Insurgency - hardcore taktická akce

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chemist 22. 12. 2009 22:44

USER47 píše:Já myslel HW náročnost:).

Co se obtížnosti týče, tak až trochu poznáš mapy, tak se to zlepší. A třeba v některejch push mapách za insurgenty není problém si pořádně zastřílet, i když jsi nováček (karkar, sinjar, buhriz atd...)

Jsem si pohrál s "lehce" a "náročnost" :)

Jináč já teda v tuhle chvíli jsem doma (= latency 850 a výš), takže až kolem Silvestra to můžu znovu ozkoušet. Jsem se přidal přeci k mariňákům, nebudu trapčit s kalašnikovem :-D
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 28. 12. 2009 11:14

Nemaj náhodou někteří hráči vypnutou "mlhu"? Teď nevím jak se ta mapa menuje, ale na začátku se dobývá kopec, kde vlevo je bod A a bod B je u mostu. Nevidím nepřítele a on z "mlhy" z mostu střílí dost přesně na A. :hm
Psycho vlk Wolf
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 12. 2009 11:47

Wolf: to musím nějak vyzkoušet, na 100% z mostu (B) na tu vrátnici (A) vidět není, je vidět tak do půlky (max 3/4) tý cesty = k autobusu... jseš si jistej že neleželi někde mezi těma autama v půli cesty už nebo někde shora od té podélné zídky?

(mám to na úplné maximum tu grafiku)

edit: teď jsem to zkoušel a ta závora a prostor na vrátnici se mně vykreslí až odsud takhle daleko od mostu - u tý boudy s nasprejovaným husajnem:

Obrázek

možná že ležej právě v tý boudě a snajpujou :-)
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 28. 12. 2009 12:10

Psycho vlk Wolf píše:Nemaj náhodou někteří hráči vypnutou "mlhu"? Teď nevím jak se ta mapa menuje, ale na začátku se dobývá kopec, kde vlevo je bod A a bod B je u mostu. Nevidím nepřítele a on z "mlhy" z mostu střílí dost přesně na A. :hm

Dost možná si taky kontrolují situaci krajem obrazovky. Zkus si to, když se natočíš, vidíš do dálky lépe, než když koukáš přímo. Každopádně jsem ještě nezažil, že by se áčko krylo až z mostu, na to je to opravdu hodně daleko a ani tam není volný výhled. Spíš na tebe stříleli odněkud, odkud jsi je neviděl.

btw: mapa se jmenuje sinjar a je to jedna z nejtěžších map pro US...ještě společně s karkarem. Obvykle hraju na serveru, kterej má časovej limit půl hodiny, s menším časovým limitem se to snad ani nedá, pokud nejsou insurgenti úplný loseři.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 12. 2009 12:22

včera jsem pařil mapu DUST2 z CSka a pořád mně to padalo, pak i office a zase - vše co se musí dodatečně při spuštění sosat mně pak padá :-| ... co s tím :hm

sinjar moje nejoblíbenější za aláhy jako support s kulometem ^^
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 28. 12. 2009 12:26

Já CS mapy nepařím, tak nevím. Včera jsem zářil na sinjaru nejdřív s RPK a pak jsem objevil kouzlo Falky. Teď jak předělali ty mířidla, tak je to fakt skvělá puška...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 28. 12. 2009 12:57

Taky jsem to zjistil, že když se koukám jinam, tak bokem vidím dál. Ale na zaměřování je to dost k ničemu.

No v té boudě z Husajnem byly naši a nikoho jiného jsem si za vozidly a ani nahoře vpravo za zdí nevšiml. Vše šlo od mostu. Většinou od jeho levé části. I přes snipu jsem nikoho neviděl. :hm
Psycho vlk Wolf
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 28. 12. 2009 13:03

Vlk: Z mostu se dá pokrejvat silnice až někam k autobusům, ale určitě ne až na áčko, leda jako palba naslepo.

Mimochodem, párkrát jsem si všimnul takovýho problému se střelbou. Občas se mi stane, že narazím na protivníka, přepnu do mířidel, pokusím se vystřelit...a nic. Musím zmáčknout myš víckrát, aby zbraň reagovala, přičemž mezitím jsem obvykle už mrtvej. Nestává se vám to taky? V myši problém určitě není, děje se to jen v insurgency...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 28. 12. 2009 17:37

Tak nevím no.

Jo s tou nestřelbou se mi to stalo taky, ale přisuzoval jsem to zaseklé zbrani. Tudíž znova přebít. :-D
Psycho vlk Wolf
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 28. 12. 2009 18:36

Prý je to bug, snad způsobený přebíjením. Občas se mi to taky stává.

Damn, to jsem myslel, že trik s krajem obrazovky znám jen já. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 28. 12. 2009 18:36

Dreamer: Trik s okrajem obrazovky jsem se naučil už v AA2, na bridge mapě to bez něj nešlo:-D.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 12. 2009 20:02

fajná pařba :D ... já musím ještě poznat mapy a potrénovat (hlavně rozlišování našich od amíků 8-D ) ... dneska jsem měl pár dablkillů že jsem se nas*al a vylít na náměstí s kulometem a 2 vždy stačil střelit do xichtu než mně dostal snajpa ale moc jsem taky chcípal - hlavně na jednom žebříku kam jsme všichni lezli jsem to vždy schytal - někdy proto že jsem se tam zasek a nemoh jsem se hejbat :-))
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 28. 12. 2009 20:06

Dobrá hra. Almaden je asi jediná push mapa, kde maj US jednotky vůbec nějakou šanci:). Ale stejně mám raději spíš jiný mapy.

btw: Fuck8r - přidal jsem si tě na steamu, tak když budeš mít chuť, můžeš mě autorizovat. Pak se navzájem uvidíme, když budem hrát, a rovnou se můžem připojovat k tomu druhýmu do hry.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 12. 2009 20:11

já s tím neumím, když dám friends tak tam nikdo není :'(
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 28. 12. 2009 20:14

Když vlezeš do záložky "komunita", tak bys tam měl mít odkazy na svůj profil, jeho nastavení atd...Tam bys to pozvání někde měl mít.
USER47
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka