Left 4 Dead 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 12. 2011 01:25

Tak mám za sebou dvě kampaně z l4d2. Dead center docela na prd, Passing je fajn. Nicméně mám z toho podobnej pocit, jako když jsem hrál prvně COD2. Drobný změny, ale přeci už to není ono :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 12. 2011 01:21

Poslyšte, tohle ale je vážně nějaký divný, vždyť se to nedá hrát! Není jeden jedinej level, abysme ho jeli ve čtyřech. Jestli jedeme ve dvou, je to úspěch. Často jsem sám, jednou za půl hodiny se někdo připojí, ale zkrátka je to naprosto prázdný. Jak jsem řekl, projetí jednoho levelu nebo nedej bože celý kampaně ve čtyřech, je zcela nemyslitelný. V jedničce, když se někdo odpojí, do pár minut je tam náhrada. Tady prostě ne.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 12. 2011 14:22

Jednička je IMHO lepší. Ale spíš vidím problém v tom, že buď nehraješ ve správnou dobu nebo správný režim. :D Prostě si spíš sežeň nějaký známý a nečekej na cizí.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 12. 2011 14:30

Hrál jsem cca od 22:00 do 1:00, takže typická herní čas. Režim kampaň, jak jinak. Známých pár mám, ale sejít se je dost problém.

Jde ale o to, že v jedničce tyhle problémy prostě nejsou. Připojíš a hraješ. Prakticky vždycky jste ve čtyřech.

-- 14. 12. 2011 14:31 --

Mně se ve dvojce líbí ty rozpady mrtvol, jinak nic moc no :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 2. 2012 22:24

Tak jsem si konečně prošel komentáře tvůrců (u jedničky po víc jak roce hraní...to je vostuda...), docela zajímavé, ale tak trochu polovičaté a místy roztahané.

Jinak mám problém, L4D2 se mi nechce z minimalizování obnovit, resp. obnoví se jen výjimečně. Většinou se hra ukončí nebo přestane odpovídat. Vy s tím nemáte problém?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 9. 2. 2012 12:31

Source hry mají obecně problém s minimalizováním. Zkus to pouštět s příkazem -windowed -noborder s tím, že i v tom windowed režimu nastavíš svoje plné rozlišení. Noborder zajistí že to budeš mít bez okrajů okna, bude to vypadat jako fullscreen a přepínání na plochu by mělo jít rychleji.

Možná, když ti to nedovolí nastavit vyšší rozlišení, ho budeš muset vnutit přes příkazy -w xxx -h yyy. Kde xxx je šířka v px a yyy pak výška.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 2. 2012 15:57

Hm, uvidím, zas tak mě to nepálí, akorát mě to udivilo, protože v jedničce s tím žádnej problém nemám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 12. 2012 22:10

Nemá někdo jedničku nebo dvojku v inventáři, případně klíč? Chci to na dárek.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 5. 2013 16:02

Tak to je pecka

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 31. 5. 2013 22:27

Sice husty, ale mohli by delat spis na HL3, nez na takovych chujovinach :D
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 5. 2013 23:48

Vždyť je to uživatelská kampaň.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 1. 6. 2013 10:14

Ahaa sorac to jsem nevedel, ono dost veci u Valve vzniklo z komunity, tak aby i HL3 si nemuseli udelat lidi sami.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků