Deus Ex 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 23. 9. 2011 23:08

Jinak tady je asi 30 screenů z mýho současnýho průchodu modnutou hrou. Tentokrát Čína a Kanada.
http://imgur.com/a/RaEW5

-- 23. 9. 2011 23:10 --

edit: Mimochodem, pistole s armor piercing upgradem je docela overkill. Značně účinná třeba i proti těm dvou
spoiler:
megarobotům v hangáru TYM.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 9. 2011 23:30

Já jsem ocenil revolver. Výbušná munice je na bossáky luxusní. Pro druhý průchod jsem se rozhodl neinvestovat do pistole. Mobíky stejně nevraždím a chci si uchovat místo/upgrady na trochu větší kalibry jako je rotačák. Sniperku jsem taky střelil. Při prvním průchodu jsem ji použil tak třikrát a opět hraju pokud možno bez zabíjení. Škoda že non-lethal zbraně nejdou vylepšovat. Alespoň větší zásobník by se hodil.

Jinak vytuněný samopal je můj milášek. Jen kdyby tak rychle nebaštil munici :D
Hrozně se mi šiknul v prvním dílu a ve trojce to je taky moc dobrá zbraň když dojde na takové ty "čistící" problémy.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 23. 9. 2011 23:33

Zrovna samopal není nic moc, útočná puška nezabírá o moc víc místa a je snad dvakrát silnější. Rotačák mě taky moc neoslnil. Například do velkýho boxguarda jsem z něj vysypal snad dva zásobníky a ještě jsem si musel pomoct raketou, přičemž když jsem do něj střílel pistolí, tak šel k zemi rychleji a snáz.:D
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod christian 24. 9. 2011 00:32

Jo s rotačákem jsem si taky užil.. Škoda, že jsem našel na něj chlazení až někde poblíž konce :/
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod 16cmfan 24. 9. 2011 11:48

No čítal som na jednom webe, že odhadovaná cena DLC je 10 - 15 doláčov... takže cez Steam 10 - 15 euráčov... To bude musieť setsakra stáť za tých 5 hodín zábavy. To už skôr ašpiruje na datáč ako DLC (teda obsahom) cenou no neviem. Nechajme sa prekvapiť ;-) Je to také divné, uvidíme kedy oznámia cenu balíčku...
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 24. 9. 2011 12:19

Však bylo jasný od začátku, že to nebude za dva dolary...:)
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 9. 2011 10:24

MGS vs. DE

Nemuzu si pomoct. :oops:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod AlienX 25. 9. 2011 10:30

tak s tym DE HR som moc nepohol od 2 tyzdnov, nemam chut na takuto komplexnu hru momentalne
nekamenovat :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 25. 9. 2011 11:15

Lo!Zza píše:MGS vs. DE

Nemuzu si pomoct. :oops:

Ono existuje víc verzí, jak se krýt se zbraní u stěny?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 9. 2011 11:23

O kryt prece nejde.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 25. 9. 2011 14:43

O co teda?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 9. 2011 14:50

Stylizace.

Priznavam ze ten screen neni zrovna nejlepsi priklad, ale jestli jsi hral MGS2 a 4 tak clovek musi uznat ze tam podobnost je a neni zrovna mala.
Hlavne teda to prostredi tech laboratori mi prijde stejny jako treba Arsenal Gear v MGS2. Pak taky ty kybernetycky ruce jsou moc podobny Snakovymu obleku z MGS4 (pripadne Raiden z MGS2). A vubec cela ta technologie je az moc podobna. (treba jak na zacatku bezej ty nohy > Gekko) Ten zlatej filtr se taky celkem dost vyzuival v MGS4. No a v neposledni rade i hlavni postavy...

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 25. 9. 2011 17:53

Ježiš, takový starosti. :D
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 25. 9. 2011 18:33

:shock: :hm
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 9. 2011 18:53

Obrázek

for teh lulz