Deus Ex 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 2. 1. 2012 15:53

Lo!Zza píše:Jinak teda tu hru moc nechapu. Dojel jsem tu prvni misi stealthem. Nikoho jsem neuspal ani nezabil. Ukecal jsem toho mexikance aby pustil tu zenskou, ale stejne jsem nezachranil rukojmi. Tak nevim co jsem udelal spatne.


A nespustils alarm? Rukojmí jsou v proskleným kanclu nad jednou z místností, na stole je bomba, která uvolní nějakej ten plyn. Já je našel už mrtvé (a znovu jsem to kvůli nim nerozehrával) a myslím že to bylo tím, že jsem spustil alarm (i když mě pak nechytili).
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 16:12

User - Diky, hned jak budu moct tak vyzkousim.

Ne, alarm jsem na 100% nespustil. Na to jsem si daval pozor, vzdycky kdyz mne videli tak jsem nahral save.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 1. 2012 16:27

Pokud rukojmí přímo nezachráníš, určitě se počítaj jako mrtví, protože v tý místnosti je plynová bomba s odpočtem. Ten je sice z praktickejch důvodů nastavenej tak, aby se spustil při Adamově příchodu (jen kvůli tomu, abys ho mohl zastavit dvě sekundy před detonací:)), ale pokud rukojmí úplně mineš, je logický, že na konci mise hra počítá s vypuštěním plynu.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2012 17:20

Coz je dost nepochopitelny vzhledem k tomu, ze jsem hral na city toho bosse, kterej mi tvrdil ze civilisty nezabiji. :D

-- 2. 1. 2012 18:08 --

holubek002 píše:U bety4 pro Missink link jsou pro lepsi kontrolu nechane u jednotlivych titulku i jejich cisla (napr: 12345_Pokracovat). Mozna to tak bude i tady, u publicbety to neni. Jenom at vis, kdybys to nahodou zprovoznil ;-)


Cestinu jsem zprovoznil. A mas pravdu. Jsou tam tu cisla, coz je extremne otravne. Doufam ze vydaji brzo final verzi...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2012 19:49

Nu, tak se pomalu prokousavam dopredu. Mam nejakych 8 hodin herniho casu a i pres to, ze mi vadi spise problemy technickeho razu, tak se do toho celkem slusne dostavam. Ta atmosfera a celkove zpracovani pribehu je dost solidni.

Jedu vsechno stealthem (nevim proc, ale ted takhle hraju vsechny hry - od Splinter Cella az po Skyrim), nepouzivam ani uspavacku - proste jim prolezu za zady (v tomhle mne to celkem zklamalo, cekal jsem vetsi vyzvu). Akorat mam dotaz - pocita se i kdyz Adam proboura zed a dostane chlapka za ni, jako zabiti? Protoze v te misi, kde jsem mel pro O'Malyho vystrilet ten pokoj, jsem neprisel na jine reseni. Vsechny jsem omracil, jen toho jednoho jsem nechte sejmul...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 6. 1. 2012 19:59

Jo, je to zabitie :/
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 6. 1. 2012 20:07

Já jsem se neprobourával zdí, šel jsem hlavním vchodem a po cestě jsem používal takedowny a uspávací pušku:).

-- 6. 1. 2012 20:07 --

Jinak myslím, že probourat zdí se můžeš i nonlethal, když místo rukou použiješ výbušniny...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2012 20:23

Kruci. No co uz...

Je na konci alespon nejaka statistika, kde se napise kolik jsem jich zabil? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 6. 1. 2012 20:48

Není:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 2. 2012 20:04

Ted jsou na Steamu v akci ty DLC. Chci se zeptat jak probiha ta aktivace? Ty veci dostanu hned pri dalsim spusteni hry? A to DLC Missing Link se spusti az po dohrani, nebo se to ukaze nekde v menu?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 23. 2. 2012 20:08

Missing Link sa spúšťa samotne v gameliste Steamu. Môžeš ho hrať kedykoľvek, nezáleží, kde si v pôvodnej hre.

Ostatné DLC - mal by si ich dostať pri postupe hrou presne vtedy, kedy ich máš mať. Tak napr. granátomet Ti dá Tong, peniaze ale asi získaš furt. Otázka je ► ako sa to správa pri loadnutej (už rozohranej) hre. Asi to budeš musieť dať od začiatku. Bonusová misia (mini DLC) máš taktiež od Tonga ak sa nemýlim.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 2. 2012 20:09

No, ja jeste zadnyho Tonga nepotkal, takze snad to vadit nebude. Ale asi to vemu kdyz je to tak lavne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 1. 3. 2012 13:22

Tak som rozohral dvojku Deusa... no zdá sa mi lepšie ako na prvý krát. Kurňa neviem, či to je 1.2 patchom alebo čím... ale bavím sa. Tentokráti prošmejdím všetko čo sa dá. :)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 1. 3. 2012 16:02

Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 12. 3. 2012 08:55

Hmm, skúsim trošku oživiť toto vlákno nejakými obrázkami, či už official or fanmades...

Škoda, že neviem o nejakom no-HUD flyby móde, aby som mohol robiť SS ako pri Arme :D

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků