Medal of Honor (2010)

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 6. 10. 2010 00:52

Open beta není špatná, bohužel textury jsou opravdu místy slabší, celkově mi příjde hra dosti dynamická, tak to má být. A aspoň ji někdo hraje na rozdíl od MW2 :(
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 6. 10. 2010 06:03

Betu nehraju. Ne, že bych nechtěl, ale je to jen na tři nebo čtyři dny a protože dneska zase jedu na týden tvrdnout do Jihlavy, nemá to cenu :/

PC: Jestli fakt nikdo MW2 nehraje, tak se nedivím. Ta hra je *****, navíc PC verzi silně ublížil ten kreténský systém spojování MP her ala konzole.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 15. 10. 2010 15:19

hra je takova..no ...zajimava :D skripty nemam rad :D ..jakmile se podle nich nejede...tak vas hra dal nepusti ...takze obcas mirite na typka za kulometem..ale hra vam ho stejne nedovoli zabit, pokud nespolupracujete se vsema clenama tymu, podle toho jak oni chteji.. jinak do pulky takove proste tralala ...a od pulky musim rict, ze me to asi aj bavilo vic jak mw2 ..hrajete za ruzne lidi..ale pozdej se vsechno pekne prolina..a konec taky nebyl zrovna pohadkovy jak je zvykem...tak spokojenost.....jen herni doba snad ani ne 5 hodin je ehm =)

(fps bylo znacne zahadne..mezi 30ti a vic nez 50ti..meli tam neaky divny skaredy kour..ktery tomu fps dost ubiral...nevim proc ..kdyz byl hnusny :D )
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 15. 10. 2010 19:23

Kvalita grafiky je ale hodně slabá, textury slabé nějaký podivný AA, ale jinak se to nehraje zase tak špatně
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 15. 10. 2010 19:39

grafiku sem neak ignoroval ..libilo se mi, ze to bylo v celkem prijatelnych horach..coz se v jinych hrach moc neukazalo .....a stacilo mi to....ono tech pet hodin ubehne tak rychle..ze proste neni cas hledet na detaily :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 15. 10. 2010 19:46

Ale je to aspoň hra co dokáže pořádně vytěžit 4 jádro i když tady to nebylo tak třeba ale je důležité že když se chce tak to jde
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MoSSiN 16. 10. 2010 15:53

Weightlifter píše:Ale je to aspoň hra co dokáže pořádně vytěžit 4 jádro i když tady to nebylo tak třeba ale je důležité že když se chce tak to jde


4 jadro ? :D si delas ***** ne ? :D na 2 jadru 2.5 Ghz to jede na po masle a ty tu neco budes rikat o 4 jadru jo ? :D pche
MoSSiN
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 10. 2010 15:57

Nj, ale když má čtyřjádro je celkem pěkné, když ho hra taky využije :-) Ne jako většina, co se sotva plácají někde kolem druhého jádra...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MoSSiN 16. 10. 2010 22:14

SCobra píše:Nj, ale když má čtyřjádro je celkem pěkné, když ho hra taky využije :-) Ne jako většina, co se sotva plácají někde kolem druhého jádra...

pekne to je ale k cemu dnes pouzijes 4 jadra ? HM ? beztak jenom na PC paris a je ti to uplne k nicemu... :tleskani
MoSSiN
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 16. 10. 2010 22:32

Jestli mám nějaký titul asociovaný s druhou světovou válkou, je to Medal of Honor. Nečekal jsem, jak mi bude chybět druhá světová válka, než jsem začal hrát kampaň. U MP bety mi to bylo jedno, ale tohle pro mě není Medal of Honor. Mohli to vydat pod jakýmkoliv jiným titulem, třeba Battlefield nebo Call of Duty. Proč zrovna Medal of Honor?
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 10. 2010 22:34

MoSSiN: Nechápu otázku... Vícejádra jsou na trhu už pár let, bylo by od vývojářů celkem vhodné, kdyby se je uráčili ve hrách využívat (aspoň v AAA). Takže odpověď je jednoduchá - nevyužiju je, když je málo která hra podporuje.

oneil: CoD to být nemohlo, tu značku vlastní jiná firma ;-) CoD mělo asociováno s druhou světovou určitě víc lidí než MoH a přes to z něj udělali moderní akci... Druhá světová prostě dneska už neletí, dneska letí konflikty na středním východě...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 16. 10. 2010 23:19

hmmm dohrano ,, par super momentu by se naslo ale jinak me docela stval pristup ze nektere veci proste byly tak naskriptovane ze jinak nesly udelat nemluve o desnem tunelu a silene kratke to bylo , hrano na hard , ted asi tier 1 mode
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 16. 10. 2010 23:23

Kampaň právě dohrána. Výborné to bylo, ale šíleně krátké :( Konec byl IMBA :'( Fakt se mi to líbilo, daleko víc než MW2. Obvykle mi skripty nevadí, ale zrovna tady je autoři nedokázali nijak slušně zamaskovat, takže veškeré skripty a omezování hráče zde byly děsně okaté :( Přesně jak píše inexplicit...

8/10, sice s odřenýma ušima, ale přece. Pro mě to byl zážitek. Kromě těch okatých skriptů a možná až přílišného omezování hráče mne nejvíc zklamala délka kampaně, ona ta kampaň totiž byla výborná a i téma boje s Al Kajdou v Afghánistánu tam bylo velmi dobře podáno. Fakt dobrej singl, jen příliš krátkej a příliš okatý skripty :(
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 10. 2010 11:13

Hrál jsem asi jen hodinu a vůbec se mi to nelíbilo.. Co to má bejt? Jezdím na čtyřkolce v horách, v cestě mám šutry jak hovado a jezdím přes ně, jakoby tam nebyly? WTF? Tohle mi hodně zkazilo požitek, byť je to začátek.. Ve všech ostatních hrách šutry apod. překáží, brzdí atd., ale tady ne, tady to je jen textura na rovném povrchu.. Taková drobnost a mně to zkazí náladu :( Jinak se mi to stejně moc nelíbí, není to vůbec optimalizované, i UT mi běžel líp na stejném enginu, kdyby to radši udělali na enginu, co běží v MP...
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 17. 10. 2010 13:57

Tak dohráno. Hrací doba směšně krátká,jinak docela slušná zábava, nevybočující z průměru. Líbila se mi pasáž ve vrtulníku, čtyřkolky hrozná nuda(nejhorší bylo to dokonalé brzdění).

MW2 pro mě osobně lepší zážitek.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků