Left 4 Dead 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2009 22:10

Hm, ale jinak zničitelnost okolí na nule. Ani hrající radio nejde rozstřelit.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Fever 14. 11. 2009 10:50

Ja a jeden môj známy plánujeme si objednať 4pack pre zľavu, no zatiaľ sme len dvaja (teoreticky traja) a čas predobjednávok sa kráti... :/ Nemal by niekto záujem?
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod christian 16. 11. 2009 01:22

No krátí, konečně. Údajně bude možno hrát už od 6 ráno v úterý..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod jezek 18. 11. 2009 11:39

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 21. 11. 2009 20:54

parada potreti zresetovane statistiky a achievmenty to fakt neni normalni
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 11. 2009 20:56

Konečně jsme dali demo na experta...ale bylo to teda vostrý...došli jsme všichni 4.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 21. 11. 2009 20:59

Já chcu taky s někým demo na experta. :mrgreen:
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod christian 22. 11. 2009 00:12

Sasakr píše:Konečně jsme dali demo na experta...ale bylo to teda vostrý...došli jsme všichni 4.

V plný je expert v realism modu vostrý :)

Alianna Hitomi píše:parada potreti zresetovane statistiky a achievmenty to fakt neni normalni

Bohužel normálka.. Mně se to furt ztrácí a pak znova objevuje.. Sice vyšel teď update, ale ten to neřeší :/
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod newborec 24. 11. 2009 00:42

To Sasakr:

Předpokládám, že pokud bys hrál plnou hru, změníš názor. Přesto se pokusím některé Tvé názory vyvrátit.

- ještě v životě jsem neviděl datadisk, který by měl tolik změn oproti jedničce - i víc map, delší herní dobu atd. Na datadisk se toho prostě změnilo moc.
- atmosféra nezmizela. Jen počkej na Heavy Rain. I zvuky jsou děsivější. Možná že v té části z dema je to za dne a celé takové vyvedené v pastelových barvách, ale to je jen proto, aby byla taky nějaká změna, ne furt jenom temnota, která mi u jedničky nakonec vadila.
- pocit, že by měli postavy radost ze zabíjení - spíš si dodávají odvahu, ne?
- Muzika se hodnotí těžko a je to subjektivní. Já jsem i s ní spokojen.
- Spitter není vůbec zbytečná. Když máš zdraví skoro na nule a flusne ti pod nohy když je kolem tebe horda, uvidíš, jakou to dokáže udělat s tvým zdravím paseku. Šavle z Boomera neubírá zdraví, jen přiláká hordu.
- rozmanitost zbraní je jednoznačné plus. Stejně jako další typ bomby a granátomet. Ten je silný, ale nutí tě přemýšlet a taktizovat, protože pak už nemůžeš nést žádnou jinou palnou zbraň.
- Meelee zbraně tuto hru nesráží, naopak, vyzdvihují její hratelnost. Prakticky nepoužívám pistole, lepší je sekera nebo meč, najednou setne člověk i několik zombíků najednou. A jak je horda okolo, je to lepší mlátit hlava nehlava meelee zbraní, než zoufale přebíjet pistolky.
Kytara je možná nerealistická, ale zase zábavná. Proč by to mělo nějak přesně reflektovat realitu? Mají snad special infected reálný předobraz ve skutečnosti? Běhají snad po ulici infikovaní lidé, co tě chtějí sežrat? Trochu objektivity a soudnosti, prosím!
L4D 2 je především adrenalinová akce a horko a nepříjemně po těle ti bude i za světla, to mi věř.

Do plusů bych za sebe rozhodně dal vylepšenou grafiku celkově, hlavně textury. Pak rozmanitost levelů. Pak zvýšení obtížnosti. Častější nabíhání hord, k tomu ještě multiplikované útoky bossů.

Z tvých minusů - atmosféra se neztratila, naopak. Napětí stále cítíš na každém kroku. Meelee zbraně jsou jednoznačně plusem hry. Do jedničky je budou muset dodělat, jinak mapy z ní všichni přestanou hrát. Ano, člověk může zombies mlátit každou zbraní, ale meelee zbraní je zabiješ povětšinou na první dobrou.
Intro je výbormé, slabší ani náhodou.
že hra vytuhávala? Hrál jsi první verzi dema... :-)
Zničitelnost prostředí na nule? Tohle je hra o ničení zombíků, ne poklidná vycházka po okolí. :-)

Zatím je hra pravda zabugovaná. Tanker mě v Dead Center navalil na nějaký kus nábytku a pinkal si se mnou o zem. Když ho soudruzi ve zbrani dodělali, samovolně, bez ťukání do klávesnice, moje postava rytmicky nadskakovala. Nemohl jsem ven. Šipky, skrčení, skok, nic. Prostě jsem přirostl ke dřevu. Čekal jse na záchranu od dalšího bosse, nic. Tak jsem si hodil pod nohy pipe bomb a byl jsem sice polomrtvý, ale zároveň i volný.

L4D 2 bych vážně doporučil každému hráči jedničky. Podle dema to neberte, zážitek je velmi různorodý a opravdu velmi intenzivní. Nové položky dodávají hře obrovsky nové šťávy a já se jí nemohu nabažit.

Mmch: víte někdo, jak je to s češtinou? Kvůli příběhu jsem si zapnul titulky a hle, i v cz verzi L4D2 jsou anglické. V demíčku jsou přitom české i poudačky přeživší čtyřky. Říkám si, jestli to není nedávným updatem, kde bylo něco o lokalizačních souborech. Pár jich orpavili, zbytek možná zmrvili. Snad to opraví. Ne, opravdu nemám zapnutý anglický interface Steamu. Skutečně je český.
newborec
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 11. 2009 01:28

No asi to vyznělo dost negativně, to co jsem psal, já to beru jako úplně jinou hru, s jedničkou to prostě nejde srovnávat. A to demo hraju skoro denně, tu a tam si dáme only meelee round atd. Tamto byly moje první dojmy ;-)
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod newborec 25. 11. 2009 01:26

Sasakr: jasně :-) Ale demo je furt jen demo, jinak ty mapy mají opravdu obrovskou šťávu. Zkus u kamaráda a uvidíš,...
newborec
First Blood

Odeslat příspěvekod gree.n 27. 11. 2009 13:57

29 achievementov so far.. mna to bavi o dost viac ako jednotka, tu ked si teraz zapnem mi tam strasne chybaju melee zbrane, baseballka/katana/sekera so zacakanou obrazovkou je *yummy*, finale su menej o kempeni /Dead Center a Parish vobec/, kampane su take zaujimavejsie, nie iba les/tmava ulica/budova, Hard Rain neskutocna atmosfera^, obtiaznost je vyssia (tj minimalne dva achievementy - vsetky kampane na expert a dokoncit experta v realisme nedam xD), Spitter je najsilnejsi Special Infected ked s nou viete hrat, najma v Scavenge - tento mod je dalsie velke plus, taky zabavnejsi rychlejsi Versus.. co mi velmi vadi je ze mi hra casto hlavne v scavenge pada, hlasi engine error, dufam ze to fixnu co najskor.. a ze poznam len troch ludi co to hraju :D stats vyzeraju ze uz su ok, snad
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 11. 2009 14:09

(no Tebe jsem tu už neviděl...)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 11. 2009 19:44

Jste schopný mi někdo vysvětlit, proč mám ve hře ping 500-1500ms a je to naprosto nehratelný, když u mě je to v pořádku?

Obrázek

Dělal jsem spoustu testů, příkazovej řádek, jitter tam sice nějakej je teď ve špičce, ale tak to by snad neměl bejt problém. Tak proč sakra? Ostatní hráči držej pingy kolem 250 aspoň, i když teda i to je hnus.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mirdasl 27. 11. 2009 20:35

Pročti si tady diskuzi http://www.databaze-her.cz/hry/left-4-dead-2/diskuze/
Najeď na 21.11.2009 15:09:58 a nahoru scroll
Nic? napiš co a jak
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka