Battlefield 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 9. 2011 18:40

Jak se vám to líbí? Ten MP je strašně nudný, asi jako BC2 :D Schovat se někam do keře a sniperovat ostatní, to musí být zábava. Ten singl by ale mohl být lepší než u COD. Animace jsou skvělé, grafika skvělá, ozvučení skvělé, už jen dobrý příběh. Na MP ale králem zůstane COD, minimálně na konzolích. I když každá hra je na něco jiného, takže to nejde tak úplně porovnat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 9. 2011 21:33

Heleďte asi bude demo, že? Že bych se na nějakou betu vyprdl.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 21:40

Ano bude. Bude se jmenovat beta.

-- 27. 9. 2011 23:30 --

Tak jsem tadyhle natipal par screenu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jede mi to kolem 40fps (ale spis lehce pod...tech 35 tam mam stabilnich), vse na Ultra (krom vyhlazovani jak muzete videt - ale myslim ze by to slo i s nim) takze celkem spokojenost. Cekal jsem ale lepsi graficke orgie...vsema tema efektama mi to az moc pripomina Crysis 2.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 9. 2011 23:52

No tak je to BETA plná snad bude vypadat lépe, zatím to graficky Crysis ani Crysis 2 s nováma texturama nepřekonalo
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 9. 2011 07:34

Zase tak uplne spatne to nevypada. V pohybu to vypada o neco lip. Textury jsou IMHO hodne solidni. Tam kde ta hra selhava jsou spis modely...ty mohly byt lepsi. Na namodovany C2 to sice nema, ale zas ty mapy jsou nekolikrat vetsi nez v C2.
Akorat ta v tom demu neni az tak moc velka. Resp. ona velka je, ale hraje se vzdy jen na jeden casti. Sam jsem zvedavej na to, jak to pojede kdyz tam bude mapa pro 64 lidi. Dost sie mi libi ten efekt, kde vybouchne granat a okolni vegetace se pod tou tlakovou vlnou zatrese.

Nicmene ta beta je jeste porad dost zabugovana. Od klasiky typu respawnu se a nevidim zbran, po obcasnem blikani obrazu az po momenty kdy se hra znicehonic sekne na par vterin a CPU zacne hrabat jak strelenej (i kdyz bezim pres louku, pricemz bitva se odehrava na druhem konci mapy).
Kdo vymyslel ten system hledani her by mel dostat kulku do hlavy. Zda se mi ze vyvojari hodne hrali Quake Live, protoze jinak si nemuzu vysvetlit PROC udelali hledani her a spravovani profilu v prohlizeci. Ano, v prohlizeci je vsechno od statistik, unlocku az po spusteni kampane a coopu. Navic to taky jeste nemaji poradne vyladeny. Disconnecty, padani, nepripisujici se expy... No maji jeste kluci co delat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 9. 2011 09:10

Podle me to uz lepe rozhodne vypadat nebude. Vsem je jasne, ze tou betou krome hratrelnosti prezentuji taky tu grafiku na kterou vsichni ceakaji
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2011 09:58

Nevím, co byste chtěli. Na PS3 to vypadá skvěle a chyby tam nejsou. Občas jen zvláštní detekce kolizí s okolím, ale jinak všechno v pohodě. I to vyhlazování tomu dost přidalo. By mě zajímalo, jestli taková ta zvláštní pomalost je i na PC. Prostě vidím týpka a chci ho vzít nožem, ale než ho ten můj vytáhne, tak je skoro konec hry. To se mi nikdy u COD nestane, protože tam je všechno pouze na hráči. Tady se na všechno musí čekat a připadá mi, že ta hra mě strašně omezuje. Možná to ale na PC není. Stejně to bylo u BBC2 na PS3.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 9. 2011 11:03

Tak konzolistum to asi staci.

BF3 by jste meli prenechat dospelym hracum na PC.

:D
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 9. 2011 11:29

Johne vzdyt to na te PS3 zas tak dobre nevypada, hlavne to docitani textur je katastrofalni, ale na druhou stranu jsem se bavil dobre. Single snad bude graficky jeste lepsi, zitra to schvalne zkusim jak mi to pojede na PC
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2011 11:35

Lo!Zza. Ta grafika je hodně povedená, tak nevím, co by nemělo stačit. To je hra tak pro dědky, protože je moc pomalá. Hlavně by mě zajímalo to rozdělní věku. Ty už jsi dospělý?

PSK. Vypadá to skvěle. Dočítání textur jsem se nevšiml, ale asi už jsem zvyklý tak celkově :D Já se moc nebavil, ale má to něco do sebe. Stejně jako BBC2.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 9. 2011 13:26

Ja vedel ze se nejakej joystickar chytne. :D

hra je to pomala, protoze to hrajes na PS3. :)) Navic BF je spis o taktice nez abys tam bezhlave behal.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2011 14:18

Takže na PC je to zábava? Jestli je to jen konzolí, tak si zahraj MW. Tam je to rychlé dost, takže spíše bude chyba v BF. BF je hodně taktické. Na konci chodby si lehneš s kulometem a všechny nabíhající tam kropíš. Důležité je, že na tebe nikdo nemůže. To stejné se křovím. U BBC2 mi vždy vadilo, že ta hra moc nereagovala. Například vystřelíš raketometem do břicha někomu a ono nic. Jeden by řekl, že by ho to mělo třeba alespoň odhodit, ale ono ne.

-- 28. 9. 2011 15:19 --

Jinak i na gamepadu se dá hrát MW docela dobře...
http://www.youtube.com/watch?v=7Cxbr5TB7HY
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 28. 9. 2011 14:39

BF byl někdy o taktice? :shock:
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 9. 2011 15:02

Samozrejme neni to zadny Rainbow Six, ale je tam oproti MW kladen vetsi duraz na interakci mezi hraci a na classy. Podobne jako v TF2.

Jo a jestli sis nevsiml, tak sniperum pridelali viditelnej odraz optiky. Coz samozrejme ti notoricti camperi nemuzou prekousnout ale podle mne je to super. Takze uz zadne lezeni v klidu v krovi, nehrozi.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2011 15:17

Moc mi nepomůže, že na mě bude blikat sniper. Stejně ho puškou netrefím, když bude daleko a ještě se bude hýbat. I v BBC2 se hned zjistilo, kde sniper je, ale i tak ho dostat není lehké a moc zábavnosti to nepřidává. To už by udělali lépe, kdyby je zrušili. Kdyby ležení nehrozilo, tak by tam polovina lidí neležela. Nevím, proč tam vůbec ležení je. Vlastně jo, to je ta taktika, kdy si s kulometem lehnu do té chodby. Kooperace se mi tam ale líbí.

Nebo přidali i bezva baterky, které tě oslní a nic nevidíš :D Super, to raději MW3.

-- 28. 9. 2011 16:18 --

Možná časem dostanu i nějaké brýle proti osvícení.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků