Battlefield 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 28. 9. 2011 20:11

Proc ne, oboje jsou to RTS. Predstav si, ze AoE bylo svyho casu taky na WCG a byly v nem turnaje o dost slusny prachy. Mozna ty to znas jako zivacku kde v jedny hre travis pres 2 hodiny, ja par turnaju videl a ono se to zas tak nelisi, nemysli si.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 9. 2011 20:28

No a co ze to jsou RTS? Chapes ze obe se hraju uplne jinak? Posad nejlepsiho hrace AoE(Quake) pred Starcraft(CS) a ani jeden nebude vedet o co gou.

Nicmene ja nikoho hrat BF3 nenutim. Ty si hraj svoje Halo na Boxu a tdjohn at si hraje MW2 na PS3. Ja budu hrat BF na PC a vsichni budeme spokojeni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2011 20:39

Jde o to, že jsi BF3 vymyslel kvality, které nemá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 29. 9. 2011 18:34

Už stahuju BETU. Moje Battlelog ID je DreamerCZ, tak si mě kdyžtak zkuste přidat. ;)
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 9. 2011 18:54

Tak nic moc no.. :-)

Na medium DX10 je grafika pěkná, ne strhující (C2 je lepší). Na mém kompu se to ale nehýbe, repektive má to kolem 15fps. Optimalizace teda nic moc. Single bude snad trochu použitelnější.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 29. 9. 2011 18:58

A hra se ti líbí jak?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 29. 9. 2011 19:02

LoL já se nestačím divit jak tu notoričtí "honiči grafiky" (Viď Weighte) brečí že to Crysis 2 s novými texturami nepřekonalo. Já vás nechci zklamat, pánové, ale mám pocit že tahle betaverze jede bez DX 11 efektů, takže bych si s hodnocením počkal až na plnou :) Teda mě to může být jedno, protože nemám DX11 HW a novou grafiku si koupím až napřesrok. Přesto bych neházel "kalach" do žita.

Spíš by mě zajímalo proč se origin tváří jako že nemám žádné hry od EA když mám nainstalované asi tři....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 9. 2011 19:02

Já tam toho moc nenahrál, cca 20min. --- v těch 15fps jsem netrefil ani stodolu. nehledě na to, že nejsem multiplay hráč. Sigle bych poreferoval, ale tady nemám moc s čím srovnat.


EDIT: PC - já bych si tipnul že je to se vším všudy, jedna nebo dvě položky mi na mojí @8800GT (DX10only) nešly dát jinak než MED, ale je možné že to bylo taky malou RAM.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 9. 2011 19:41

PC - A urcite se prihlasujes tim uctem, na ktery mas ty hry zaregistrovane?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 9. 2011 19:58

Tak u mne taky nehratelne na jakekoliv nastaveni (prevazne kolem 20-30fps). Ale vypada to celkem pekne :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 9. 2011 20:36

holubek002 - Vypadá to, že buď je ta hra kurewsky náročná na CPU (DC nestačí), nebo vyžaduje hodně VRAM.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 9. 2011 20:52

Ja bych to videl spis na to CPU, protoze mezi low a high (krome AA) je rozdil jen v jednotkach fps...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 9. 2011 20:53

tak tak, ale tom pripade je to maso. mam C2D na 3.8GHz.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 29. 9. 2011 21:02

Buď jsem starej nebo to je CoD IV... U svaté M-4Shermanu - takhle přece BF nikdy nevypadal....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 9. 2011 21:34

Neurážej COD 4 :D Co je na tom tak divného? S COD to nic společného skoro nemá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků