Red Faction: Guerrilla

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod inexplicit 23. 9. 2009 09:05

Weightlifter píše:Ale grafika slabá jak vidím

takze ...musim rict...ze kdyz to zapnu.........libi se mi to na te "cele" plose vic, nez na tech vsech screenech na internetu =D... "libi" resp....pusobi to graficky dostatecne na to, abych byl ochoten si to zahrat :D (takovy wolfenstein sem "ochoten zahrat" nebyl)

vse na max, (AA 8x) fps vidite sami

http://img12.imageshack.us/img12/3527/r ... 561885.jpg
Obrázek

http://img200.imageshack.us/img200/5741 ... 563225.jpg
Obrázek
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 9. 2009 09:08

Skoro jak GTA :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 23. 9. 2009 09:13

No ten hl. hrdina určitě :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 9. 2009 09:15

I ta mapka a i celkově screeny působí podobně :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod inexplicit 23. 9. 2009 09:32

hlavni hrdina tady mi prijde lepsi...
libi se mi hratky se svetlem - paprsky svetla z oken...pohled z napul zdemolovaneho baraku proti svetlu je proste peknej (- kdyz si to nastavite ..- nastaveni je celkem zvlastni..po te co sem nainstaloval nove catalysty 9.9...tak se mi v nastaveni z cista jasna objevila navic prave tahle moznost...a jeste jakesi odlesky ostatnich objektu)

v gta 4 ja grafika velmi podivna...neni to typicky otexturovany model na jaky sem zvykly :D pri tom renderingu ..(pri rychlem otaceni) ..mi prislo ze to je jak neaka sitka =D ci zrni :D ......je to pekna hra..ale vykonu to zere myslim vic nez by takova hra potrebovala=)

--

co se tyce RF ...premyslim jesi to nehraju na neakou hard obtiznost :D nebo sou ty hlavni mise ponekud obtiznejsi ..asi je to tim..ze sem zvykly behem mise ukladat...a vrham se do vseho po hlave.....tady se vrham do vseho po hlave..ale ukladat behem mise nejde.....tak asi proto :D..(inu mam strach..ze kdyz budu vyvrazdovat jednotky edf postupne....bude jich stale pribyvat (jakoby respawn) ..tak radsi rovnou plnim to..co se po me chce.....

mate zkusenost? ..jesi nejdriv vyzabijet vse zive..a pak nicit..ci kaslat na vse zive? :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 9. 2009 15:50

Na ty živý se vybodni. Budou chodit pořád, dokud nezalezeš do skrýše a co je horší, příběhové mise jsou sakra hard, postupně se zvyšuje počet edf vojáků, co na Tebe zezačátku plnění úkolu jdou.. Ale taky proti nim máš stále novější zbraně postupem času.. Žere výkon, se divíš? Víš, kolik to žere, když se demoluje? :D Když jsem zničil nějaký tři budovy a pár těch brněnejch vozidel, to bylo málo fps :D Úplně šíleně to žere hlavně při demolici a ani se nedivím, když je tam možnost ničit vše krom země, skal atd..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod inexplicit 23. 9. 2009 16:09

no....ten vykon sem myslel ke GTA ...nikoli rf ......protoze tady jesi to pri demolici vic zere.. sem nepostrehl :D jednoduse se rozjedu s nakladakem a naperu to pimo do stredu baraku ...takhle ponicim rychle vsechno :D ...fps se neak nehybe a jede to plynule i kdyz vsude nicim vsechno a do me pritom pali nakyma plasma puskama :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 9. 2009 16:23

Aha, sry, blbej mozek, nechápe :D Mě to při demolici docela skáče ty fps. Ale nevím, jestli je to grafikou nebo procákem.. I když se k tomu bouchajícímu a padajícímu baráku atd. otočím zády, pořád to skáče, spíš ten procák bych řekl, ale těžko říct..

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 23. 9. 2009 17:18

Fyziku počítá převážně procák.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 9. 2009 17:59

Njn, taky si myslím. Hlavně, že jsem ho před rokem kupoval kvůli výkonu.. dvoujádro 3 GHz a už nestačí omg.. I když, ony nestačí ani RAM :D Grafika se drží tak tak :mrgreen:

Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 9. 2009 10:15

ty mise maj neakou zajimavou obtiznost :D ..kdo pamatuje misi za obranu oazy pred tankama vii :D sem delal sestkrat aspon........takovy hry kde hrajete sam proti cele armade a pritom si to nemuzete ulozit..fakt nemam rad :D

edit...ok ...podle toho co je v EOSu je to jeste brnkacka .....to sem jedinej ..komu to prijde na "normalni" obtiznost trochu hardcore? :D ....to je v podstate nehratelne...jde o to jesi vas trefi nebo ne ..co to je za hry...kdyz zalezi vic na stesti nez na umu hrace... =) si nemuzu vychutnat..a spis z toho jde stres ............jeste par baraku a mam eos pod kontrolou..kazdopadne sem silne zklaman potencialem hry :-l

edit 2 ..a je to :D jeste se mi klepe ruka :D okamzite uninstal ..uz to nechci znovu zazit :D
potesilo me aspon zaverecne outro.....a nekolikrat prodluzovany zaver hry.....musim se uklonit..ze to trvalo tak dlouho...vetsina her jde zahrat za polovinu casu...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 9. 2009 16:42

A ta obtížnost :mrgreen: je fakt brutální

Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Gamebuster 29. 9. 2009 19:13

No však uvidíme Infamous X Red Faction: Guerrilla
Vyberte si ?

THQ X SONY

Red Faction: Guerrilla
http://video.google.com/videosearch?hl= ... &resnum=4#

InFamous
http://video.google.com/videosearch?hl= ... l=en&emb=0

Na každém je něco - Měl jsem možnost testovat dema obou her na PS3 a nepochybně jsou to tituly o kterých bude ještě mnoho napsáno.Já osobně se přikláním k Red Faction: Guerrilla, ale každý preferujeme něco jiného,že :lol:
Gamebuster
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 9. 2009 19:19

Srovnávat InFamous a RF je hodně odvážný :-) Nebo bych spíš řekl, že úplně mimo :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 9. 2009 20:33

Líbilo se mi video, které jsem sem dal, kde se porovnával Prototype a inFamous. To byl totiž takovej podobnej žánr :mrgreen:

Xperia X
Mrak
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka