Medal of Honor (2010)

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Torham 23. 6. 2010 18:28

Měl bych zájem, ale tou dobou makám ve fabrice...tyhle časy jsou pro školáky, kor když jim teď začínaj prázdniny :-\
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 6. 2010 19:01

Na to nemám čas, musím makat.. Kašlu na to, vypadá to na těch videích divně :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 30. 6. 2010 10:05

Tak dneska zkouším betu a zatím trošku zklamání:

Je tam zase levelování tříd, podle toho jak moc ji hrajete. Ale není to moc vyvážené. Jasně, že vyšší lvl má výhody, proto tam je, ale například sniper nedostane optiku hodně dlouho a plácá se tam na začátku jen s red dot zaměřovačem. Vzhledem k obrovské rozlehlosti map a tomu, že sniperka je snad jediná zbraň, která se při zamíření komíhá jak má, je docela opruz hrát nevylevelovanýho odstřelovače.

Už jsem nakousl to komíhání zbraně. Kromě odstřelovače jsem zatím nenarazil na jinou zbraň, která by měla nějak znatelný zpětný ráz. Dokonce paradoxně, když chcete odstřelovat z dálky, je lepší hrát za riflemana jen s obyčejným iron sight. Trefíte mnohem víc. Zbraně jsou vůbec zvláštní. Z pušky stáčí dávka, ale například z kanonu na Bradley transportéru musíte do nepřítele vysolit hned dvě do těla!

Citelně mi chybí dead cam. Stává se, že dostanene zásah do kebule přes celou mapu i několikrát po sobě ze stejného směru. Dobře ukrytý ostrostřelec je noční můrou. Hodně mi vadí, že na minimapě jdou vidět nepřátelé v bezprostřední blízkosti, když na ní umí člověk při boji koukat, tak ho nic nepřekvapí. Takže ahoj náhle přepadovky a podobně.

Zlámat ruce tomu, kdo vymyslel spawn přímo u živého spoluhráče dva metry od nepřítele. Je to příjemné, když hrajete útočníky, ale pokud bráníte, není větší legrace, než když se na capture pointu spawne šest lidí najednou a zpátky ho zabrat prostě už nejde.

Taky neexistuje friendly fire. Dochází tak ke krásným situacím, kdy si hráč nasype palbu z minometů téměř na hlavu a zabije tím nepřátele za zdí a podobně, a přitom se jemu ani jeho spolubojovníkům nic nestane.

Co musím ale pochválit jsou zvuky. Frostbite engine už to předvedl v Bad Company 2 a tady to jde zase hodně slyšet. Například Bradley má nádherný řev, když se pořádně rozjede. Jen škoda nižší hlasitosti hlasů kamarádů ve zbrani. Občas hlásí důležité věci.

Tak, to bychom měli. Jen dodám, že jsem zatím hrál ten mod na zabírání klíčových bodů, který se hraje na jediné, v neprospěch obránců nevyvážené, mapě, takže mé zkušenosti pochází právě odtamtud. Team assault režim jsem zatím nezkoušel, mám neblahé tušení, že to bude CoD kopírka, ale nechám se překvapit. A nakonec, samozřejmě, že je to beta. Spousta věcí se může změnit a opravit. Mezi takové špekaté chyby patří například to, že když chcete psát chat zprávu nebo jen omylem uhodíte tlačíto pro komunikaci, otevře e chat okýnko a vy se zaseknete na místě a už nejde nic dělat. Okýnko nejde zavřít a vy jen čekáte, až vás zabijí nebo vám dojdou nervy a zmáčknete Alt+F4. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 7. 2010 13:20

Jak to vypadá graficky?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 2. 7. 2010 15:17

Když vydržíš, zkusím do večera udělat nějaký screeny, který ti pak pošlu.

-- 2. 7. 2010 16:33 --

Ale můžeš si to zkusit i u sebe. Kup si Level nebo si o klíč zahraj na jejich Facebook stránce.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 7. 2010 17:52

Mi to píše že klíč je už používán tak ať s tím jdou do háje, to je celé jakési zabugované až to opraví tak to možná vyzkouším
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 7. 2010 20:23

Zadáváš ho do špatného formuláře ;-) Majorus ti řekne, kam ho máš psát, taky ho zadával blbě :D Jestli se tu teda objeví.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 7. 2010 21:11

A kde se to teda zadává? Já o zadával na té jejich stránce
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 2. 7. 2010 21:22

Kdož tedy chcete screeny z bety, pošletež SZ.
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 7. 2010 07:40

A proč to nehodíš sem ;)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 3. 7. 2010 14:34

Může mi teda někdo říct kde se píše ten CD key?
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 3. 7. 2010 15:10

Tohle jsi zkoušel?

1. krok - Jděte na oficiální stránky Medal of Honor a klikněte na betu http://www.medalofhonor.com/beta
2. krok - Řiďte se pokyny na obrazovce (Přihlašte se na svůj EA účet)
3. krok - Vložte svůj unikátní kód, který vám byl přidělen.
4. krok - Díky vložení unikátního kódu, získáte pravý BETA kód (můžete si vybrat platformu)
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 3. 7. 2010 15:12

Jo takhle jsem to dělal a pořád píše že key is in use
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 6. 7. 2010 14:43

To jsem jediný šťastlivec který tu betu hrál?
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Gaspyk 6. 7. 2010 14:57

Dreamer: Jsou tam uvozovky doufam? :) Cekam na Xbox360 betu,pak pisnu
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka