Medal of Honor (2010)

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 6. 5. 2010 13:29

Engine Unreal byl navržený jako multiplatformní nebo spíše byl vyvíjen pro konzole "nové generace" z čehož lze usuzovat, že Cryengine který byl vyvíjený primárně pro PC bude mnohem vyspělejší a taky trvanlivější
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 6. 5. 2010 13:34

A půjde jen pěti lidem, kteří budou kvůli němu ochotni upgradovat. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 6. 5. 2010 13:35

Takže se máme raději zastavit ve vývoji? Taky jsme mohli zůstat na Quake 3 enginu
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2010 13:37

USER47 píše:To neznamená, že s trochou výtvarnýho citu a high-res textur nemůže vytvořit nádhernou grafiku...

Nemůžeme, protože to ten engine neutáhne a ani pro to nemá předpoklady - asi jako když se pokusíš vytvořit něco současného na source enginu - určité znaky a nedostatky tam pořád budou vidět.

CE2 je úplně na *****, protože je stavěný pro high-end systémy a high-end hry a proto je hromadně využitelný leda tak někdy v budoucnu...

Weight: K posunu ve vývoji je odsouzeno jen pár bláznů, kterým nejde v první řadě o komerční úspěch a stamilionové prodeje ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 6. 5. 2010 13:40

Aha, takže to stojí a padá na tom, co považujeme za krásnou grafiku.

On je to vlastně vyblitej hnus:
Obrázek
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 6. 5. 2010 13:42

Já jsem asi divnej, ale audiovizuálně na mě třeba MW2 zapůsobilo mnohem víc než celá Crysis. A to jede na enginu, kterej, pokud vím, má taky kořeny v UE. A nepochybuji, že MoH na tom bude ještě podstatně líp, například výbuchy vypadají proti MW o dost propracovaněji.
Naposledy upravil USER47 dne 6. 5. 2010 13:43, celkově upraveno 1
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 6. 5. 2010 13:42

No grafika u her je třeba protože když to vypadá už moc hnusně tak to kazí zážitek ze hry
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 6. 5. 2010 13:44

Weightlifter píše:Takže se máme raději zastavit ve vývoji? Taky jsme mohli zůstat na Quake 3 enginu

ja na quake 3 enginu zustal :D alespon na quake live ano :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2010 13:48

Dreamer: No tak snad nechceš srovnávat kreslenou grafiku a pokusy o realističnost :-)

USER: Však já neříkám, že hry na UE3 jsou nějaký grafický odpad :-) Ale prostě je na nich znát, že neběží na moderním enginu :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 6. 5. 2010 13:50

Nechci. Realistiku mám, když se kouknu s okna a nepotřebuji k tomu 2GB grafické paměti. :)

A víte co, nechte si tu svoji honbu za dokonalým enginem. Já jdu hrát hry.
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 5. 2010 18:45

Osobně dělím grafiku her na 3 kategorie:
1) Realistická - dosud neviděná, pár her se blíží.
2) Normální - poznám bez problému, na co to vlastně koukám, tu a tam nějakej frame nebo jeho malá část vypadá skoro až reálně. Jsem spokojen, nemám výhrady, protože furt je to jenom hra a jako taková mi jasně zprostředkovává informaci o tom, kde se v onom virtuálnu nacházím. Např. Grid, Driver PL, Mafia, NFS 6+, COD 1+ atd.
3) Hry, na kterých je znát, že už jsou dost staré, místy může být problém rozlišit, co má co vůbec představovat. Např. Tomb Raider 1
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod USER47 6. 5. 2010 19:01

On ten MoH alespoň na těch videích už dost fotorealisticky působí. Pusťte si třeba tenhle trailer:

A teď si představte, že by někdo některý části vystříhal a vmíchal je do běžnýho traileru na nějakej válečnej film. Pochybuju, že byste poznali, že je něco špatně. Zejména ty letecký pasáže vypadaj famózně, ale díky ostrejm texturám, dobrejm animacím a bump mapám kam se podíváte působěj i ostatní záběry velmi reálně. Samozřejmě že ve fullHD by to asi bylo horší, ale minimálně na tom pseudo720p je to občas od reality k nerozeznání.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 5. 2010 19:30

No, to mi přijde trochu silný říct, že je to od reality k nerozeznání. Nicméně tenhle trailer jsem měl staženej v 720p s 60 FPS...vypadalo setsakramentsky dobře.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod USER47 6. 5. 2010 19:34

Dá se to stáhnout někde, kde to není zmršený tou youtubáckou debilní kompresí? Na oficiálních stránkách hry to ke stažení v HD není...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 6. 5. 2010 19:34

co si budem povidat ...vypada to kürevšky dobre :D celkove mnohem lip nez MW ..a ty animace =) pokud to takove bude ve hre, tak se jeste omluvim unreal enginu =)
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka