 16:59

Je vubec nejaka hra se kterou nemas problem? Myslim, ze by ses mel poohlidnout po nejake konzoli, kdyz s PC neumis...

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 3. 2012 23:17

Neumím ? Jabato ??? Když spustím hru, ona se spustí a pak hapity hapitáááá, s tím že nejdříve zatuhne kursor, pak obraz a nakonec - pád na plochu. Na živě mi někdo napsal že mám prastarou sestavu a mám si koupit novou, na což nyní nemám. Nic rozumnějšího nežli update hry a driverů mě nenapadá, jenže ono to je nestabilní bez toho aniž by na to měl vliv driver nebo patch. A "17 LCD to měl vyřešit tak že bych hrál v podstatně menším rozlišení nežli ve full HD, bez degradace obrazu. (1280x1024)
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 3. 2012 00:11

A co máš za stroj, prosím tebe?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 3. 2012 00:41

Q6600 3.6GHz
GTX275 896MB
3GB RAM
Win Vista32bit
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 3. 2012 10:11

A psal jsi na podporu EA? :) Tam je mnohem větší pravděpodobnost, že se s něčím takovým setkali.
Jinak to může být prakticky čímkoliv. V singlu to padá taky? Co jiný hry? Koukal jsi sem: http://www.gamemunition.com/guides/batt ... crash-fix/ nebo sem: http://crashfixes.com/battlefield-3-bf3 ... ins-crash/ ?
Problémy taky občas způsobují nové ovladače nainstalované přes staré - vyřešíš prográmkem Driver Sweeper z nouzového režimu :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka