Deus Ex 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 9. 2011 18:28

Ten myslím ani nejde nevyměnit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 4. 9. 2011 18:35

Jde, vždyť na tu kliniku chodit nemusíš. Jedinej rozdíl je pak u bossfightu s Namirem:
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 9. 2011 18:37

Aha, no vidíš, další neobjevené zákoutí. Díky za info :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 9. 2011 19:27

Jak je to s tím stealth prvkem? Dá se to hrát trochu více hlučně? Moc mě nebaví úplně všechny obíhat. Dá se třeba kousek vystřílet a pak zase potichu? Nezavřou mě pak za to? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 4. 9. 2011 19:28

Můžeš hrát jak chceš. Třeba vyvraždíš polovinu města a za pět minut si na to nikdo ani nevzpomene.:D
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 9. 2011 19:31

Fakt? :D To je pro mě ideální. Já tak hrál MGS4. Občas nějaký alarm, ale za chvíli nikdo nic nevěděl. I proto jsem to dohrál. Nejsem zrovna stealth milovník.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 4. 9. 2011 20:12

Ono koneckonců i ve Splinter Cellu nebo Hitmanovi se dá celejma levelama prostřílet, ale až taková zábava to asi nebude. Human Revolution je podle mě primárně stealth hra, tlačí tě to do stealth postupů možná ještě víc než jednička.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 16cmfan 4. 9. 2011 20:17

http://www.youtube.com/watch?v=s1FLtHSpScs&hd=1 Making of - ak niekto nájde aj ostatný content čo bol v bonus dvd, tak nech dá link ;-)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 9. 2011 20:21

Nevadí mi se občas plížit, ale určitě se nechci půl hodiny někde plížit, když nemám ani pořádné vybavení. Ve splinter cell mám vše hned a nějak to kombinuju.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 4. 9. 2011 20:28

Na plížení žádný vybavení nepotřebuješ. Prostě si to zahraj a furt tu neřeš tyhle ptákoviny...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 9. 2011 20:35

To hraju, ale to plížení mě moc nudilo, tak mě napadlo, že se zeptám, jestli to jde vystřílet :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 9. 2011 21:47

A to hackování má nějaký hlubší smysl? Přijde mi, že se tam musí jen rychle klikat. Třeba u Bioshocku se stavělo potrubí, ale tady jsem to moc nepochopil.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 4. 9. 2011 22:14

USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 9. 2011 22:26

Nějak tak jsem to pochopil, ale pořád je to spíše o rychlosti, protože předem nevím, co spustí alarm. Možná ty pozdější zámky budou propracovanější a dá se tam něco strategicky naplánovat. Využívání těch virů a dalších věcí to snad udělá zajímavější. Nejraději jsem měl v Bioshocku možnost si to zaplatit :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod powerball 4. 9. 2011 22:37

ono staci si upragovat hacking:capture na aspon predposledni urovne a z veskeryho hackingu se stane jenom nudna minihra s minimalni sanci na to ze to zkazis :)
seek discomfort
powerball
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka