Spec Ops: The Line

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2012 19:55

Mne pribeh smysl daval. To vysvetleni bylo ale ponekud nestastne a kdyz o tom premyslim zpetne tak je tam fakt hodne der a nelogicnosti.

spoiler:
To vazne Lugovi ani Adamsovi neprislo divny ze si Walker mluvi sam pro sebe, kdyz byl Konrad mrtvej? Postava Radiomana mi prysla docela dost zbytecna. Proc se proste ti vojaci z 33 nerozhodli ze seberou civilisty a odjedou? Ty postavy se celkove chovaly uplne divne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2012 20:05

spoiler:
Oni neslyšeli, že s nikým nemluví...
V podstatě každá vedlejší postava je ve hrách zbytečná :)
33. měla nejspíš svoje rozkazy a ani oni sami podle všeho nevěděli, že je Konrad mrtvej. Navíc měli s civilisty očividně poměrně dost starostí - neměli dost vody, lidi se jim bouřili, protože nechtěli pryč... O tom se ostatně mluví v jednom intelu.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2012 20:23

spoiler:
http://www.youtube.com/watch?v=BegFhmm9u-g&feature=related

V 9 minute. Uplne normalne na Konrada reaguji.

33. mela rozkaz evakuovat mesto. Misto toho se tam bez zjevneho duvodu zabarikadovali a nechteli mesto opustit. Jestli lidi v Dubaji chteli zustat, tak proc (napriklad) neposlali par desitek vojaku (ty ktere Walker zmasakroval) pro pomoc, nebo pro zasoby?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2012 21:36

spoiler:
Podle mě reagují na to, co povídá Walker... Nicméně nepopírám, že ta komunikace s Konradem je poněkud zvláštní - celou dobu jsem si myslel, že (aspoň z části) jde o nahrávky, které někdo pouští do vysílačky. A možná to tak taky je - přeci jen radioman by je pouštět mohl.

Kdybys měl všechny intely, zrovna tohle bys věděl ;-) V jedné zprávě se právě mluvilo o tom, proč se evakuace podělala - civilisti se začali bouřit a vůbec se to celé podělalo, taky díky Konradově psychickému stavu... Pro pomoc jeli pravděpodobně ti mrtví v Hummeru na začátku.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 16. 9. 2012 21:51

Lo!Zza: Nikde na něj přímo nereagujou, jen trochu popojdou k vysílačce, když Walker řekne aby se zaposlouchali. To může bejt ale i náhoda:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2012 22:04

JO, takze oni jim rekne at poslouchaji a ani jednoho z tech dvou nenapadne rict "Hele, poslouchej co? Ja nic neslysim.". Navic to radio je klasicka vysilacka s reproduktorem. Takze, treba mne osobne, by prislo divny kdyby chlapek vedle mne odpovidal to mrtve vysilacky.

Taky kousek dal pri tom testu s tema obesencema maji uplne zcestny hlasky, jakoby videli to samy co Walker.

SCobra - vsak ja se nebavim o evakuaci, ja se bavim o humanitarni pomoci. Nevim jestli to bylo v Intelech nebo ne, ale pochybuju ze kdyby lidem rekli at tu teda pockaji, ze jim privezou jidlo, piti atd., tak by je napadli.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 16. 9. 2012 22:43

Však on taky nevede žádnou konverzaci, klidně by si mohli myslet, že chce konverzaci navázat:). Jinak samozřejmě všechno se dá vysvětlit především tím, že i případná jejich reakce je
spoiler:
výplodem Walkerovy představivosti:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 9. 2012 08:41

Lo!Zza píše:SCobra - vsak ja se nebavim o evakuaci, ja se bavim o humanitarni pomoci. Nevim jestli to bylo v Intelech nebo ne, ale pochybuju ze kdyby lidem rekli at tu teda pockaji, ze jim privezou jidlo, piti atd., tak by je napadli.

Po prvním dohrání a bez intelů jsem tohle taky moc nepobral. Podruhé se všemi intely jsem zjistil, že zrovna tohle je vysvětlené beze zbytku.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 9. 2012 10:06

USER -
spoiler:
Ja si puvodne taky myslel ze Walker = Konrad, kterej proste zmagoril a sel proti svy jednotce (nebo whatever), pricemz jak Adams tak Lugo byli jenom vymysly jeho predstavivosti (neco jako andelicek a dabel co mu sedeli na rameni)...ale konec mluvi jinak.

SCobra - ok, nekde na netu si ty intely najdu a proctu si to

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránka