Deus Ex 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 16cmfan 2. 1. 2012 00:06

Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 1. 2012 00:07

A mas nejnovejsi verzi cestiny (tusim, ze publicbeta3)?
Mi ten preklad neprijde spatny ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 00:13

Tu Betu jsem stahl primo z tech jejich stranek co postoval 16cmfan. Byla to 5ka.

Ajo Usere, to zkusim jestli to nerozjedu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 1. 2012 00:22

U bety4 pro Missink link jsou pro lepsi kontrolu nechane u jednotlivych titulku i jejich cisla (napr: 12345_Pokracovat). Mozna to tak bude i tady, u publicbety to neni. Jenom at vis, kdybys to nahodou zprovoznil ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 2. 1. 2012 00:23

Lojza: A nahoď si tam enb, vizuálně se to posune na jinej level...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 00:26

Narocnost se predpokladam zvedne. :X

Ja jsem to totiz chtel hrat ve 3D a to taky neni zadarmo. :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 2. 1. 2012 00:31

Náročnost v ENB zvedaj hlavně reflexe a podobný pokročilý efekty, ale ono to můžeš zapínat a vypínat všechno zvlášť. Já tam jen stáhnul barevný filtry, jinak jsem to hrál bez SSAO, odrazů a dalších žroutů výkonu a zkousla to i moje Ati 3850:).

Screeny zde:
viewtopic.php?f=505&t=1076400&p=8409051#p8409051
http://imgur.com/a/RaEW5

Je to celý trochu barevnější, kontrastnější a celkově rozmanitější.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 00:59

Ty vole no tak to je bomba. Ted to sice nepise zadnej error, ale kdyz kliknu na Play tak to neudela vubec nic. Nekdy si rikam, jestli ma vubec cenu ty hry kupovat a ne jenom stahovat. :oops:

Jestli se to da i vypnout tak to zkusim. Existuje i nejakej optimalizovanej mod na to, aby to bezelo lip?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 2. 1. 2012 01:05

Autor enbdev udělal nějakej hotfix kvůli občasnejm záškubům, ale to bylo určený na neopatchovanou verzi. Později ten problém myslím napravily oficiální patche.

Modů obecně moc není, maximálně pár věcí na rebalancování augmentací apod, ale asi bych doporučil první průchod bez toho.

(jinak to enb se dá snadno vypnout, ani nepřepisuje žádný soubory, jen překopíruješ pár věcí do složky hry a poladíš efekty v příslušným ini souboru)
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 10:45

Tak kdyz jsem to konecne rozchodil, ta hra se mi zase zacala sekat. Ne konstantni FPS sekani, ale spis jenom kdyz se clovek presouval za roh, nebo kdyz se nacetl level a hrac se chtel rozhlidnout okolo(jako by se jeste docitaly detaily). Koukal jsem, ze je to celkem castej problem a hodne lidi si na to stezuje. Nicmene jsem ty mikrolagy vyresil optimalnim nastavenim, a ted uz je to v tolerovatelnych mezich.

Kde mam sehnat ten ENB patch? Kdyz to zadam do googlu tak mi napise, ze stranka neni dostupna. Maji tam pry i nejaky fix prave pro tohle zasekavani.

Jo a abych nezapomnel. Bez sekani mi to bezi jen v DX11, takze se 3D mam smulu protoze ten driver je jeste nepodporuje...

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 2. 1. 2012 13:53

Ten zasekávací hotfix podle mě funguje jen na dx9 módu a ve verzi před patchem.

Všechno najdeš zde:
http://enbdev.com/download_en.htm

Stáhni ten FX implant 2.0. Sice se tam píše, že je to jen na nvidie, ale funguje to i na ATInách.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 14:42

No prave na ty stranky mi Chrome pise, ze je nemuze najit. Ani v Exploreru. Vam to jde?

nVidii mam, takze to nevadi.

Jinak teda tu hru moc nechapu. Dojel jsem tu prvni misi stealthem. Nikoho jsem neuspal ani nezabil. Ukecal jsem toho mexikance aby pustil tu zenskou, ale stejne jsem nezachranil rukojmi. Tak nevim co jsem udelal spatne.

Jak to je potom pozdeji? Ma to nejaky nasledky, nebo jen prijdu o expy? A celkove? meni se nejak vyrazne ten pribeh, kdyz vyberu neco jineho? Popravde to hraju jen kvuli nemu.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 2. 1. 2012 14:54

Mně to jde, asi ti to blokuje provider nebo tak něco:). Někam ti ten soubor upnu.

Na rukojmí bys měl narazit v průběhu mise, jsou v prosklený kanceláři nad jednou z těch větších místností. Asi jsi je minul. Nějaký velký následky tady nejsou, akorát kdybys zachránil manžela Jossie Thorpe (ta ženská na konci), domluvili by ti slevu u jednoho prodejce zbraní. Taky tě za smrt rukojmích asi zjebe pár postav, ale nic to neovlivní. Ukecání mexikánce má rovněž svoje konsekvence, ale celkově nejde o nic, co by výrazně ovlivňovalo hlavní strukturu příběhu. Ta je lineární.

-- 2. 1. 2012 14:55 --

Tady to je
http://www.ulozto.cz/12165348/enbseries ... mplant-zip
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 15:09

Tak to je OK. Takze nijak vyrazne nemusim ani resit jestli to projdu stealthem nebo vsechny vystrilim, jedinnej rozdil je v expech, pokud to dobre chapu.

Dik za soubor. Necches mi jeste zkusit upnout ten stutter fix? Treba mi to pomuze.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 2. 1. 2012 15:15

Klidně ti ho upnu, ale nemyslím, že bude fungovat.

http://www.ulozto.cz/12165954/enbseries ... mplant-zip
"Reducing "stuttering" in game and applying speedhack to increase frame rate. Increased caching time and cache loading time in compare to previous version, added parameter UpperFPSLimit for reducing overheat of some videocards.
Those "lagging" depends from amount of precached files in folder "enbcache", so better to walk first by some different levels to accumulate them. Complete cache contain too many files to handle by videodriver (it crashes), but amount of files depends from graphical options of the game and videocard model, so no prob. The longer time you play, less stuttering you'll see. "enbcache" folder contating some files for NVidia card with all game quality options set to max. If yours different, delete enbcache folder."
USER47
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka