Deus Ex 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2011 14:31

tdjohn píše:Jaké jiné hry z posledních let mají dobrý příběh? A je tu už nědo tak daleko, že může potvrdit kvalitu toho v DE:HR?

Heavy Rain? Valkyria? Resonance of Fate? Yakuza? Uncharted? Heavenli Sword? Batman?.... ale jo, něco by se i našlo ;-)

A ohledně příběhu v DE3 - jo, je to dobrý a průběžně se zahušťuje. :love:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 30. 8. 2011 14:42

OT: Resonance of Fate-tohle chci jednou zkusit.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2011 14:54

Dobrá hra, ale sakra tuhá, dost neortodoxní (a to i na poměry JRPG) a pro někoho možná graficky zastaralá - ale mě se líbila. Škoda jen, že na konečný souboj musíš hodně levelovat. Jinak to je rasárna a běžným postupem ve hře to nedáš.

Ale jinak to má taky takový distopický prapodivný nádech jako Deus. Jen více světlý.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2011 17:47

Dohráno.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod 16cmfan 30. 8. 2011 17:57

Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 8. 2011 20:09

inexplicit píše:zatim me pribehem dostalo ..nebo alespon zajimalo, par her ..a to doslova par ...zminovane ME ...a assassins creed

Ja se pridavam a souhlasim. Pamatuju jak jsem pri dohrani AC2 na ten konec cumel s hubou az do sklepa.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod mtmccox2 30. 8. 2011 21:21

Je nějaký trik nebo záplata na ty šílené loadingy? Boj s bossem je učiněná zábava, když hledám způsobj jak na něj, a pokaždé musím minutu a půl čekat na nový pokus..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2011 21:32

Lo!Zza píše:
inexplicit píše:zatim me pribehem dostalo ..nebo alespon zajimalo, par her ..a to doslova par ...zminovane ME ...a assassins creed

Ja se pridavam a souhlasim. Pamatuju jak jsem pri dohrani AC2 na ten konec cumel s hubou az do sklepa.

Opravdu? Vykašlal jsem se na to někde ve 3/4 hry, protože ta hra je příšerná, ale jestli to má dobrý konec, tak to bych mohl zkusit. Je to třeba lepší jak inFamous?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2011 22:22

inFamous je hra úplně o něčem jiném.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2011 22:27

Je to TPS ve městě a má to příběh :D Pro mě je to úplně stejné a takové hry mám rád. Jen ten AC se nějak nepovedl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2011 22:36

Twe právě jsi hodil do jednoho pytle asi tak pět tisíc her. Gratuluji.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2011 22:43

Super, jak se jmenují? Všechny je pořídím, protože mě baví ze všeho nejvíce. GTA, inFamous a AC2 už mám. Co dál tam máš?

-- 30. 8. 2011 22:43 --

Málem bych zapomněl na vynikající Mafii 2.

-- 30. 8. 2011 22:44 --

A o hodně horší LA Noire, ale pak už všechno beru.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod powerball 30. 8. 2011 22:45

mtmccox2 píše:Je nějaký trik nebo záplata na ty šílené loadingy? Boj s bossem je učiněná zábava, když hledám způsobj jak na něj, a pokaždé musím minutu a půl čekat na nový pokus..

na pc vysel nedavno patch kterej to zrychluje a na xboxu mi dost pomohlo to nainstalovat na disk
seek discomfort
powerball
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 8. 2011 23:01

tdjohn píše:Opravdu? Vykašlal jsem se na to někde ve 3/4 hry, protože ta hra je příšerná, ale jestli to má dobrý konec, tak to bych mohl zkusit. Je to třeba lepší jak inFamous?

Bez urazky, ale radeji to nechej rozehrany.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2011 23:17

Špatné to sice je, ale jestli to má příběh, tak to určitě dohraju.
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka