Deus Ex 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 6. 11. 2011 17:17

Kdy je vhodny cas hrat DLC? pred koncem hry nebo po? pripadne odpovedi prosim bez spoileru :))
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 6. 11. 2011 17:21

je to v skutku jedno.. ale môžeš, ak si ešte nehral pôvodnú hru si to takto kauzálne zladiť - takže po misii kde vojdeš do toto kontajneru alebo čo to je.. vypneš hru a pustíš DLC a potom zase zapneš po prejdení pôvodnú. Ale v podstate je to jedno.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 6. 11. 2011 22:43

Aha, ja myslel, jestli to neni zaclenene do hlavni hry jako treba v Mass Effect nebo Dragon Age. Pokud je to samostatne hratelne, tak je to jedno.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 25. 11. 2011 19:24

DE3 + všechna DLC dneska na Steamu s 50% slevou. U základní hry ta cena pořád není nijak zázračná a jinde se dá koupit lépe, ale třeba Missing Link za 5,5eur není špatnej.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 11. 2011 04:34

By mě zajímalo, jestli budou ještě nějaká DLC. Hádal bych,, že nikoliv :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 28. 11. 2011 14:13

Čeština na DLC by mala byť dnes večer (prvý build) najneskôr však v Stredu.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 29. 11. 2011 14:47

ROFL :-D

Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 11. 2011 12:00

Dobře nastříhané :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 12. 2011 21:59

Znovu jsem rozjel DX3, ale řekl jsem si, že udělám přesný opak toho do čeho mě tlačili autoři a jak se mi to samotnému hrálo nejpřirozeněji - že prostě vezmu 10mm pistoli kterou si vytuním na max. a budu jednoduše každého zabíjet, místo abych enemáky uspával. V zásadě to není problém, protože pistole má výkon (a tlumič), takže si vystačím. Pryxis cpu jenom do hackování, jumpu a icarus landingu. Ani větší item nepotřebuji, protože sebou nosím už jen jednu sniperku a pistole je malá.

Jenže jsem narazil na jeden problémeček.Na policejní stanici jsem nešel přes vrátnici. Uvnitř mě pak někdo viděl, a začala střelba. Nakonec jsem tedy vyčistil celou budovu (včetně subquestových postav) a splnil úkol. Vylezu ven - a jde po mě celý sbor. Ještě že mám save před tou krvavou lázní.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 28. 12. 2011 23:02

Řekněme, že toto by se dalo nazvat přirozeným sledem věcí. :mrgreen: Sotva lze očekávat, že po vyčištění policejní stanice budou okolostojící strážnící koukat, jak si hráč vykráčí z budovy a nic. :-)) Já si vstup do stanice vykecal, pár jsem jich uspal a pohoda... Ano, tohle po mně chtěli autoři, nicméně stealth přístup mi velmi sedl.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 29. 12. 2011 01:45

Já měl to samé, kupu *****ých policajtů v okolí, save jsem ale neměl, takže jsem utíkal. Utíkal jsem dost daleko, a když jsem dostatečně utekl, nějak se to pak napravilo.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 1. 2012 23:51

Tak jsem koupil DE na Steamu, nainstaloval, nainstaloval cestinu a ejhle. Error: Cant Find Language file.

Nevite co s tim? Nikde jsem ani nenasel jak odinstalovat tu cestinu, protoze mam podezreni ze je to kvuli ni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 1. 1. 2012 23:55

Nejde ta čeština nějak přeinstalovat? Jinak nevím, který steamový soubory upravuje, kdyžtak je zkus postupně promazávat a stahovat původní, jestli se to opraví. Samozřejmě ultimátní fix je kompletní reinstalace hry:). Každopádně co jsem tak viděl screeny z překladu, tak bych se češtině vyhnul velkým obloukem.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 00:01

Preinstalovat jde, ale vubec nic to nedela. Asi jo no..ze ja blbec tam vzdycky tyhle blbosti nahravam. Stahovat to znovu taky nechci. (ale kdyz nic nepomuze tak se tomu nevyhnu).

Jeste zkusim stahnout ve Steamu jinej jazyk a pak to hodit zpatky na AJ.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 1. 2012 00:04

Pak zkus umazat ze složky hry úplně všechno kromě těch pár velkejch souborů. Ty texty budou zašitý někde mimo (pokud je instalátor češtiny nedokázal nějak vecpat dovnitř těch balíků) a ušetříš si tak nejspíš většinu stahování.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků