Red Faction: Guerrilla

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 16cmfan 28. 8. 2009 17:14

Tak co, tešíte se na tuhle hru? Vyjde za cca 3 tydny. Kdy plánujete recenzi na doupe? A bude doufam obsáhla, ne jako na bonuswebu.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 8. 2009 17:28

Aha, my ji ještě nerecenzovali jako konzolovku... to zní dobře, možná si ji zamluvím :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod 16cmfan 28. 8. 2009 17:47

No voni práveže recenzovali pc verzy...a je to dost trapná recenze, proto se obraciam ve víre na moje milované Doupe :-) Nejakej rozbor, hw naroky, porovnani grafiky a poradne piplani se s moznosti enginu(destrukce atd.) tohle sem cekal, oni se tam jen zmohli, ze na pc verzi nezaregistroval zadne problémy...no to je mi ale veledulezita informace :D to jakoby rekli, ze normalny osobný auto ma 4 kola :D
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 8. 2009 17:53

Tak popiplat se s tím popiplám, ale s mým strojem většinou moc nároky neodhadnu (pravda, grafika tu sestavu pomalu začíná brzdit)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 8. 2009 17:55

PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 16cmfan 29. 8. 2009 00:50

Jo to vím, ale tohle je jen pc verze...tak proto, když tak prosim admina aby to jeste dopsal ze jde o PC verzi...
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2009 09:16

Vždyť já vím, že jde o PC verzi. Ale předpokládám, že budou v podstatě stejný, takže by mohly stačit dojmy z konzolové verze.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 16cmfan 29. 8. 2009 09:41

Njn, ale když už sme začali ;-)
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 8Paul 30. 8. 2009 10:25

Tak já hlavně doufám, že se nebude opakovat fiasko jako s Saints Row 2 jehož PC verze je otřesná, asi nejhorší konverze co jsem kdy viděl..podle bonuswebu se PC verze RF povedla, tak snad : ).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 16cmfan 30. 8. 2009 11:22

Já si radši pekne krásne počkam na recenzi od Doupe od Ertefola, ten mi slíbil, že natom zamákne, že? ;-)
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 8. 2009 21:58

Už to máme dokonce v redakci, někdy v průběhu týdne to snad přijde mi domů, takže do 14 dnů by ta recenze snad mohla být ;)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 31. 8. 2009 06:23

16cmfan píše:Jo to vím, ale tohle je jen pc verze...tak proto, když tak prosim admina aby to jeste dopsal ze jde o PC verzi...

Je to v PC sekci, není důvod to přejmenovávat ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod 16cmfan 13. 9. 2009 10:52

Tak sem si to "požičal" z internetu, aby som vedel, čo budem kupovat ( hru si kupim origoš kvolu windows live- tj, piratska verzia nema moznost save/load bez tejto registracie a platneho serial key)

moje dojmy z hry:

-grafika je vyvážená, nebije do oči(crysis to nieje) ale na druhu stranu plni dokonale svoj učel

-fyzikálny engine ma pravdupovediac este viac nadchol ako som očakával, prakticky každá budova padne stále iným spôsobom, pôsobia naňu fyzikálne zákony príťažlivosti, krásne rag-doll efekty aj ked niekedy je poznat prelínanie objektov alebo visenie objektov/budov vo vzduchu

-troska nepodstatne ale zvuk skripajucich a rútiacich sa budov ma dostával do varu

-kampan som nemal moznost prejst a zahrat poriadne kvoli absencii save/load ale oslobodil som prvu cast marsu ( s nazvom Parker), hra sa hraje na akýsi freeform mix, kde máte slobodu jednania co a kedy vyhodíte do vzduchu, hra vas nikam nenuti ist pokial sami nebudete chciet, mozete sa prechádzat po "celom" marse ( za predpokladu, ze sa dostanete do inej casti-su vecsinou uzatvorene, alebo som proste nenasiel inu cestu)

-mal som si radsej setrit na toto ako na A2, na 1mhz výkonu dostaneme orgie v podobe najlepšieho fyzikálneho enginu ( niektore hry ho mozno prekonaju v počte interakci-cell factor) ale casticova fyzika ktorú predvádaz GEOMOD 2 engine je fascinujúca a prakticky nemá konkurenicu

-hra má minimálne nároky na hardware, ani pri večších výbuchoch mi hra nespadla pod 20fps, kde bola limitom zrejme graficka karta-detaily pri ktorých som hral- 1024x768, DOF-on, shadows-medium, particle-medium, soft S-dis

to je zatial všetko, dúfam, že to nezmazete

EDIT: stači vytvorit offline ucet priamo v hre a da sa saveovat :)
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 15. 9. 2009 09:37

16cmfan: Čéče, tak to si Guerillu nejspíše koupím ^^ Red Faction jedničku jsem měl hodně rád, už ta měla velmi dobře udělanou destrukci prostředí (v Guerille je ale destrukce prostředí potlačena a naopak vyzdvihnuta destrukce budov - to je pochopitelné, je to převážně exteriérová hra). Jinak jsem hrál demo na PS3 a musím říct, že se mi fakt líbilo. V tom demu jsem měl úkol získat walkera (chodícího dvounohého robota) a i když neměl žádné zbraně, ten robot díky fyzikálnímu enginu dokázal nadělat hezkou paseku :twisted: Otravnej bunkr jsem jednoduše zašlápnul a troufalé autíčko motající se jak kolovrátek jakbysmet ^^ :-* Prostě to vypadá na hodně dobrou a svižnou akci :-))
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 15. 9. 2009 09:50

Koukám, že ráno měla datum vyjití 18.9. a teď má 21.9. :hm
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Další stránka